banyo modelleri | banyo seramik ve fayans | fayans ustaları

İstanbul genelinde birçok Fayans Ustası arama ve bulma konusunda en önemli 3 kriterden bir tanesi fayanscı tecrübesidir .

Fayanscı tecrübesi ile yapmak gereksinimi hissettiğiniz banyo tadilatı, banyo dekorasyonu tüm emeğin temeli olarak düşünebilirsiniz.

Eğer tecrübeyle gelen kaliteli işçilik uygulanmazsa siz  en yeni 2017 de üretilen Modern banyo modelleri alıp çok para döksenizde emeğiniz, çabanız ve isteğiniz boşa gidecek ve hayal kırıklığı yasayacaksınız.

Çünkü alacağınız seramik ve fayans ne denli 1. sınıf ve kaliteli olursa olsun fayans döşeme ustası tecrübeli ve deneyimli değilse sonuç olarak görsel anlamda ve kalite bazında şık bir banyo elde edemezsiniz.

En İyi Fayans Ustaları


Peki bir fayanscı  ustaları yada seramik ustası kalitesi neye bağlıdır? Birçok etmen var tabi fakat en önemli olan tecrübeye dayalı fayans duvar döşeme yapmaktır.

Hepimizin hayalidir Muhteşem banyolar en şık banyo fayans seramik modelleri ile davetkar ve daha çok zaman geçirip günün yorgunluğunu atabileceğimiz; hatta bir çok kişisel ihtiyaçlarımızı halledeceğimiz şahsi işlerimiz mekan olmasını. Bunu elde etmek için Sertifikası olan ve tecrübeli güvenilir fayans ustası ile çalışmanızı şiddetle tavsiye derim.

# Peki en iyi fayans ustaları seçimini nasıl yapmalısınız ? İnternet üzerinden  birçok fayanscı mevcut, en iyiyi nasıl bulacağız derseniz ! İşte size bir kaç öneri en iyi istanbul fayans ustası bulmanız için

# İsmim adı altında kurduğum istanbul fayans seramik ustası sitemi gezdiğinizde bir çok fayans modelleri ve seramik, sinterflex, granit, cam mozaik döşeme ustası vasfımla bütün banyo, mutfak, teras, yer döşemeleri kendi el emeğimdir. Şimdi Sırayla

Fayans Ustası En Uygun İşçilik Fiyatı; Sertifikalı, Güvenilir Fayanscı


1. Sertifikalı fayansçılar tercih edilmeli çünkü ! Yıllardır bir çok piyasadaki ustalar düz mantık çerçevesinde sıradan ve kalite içermeyen malzemenin durumuna göre fayans yapıştırma harcı ayrımı ve tercihi yapmadan uygulama yaptık.

İşte bu noktada Sertifika eğitimi ön plana çıktı ve her malzeme konumu ve hava koşulları, mekana uygunluk derecesine göre yapıştırma sistemi ile daha doğru sonuçlar alınıp fayans ustası kalitesini artırdığını kendimize ders edindik ve buda siz müşterilere yansıdı kazanç olarak ve bizde tercih yaparak.

2. Fayans Uygulama İşçilik Fiyatı usta  seçiminde yine önemli bir etkendir. Piyasada bir çok fiyat söylenmekle birlikte bu ucuz olanda var, aşırı pahalı olanda ama her işin emeğin bir hakkı var ve maliyeti var.

Her ne kadar bütçeye uygun ekonomik maliyet ile fayans ustaları bulunmak istensede bu mekanın konumu yer ve duvar döşeme işleri belirlenir. Mekana döşenecek malzemenin ebat ve kaliteside fayans döşeme fiyatı üzerinde etki yapmaktadır.

Günümüzde fayans modelleri, çeşitleri değişmekte ve büyümekte ve bununla birlikte ucuk para ile alınmayan maliyetli olup buda ucuz işçilikle doğru sonuç alınmaz.

3. Güvenilir Fayans Döşeme Ustası demek işinin ehli olan siz müşterilere verdiği gün ve saatte işini aksatmadan ve çevreye duyarlı çalışandır. Siz müşteriler her zaman fayans yaptırma ihtiyacı hissetmediğiniz için uygulama yapacak fayanscı ekibi problemleri çözmelidir.

# Fayans işi yapanlar öncelikle kendi işi gibi benimseyip sizleri mutlu etmek adına kendisi beğenmeli ve ilerde oluşabilecek problemleri göz önünde bulundurmalı bunlar ise sırayla takip edilmeli

  • Eski fayansları kırma
  • Su tesisatı yenileme ( kullanıma uygun derecede)
  • sıva ve sap atarak zemin düzeltme
  • izalasyon yapımı ( banyolar özellikle zemin ve duvar yarısı 2 kat 1 gün aralıkla)
  • sıva üzerindeki kir, tozdan arındırmak için astarlanmalı ( kabarmalara karsı )

Önemli Not: Yeni modeller ve çeşitleri hakkında aşağıda bir kaç örnekleri okumanızı şiddetle tavsiye ederim!

