60 x 120 Seramik Uygulama Modelleri

Zemin Döşemelerinde sınırız ebat | seramik modelleri

60 x 120 Seramik Uygulama Modelleri | Yer Döşemeleri; Son yıllarda kullanıcı siz müşterilerimiz bir yandan çağı yakalmak

Günü yakalamak için modern Seramik ürünlerine yönelirken bir yandanda yasadığınız mekanlarda  eskimiş kullanışsız yer, duvar seramik değişerek artık sıkılmayacağınız mekanlar yaratma olanağı veren seramik çeşitleri tercih ediliyor .

istanbulda seramik döşemeci usta

Büyük yer Seramik Modelleri`; Daha tekil kolleksiyonler yerine daha canlı seramik, büyük ebat seramik, yer , doku ve tadilat yapımında uygulayıcı  ilede uyum içinde döşenmiş olması şıklık ve zerafetin görsel anlamda göze çarpan önemli etkendir.

Son yıllarda yükselen seramik trendleri;  20 yıldır alıştığımız sıra dışı kullanılmak sadece kaplamak amaçlı kullanılan sade renkler ve secenek şansı olmayan seramik modelleri

artık şimdilerde banyolarda ve zemin döşemelerinde alıp döşemeye veya seçmekle zorlanılacak mükkemmel ötesi tarzlar ile mekanlar değer veriyor.

Geçtiğimzi yıllardan beri hızla değişmeye başlayan banyo ve ıslak zeminler seramik döşemeleri alıştığımız ürün gurupları dışında şekilleniyor.

Aynı zamanda fayans ustaları içinde daha tecrübe gerektiren daha itina özen ve dikkat edilmesi gerek sistemler gerektirmekte.

Daha Cesur seramik Serileri 

Gelecek yıllarda artan kapasiteler ve gelişen teknoloji ile birbirinden şık ve zerafet içeren duyguları harekete geçirecek ve insan pisikolojisine etki yapar.

60 X 120 Seramik Uygulama Modelleri | Porselen seramik Yer Döşemeleri ürün ve renk seçenekleri ile ahşap, beton, mermer, doğaltaş görünümleri ile

mekanlarda otantik ve hayal edemeceğimiz kadar abartılmış 1000 x 3000 mm ebatlarına kadar büyümekle temzliğide daha kolay hale gelir oldu.

Sıra Dışı seramik Tasarımları ( parke, ahşap, ağaç desenli)

Ahsabın her halini yansıtır hale gelen duvar seramikleri en doğal halinden eskitilmiş, resimde görüldüğü üzere yanmış ağaç haline mat-parlak ve betonu andıran sıvanın dökülmüş hali gibi efektleri tasımakta.

60 X 120 Seramik Uygulama Modelleri | Yer Döşemeleri; Buda zevke ve insan beğenisine dayalı olduğu gibi birde bununla birlikte bu ürünleri döşeme için;

Kaliteli, tecrübe ve güvenilir işinin ehli fayansçı Seramik ustaları ile çalışmak sizlerin mutluluğunuz artıracak beş duyu organı olan göze daha bi gzüel gözükecek.

Fayans

diğer 60 x 120 seramik modelleri ( döşeme, uygulama, kaplama)

güvenilir seramik ustası

GRANİT

60 X 120 Seramik Uygulama Modelleri | Yer Döşemeleri

60 x 120 seramikler | yer döşemeleri

error: Content is protected !!