Fiandre Ustası

istanbul fayans seramik ustası

Yaşam alanındaki banyo, mutfak duvar, işyeri, teras ve tüm zeminleri GranitiFiandre kaplama Dekorasyon yaptırmak mı istiyosunuz? 

En İyi Fiandre Döşeme Ustası;  İçin Doğru Adresi

istanbul fayans seramik ustasıİstanbulda GranitiFaindre ustası Kaplama işleriniz için En iyi Fiandre Ustaları Bulmak İstiyosanız? sizlere yönledirme yapmadan Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, Sertifikalı  Fiandre döşemeleri memnuniyetinizin ön planda olduğu ilkeli çalışma projelendirme yaparak lazer sistemi ile Dürüst, Güvenilir Fiandre Ustaları için doğru adrestesiniz.

#Bahçe, teras, işyeri, işhanı, ev, ofis,yazlık,villa işleriniz için maliyeti uygun ve dürüst firmalar arasında tecrübeli İstanbul fiandre ustası ile çalışmak problemsiz doğru kusursuz sonuçlar almanıza sebep olacaktır.

En İyi Tecrübeli Fİandre Döşeme Ustaları

Bizimle irtibata geçtiğinizde uzun vadeli kullanmanız için garantili olarak en uygun maliyetli, ekonomik Fiandre Uygulama işçilik fiyatı veriyoruz.

Maksimum Fiandre Hafif, Büyük, Modern

Bu yenilikçi 300×150 cm formatında, MAKSİMUM yeni avantajlar ve yüksek teknik performans ile, aralık porselen  Fiandre en üst kurulan klasik özelliklerini birleştiren hafiflik ve çok yönlülük: bir malzemedir.

Fiandre Uygulama Ustası 

Fiandre Ustası , 6mm’lik bir kalınlığa sahip geniş boyut ve renk seçenekleri sayesinde çok yönlü ve çok fonksiyonludur zeminler ve duvarlar için mükemmel bir çözümdür.

fiandre ustası

Fiandre, mutfak ve banyo tezgahları, en rafine edilmiş doğal taşların estetik havasını ve dayanıklılığı, su geçirmezliği ve kimyasallara direnci gibi porselen taşların teknik özelliklerini harmanlamak için en iyi çözümü buluyor.

Mimari ve döşeme için yüzeyler arasındaki engelleri ortadan kaldıran o kadar yenilikçi bir malzeme.
Zemin, duvar, mobilya ve kaplamaları yapmak için mukavemet artı hafiflik, çok büyük boyutlar ve düşük bir kalınlık. Sadece yüzeyler değil.

ileri teknoloji esinlenerek. Bu porselen ve taş sırlar da dahil olmak üzere zanaat ve endüstri arasındaki tasarım ve teknoloji arasındaki görüşme vardır. kalem çizgileri anımsatan dikkatle izlenen desen, bir örgü, duygusal samimiyet sızar rasgele işaretler ağı çağrıştırıyor.

Hafiflik ve plaka boyutları kesişen ve öngörülemeyen hale bu satırların incelik vurgulamaktadır. canlı, gizemli yüzeyler için belirti ve ritim bir oyun çeşitli renklerde ifade

MAKSİMUM Fiandre yüksek esneklik ile tam tasarım özgürlüğü birleştiren: Bir yandan maksi levha ölçüde alt biçimlerinin dizi gereksinimi her tür buluştu olmasını sağlar, diğer yandan tasarım ünitesinde tatili miktarını azaltır eğer.

MAKSİMUM Geleneksel seramik ötesinde mimari yüzeyler yeni bir konsept tanıttı: onlara son derece özgürlük ve minimal kısıtlamalar vererek, tasarımcılar tasarım kriterlerini yeniden icat sağlar.

Bireysel döşemenin daha düşük ağırlık taşıma ve şantiyede taşıma, ve bu mevcut yüzeyleri, gemi sanayi üzerinde döşeme gibi özel bağlamlarda, pratik bir avantaj ve mobilya alanında bir lojistik avantaj.

Calacatta Statuario Maksimum mutlak beyaz her odaya bir harika özel bir dokunuş katıyor .

gri damarlanma renk ve estetik mükemmel bir denge içinde yüzeyin beyaz keser.

 

 

MAKSİMUM EŞSİZ FİANDRE DUŞ KABİNİ

Maksimum Benzersiz bir yenilikçi entegre duş plaka / kabin sistemi yeniden That olabilir kaplı zemin kapalı ısmarlama duşlar veya floş içindir. su geçirmez paslanmaz çelik havzası ile yapılan maksimum Eşsiz, banyo döşeme ve kaplama ile eşleşen mükemmel entegre duş kabini oluşturmak için, su yalıtım malzemeleri  membranlar kullanmadan maksimum plaka ile kaplanır.

Duş içi Seramik Döşeme Modelleri | Modern Banyolar   

havza drenaj doğru hareket ettirildiğinde, bu ses geçirmez  ve ağırlığında 12 kg / m2’dir. Bu adım ile şap yüklemek veya emici battaniye ses gerek olmadan, normal bir duş plakası gibi döşenebilir. tahliye kapağı ızgara terzi havza için ve fırçalanmış, cilalı çelik veya bir tileable desteği ile kullanılabilir;  Mevcut tesisat kolay erişim sağlayan, EN uygun zemin tarafında konumlandırılmış edilebilir kolaylıkla sifon sayesinde temizliği kolaydır.

Hatta oranları ile kolay bir akış, yüksek su akışı için, birden fazla sifonlar yüklemek mümkündür. duş kabini ve dikey kaplama montajı geri çekilebilir çevre profilleri yenilikçi bir sisteme silikon veya membranlar sayesinde kullanılmadan yapılır.

Maksimum Benzersiz 119 x havzanın 294 cm maksimum boyutu ile herhangi bir şekil ve büyüklükte, en yakın milimetreye kadar imal edilmektedir. yaratılan boşluk havzası için ısmarlama duş kabinleri ile tanımlanır ve hatta maksimum eşleme levhalarla ile entegre edilebilir.

 

Fiandre Ustası ile Duş Zemin Döşeme  Avantajları

a. Fiandre duş plaka şekilleri mevcuttur ve Kişiselleştirilmiş (maksimum boyut 119 x 294 cm) boyutlarında.
b. Fiandre kaplama koordinasyonu için, duvar ve zemin kaplamaları Maksimum eşleşen Fiandre döşeme ile duş kabini cam yerine.
d. Fiandre Modelleri yaşlı ve engelliler için zemin kolay giriş ile vb otel gibi halka açık tüm imkanları için özellikle uygundur
f. Sistem kurulumu hızlı ve kolaydır.
örnek. Onlar geri çekilebilir ise duş kabini profilleri, silikon dolgu macunu kullanmadan sabitlenir.

Bu Katagorideki Diğer Hizmetlerimiz


Fiandre Ustası

error: Content is protected !!