Tevsiye sistemli seramik uygulama

En iyi Fayans ustaları kamalı, tevsiye sistemli fayans uygulama

# Fayans modelleri günümüz teknolojisi ile değişkenlik göstermekte ve gelişmekte. Bundan en çokta tadilat, Dekorasyon, yenilenme olarak fayans üretimi nasiplenmekte. En iyi fayans firmaları arasında bununla birlikte en modern fayanslar ve banyo modelleri ilede çeşitlendirmeler oluştu.

Fayans ebatları büyüyünce fayans ustaları içinde gecerli olan ileri teknoloji sistemi ile çalışmak düştü; buda nedir ? Tesviye sistemi kullanarak daha düzgün zemin elde etmek.

Büyük ebatlı duvar fayans çeşitleri kesinlikle kamalı tevsiye klips sistemleri  kullanarak döşeme yapılmasıdır. Hem kalite, hemde daha düzgün zemin elde edilir; ayrıca bununla birlikte bayanların fayans temizleme konusunda ne kadar hassas olduğunun bilinci içindeyiz ve tevsiye sistemi ile daha ince kirlenmeye yüz tutmayan fayans uygulaması yapmak mümkündür.


Fark Yaratmak ve Modern Yasam Alanı Oluşturmakmı İstiyorsunuz ?

 

Yaşar Bal  olarak Türkiye ve dünyada birçok seramik üretim firmalarının en yeni ve son teknoloji ürünlerini fayans ve seramik döşeme ustası olarak hizmet vermekteyiz. Çanakkale seramik, Vitra, Kütahya Seramik, Seranit Serra, Ege Seramik, Yurtbay seramik, Graniser seramik ve bununla birlikte yabancı GranitiFiandre, Leaceramiche, Kerlite daha birçok firmaların büyük ebatlı banyo modelleri, mutfak, zemin seramik ve fayans çeşitleri kaliteden ödün vermeden  müşteri memnuniyeti ön planda olup her bütceye uygun sertifikalı istanbul seramik fayans ustası hizmeti alabilirsiniz.


Hizmet Verdiğimiz Semtler


AtaköyAtaşehirAksarayAvcılar, AdalarBakırköyBayrampaşaBeşiktaşBeyoğluBüyükçekmece, EminönüKadıköyKüçükyalıHalkalıHalkalı EtaplarHalkalı Atakent, Feriköy, Osmanbey, MecidiyeköyNişantaşı, Altunizade, AcıbademBeylerbeyiKoşuyoluÇengelköy, Kandilli, KüçükçekmeceSarıyerMaltepeSilivri, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, ZeytinburnuGüneşliMahmutbey, Bahçelievler, Etiler, Yenibosna, Sefaköy, FloryaBahçeşehirBaşakşehirİkitelliBebekLeventOrtaköyCihangirGöktürk, Beyazıt, Avrupa Konutları, Şirinevler, Avrupa YakasıAnadolu YakasıSuadiyeFındıkzadeBostancı, Beylikdüzü


yasarbal

Fayans seramik Döşeme çalışmalarımızda mutlaka büçcelemeyi de göz önünde bulundurarak maksimum seviyeyi yakalamak üzere bütçeye uygun fayans ustası hizmeti yapılmaktadır. Gelin istek ve taleplerinizi modern yaşam kriterleriyle buluşturarak fayans seramik tadilatı işlerinizi birlikte hazırlayalım.

Benzer yazılar

BANYO MODELLERİ

En Beğenilen Farklı Banyo Fayans Modelleri

Ferah, Rahat, Fonksiyonellikle Donatılmış Banyolar   En Beğenilen Farklı Banyo Fayans Modelleri ile yepyeni bir tarz ve modernlik katmaksa amacınız banayonuza, tamamen sizin ruhunuza hitap eden banyo modelleri arasında karar vermek oldukça güçtür. Banyonuz için sececeginiz fayans Daha fazlasını oku…

BANYO-BANYOLAR

Banyolar İçin En Güzel Fayans Çeşitleri

Sade, Yekpare, Modern Banyo Tasarımları Banyolar İçin En Güzel Fayans Çeşitleri ile yepyeni bir tarz ve modernlik katmaksa amacınız, tamamen sizin ruhunuza hitap eden banyo modelleri arasında karar vermek oldukça güçtür. Banyonuz için sececeginiz fayans modelleri ve yer Daha fazlasını oku…

BANYO FAYANS USTASI

En İyi Banyo Fayans Ustaları

En İyi uygun Fiyata Kaliteli Banyo Fayans Döşeme Ustası Banyonuza yepyeni bir tarz ve modernlik katmaksa amacınız, tamamen sizin ruhunuza hitap eden banyo modelleri arasında karar vermek oldukça güçtür. Banyonuz için sececeginiz fayans modelleri ve yer seramikleri konusunda karar Daha fazlasını oku…

error: Content is protected !!