Seramik

 

Seramik Değişen ihtiyaçlar ve farklı zevklere hitap etmek amacıyla üretilen Seramik Karo renk secenekleri ebatları ile evlerinizi , iş yerinizi canlandırıp zenginlik katıp mekanlarınıza değer katıyor.

Seramik çeşitli ebatları ile artık büyüyen büyüdükçe küçülen azalan derzler ve temizliği kolay olan Seramik Karolar ebatına görede mekana uygunluk konumuna görede döşeme sağlama seceneği sunup doğayı yasam alanınıza getiriyor..

İç mimari ve dekorasyon alanında fark yaratan seramikler, tasarımcıların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alıyor. Sınırsız renk ve desen alternatifine sahip olan malzeme, kullanım alanının genişliği ile de iç mimarların tercih noktası oluyor. Duvar, yer, dış cephe kaplama, bahçe, banyo ve mutfak gibi alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu malzeme, kolay temizlenebilir yapısıyla son kullanıcıların da sıklıkla tercih ettiği seçeneklerden biri.

Seramik

Seramikler Karo sıcak, soğuk hava kitlesine karsı dayanıklı sağlam ve  hem iç hemde dış mekanlarda kullanmak mümkündür.

Seramik Karo mekanna ve ebatına göre uygulayıcı SeramikKaro ustası bilgisi dahilinde uygun döşeme ve Seramik Karo için uygun yapıştırıcı tercihide göz önüne alınmalı,Seramik Karo her zeminde uygulanabilir ama iç mekanda kullanılan standart yapıştırıcı kullanmak uygun değildir..

error: Content is protected !!