BAŞAKŞEHİR Banyo Fayans Değişim | Zemin Seramik Yenileme 

Kaliteli işçilik ve güven doğrultusunda Başakşehir banyo seramik fayans yenileme, zemin Seramik değişim, Duvar Fayans kaplama,daire tadilat dekorasyon yaptırmak isteyen sizlere tecrübemizle hizmet sunuyoruz.

Mesleğimize başladığımız ilk günden bu yana birçok Tadilat Tamirat Döşeme ustası olarak maximum ebatlı en yeni modelleri breysel ve kurumsal yasam alanınızda modern,şık,ferahlık veren ilkeli işçiliğimizle mutluluğunuza mutluluk katmak için tek elden garantili BAŞAKŞEHİR ( Fayans-Seramik-Granit ) Dekorasyon ustası hizmet alabilirsiniz.

EKONOMİK FİYATA BAŞAKŞEHİR GRANİT FAYANS DÖŞEME

Banyo Tadilat Tamirat Dekorasyon | Seramik Fayans Ustası BAŞAKŞEHİR

25 yıllık tecrübemizle Fayans işliyoruz. BAŞAKŞEHİR Hizmetimizi güvenilir ve profesyonel kadromuzla siz müşterilerimize tek elden ulaştırıyoruz.Amacımız ilkeli kaliteli, titiz, hızlı fayans işçilik .

Mutfak, Banyo, Antre, Teras , Bahce, İşyeri , Sosyal faliyet sunulan insan yasamına odaklı mekanların ıslak zeminlerindeki kaplama fayans ustası döşeme secenkelrimizle aradığınız heran hizmetinizdeyiz.

BAŞAKŞEHİR de (2016 ) yaptığımız bu Banyo Fayans Seramik Yapımı olan işimizde ilerde oluşabilecek problerlerde sonuna kadar işimizin arkasındayız. Her zaman işimize saygımıdan müşterilerimizi işimiz bitene kadar değil kalıcı olacak sekilde sonuna kadar siz müşterlerimizle devamımız sürecektir buda bizim hep ileriye siz müşterilermz kalıcı kılamak için varolma prensibimizdir.

Uygulama tarihi : 2016

Proje adı: BAŞAKŞEHİR BANYO YENİLEME, ZEMİN GRANİT SERAMİK DEĞİŞİMİ TADİLATI

Üstlenici Firma: YASAR BAL ( www.yasarbal.com.tr)

Açıklama:

BAŞAKŞEHİR Yeniköy sitesi’nde yaptıgımız daire deniş ve kullanımı rahat banyo, mutfak, salon, antre, balkon vs.

ihtiyac duyulan aile için yasanılacak büyüklükte idi ve biz eski seramik duvar sökümü ile komple zemindeki seramiklerin sökümü ile başladık ve bizimle beraber pis su tesisatı ve temiz su tesisatı yenilendi

projede düşünelen uygunluk konumunda değiştrelerek yenilendi zemin sökümlerinde oluşan sap sıva bozukluğunu düzelterek ( kendinden yayılan akıllı sap) yapıldı.

Decovita marka rektefiyeli zemin grantleri ( tahta desenli ) kutu barkot ve desen kontroleri yapılarak granit içerikli flex yapıştırma harcı ile yüzeydede tesfiye sistemli derz artısı ile hatasız ve kusursuz granit seramik döşemesi yaptık derz aralıkları 1 mm kullanılarak derzler ince tutuldu.

Başakşehir Banyo Yenileme Fayans ve seramik Tadilatı

Banyo ise duş içi ayrı tutularak köşeye niş için ytong duvar örüldü sıvandı duş duvar kaplaması ise Ahşap görünümlü fayans uygulaması kullanıdı duş teknesi kullanılmadan zemin düz calıştı süzgeç iç duş içinde evimetal 70 cm kullanıldı.

Banyo duvarındada seramik fayans cam mozaik renkleri pastel tonlarda toprak rengi ve yine derz 1 mm kullanıldı niş içleri ve tavan ışıklandırma ile modern banyo oluşturduk. antre koridor kenar süpürgelikleri ise ahşap kullanılarak şıklık ve zerafet ile dekorasyon tammalanmış oldu yüzeysel döşemede.

diğer uygulama resimleri

başakşehir banyo yenileme tadilat fiyatı dekorasyon ustası

BAŞAKŞEHİR Kaliteli En Uygun Fayans Seramik Hizmeti

BAŞAKŞEHİR de DİĞER HİZMETLERİMİZ

Başakşehirde Banyonun Fayans yapılması
Başakşehirde Mutfak zemin seramik döşeme cam mozaik yapımı mutfak
Başakşehirde Antre koridor seramik değiştirilmesi
Başakşehirde Banyonun eski seramik fayans kırılması
Başakşehir Daire tadilatı anahtar teslimi fayans işçiliği
Başakşehirde Teras granitlerin yenilenmesi, teras sap atımı
Başakşehirde Garantili işçilik, hızlı temiz cevreye duyarlı fayansçılık
Başakşehir Banyo duş içi dekorlu fayans duz zemin seramik yapımı
Başakşehirdeki Banyo izalasyon su tesisatı geberit yerleşmesi
Başakşehirde Banyonun fayans sıvası
Başakşehirde Tamirat tadilat dekorasyon
Banyo Tadilat Banyo Yenileme Başakşehirde
Başakşehirdeki Banyo Seramikleri Yenileme

Başakşehirde Duvara Seramiklerin Yapımı Ustası
 Başakşehirde Fayans Kaplama Ustaları
Mutfak Fayans Tadilat Zemin Seramik Dekorasyon
Mutfak Cam Mozaik Yenileme Ustası
Uygun Seramik İşçilik Ustası
Seramik Kaplama Ekibi
Sinterflex Döşeme Ustası
Başakşehir Dekorasyon Ustası
Antre Seramiklerin Döşenmesi Ustası

etiketler;
başaksehir, fayans ustası, seramik ustası, sinterflex ustası, cam mozaik ustası, granit ustası, neolith ustası, dekorasyon ustası, fiandre ustası

error: Content is protected !!