Duş İçi Karosu Aquanit

Dünyanın ilk Porselen Aquanit Duş Karosu 

aquanit duş karosuPorselenin leke tutmayan, yüksek dayanıklılığa sahip ve hijyenik özelliklerini estetik ve teknoloji ile harmanlayarak banyolara taşıyan Porselen Aquanit Duş Karosu, yüzeyinde oluşturulmuş dikdörtgen çukur bölme ile bir yıkanma alanı da oluşturuyor.

Alanın dışında kalan çerçevenin kesilebiliyor olması ile her banyo için kişiye özel tasarımlar oluşturulabilirken, aquanit ölçüleri 90 x 135 cm’den 74 x 74 cm’ye kadar birçok farklı ebatlarda kesilebilen Aquanit modelleri , yapılara estetik ve hijyen sağlayarak değer kazandırıyor.

Zemin ile bütünleşen duş alanları tercih edilmekte

Banyolarda Aquanit Modelleri ile  Gelişme Süreci

Yaşam Tarzı değişimleri genellikle başka kişilerden veya ülkelerden öğrenilerek başlıyor. Örneğin küvetlerden bir süre sonra jakuziler banyolarımızda kullanmaya başlamıştık.

Günümüze geldiğimizde is bu sürecin tersine dönmeye başladığını görebiliyoruz. Son zamanlarda zemine yakın yükseklikte Flat duş tekneleri tercih edilmeye başladığını eğilimlerin de ıslak hacimlerde kesintisiz ve kot farklı olmayan çözümleri benimsemesiyle kendine göre bir yöntemle bu soruna cevap verir hale geldi.

#Bir de büyük bir karonun içindeki alanı duş alanı olarak değerlendirilip özel bir çözüm Aquanit ile banyolarda kusursuz bir görüntü yaratıyor.

quanit duş karosu, quanit duş karosu, aquanit modelleri, duş içi seramiği aquanit, aquanit montajı, porselen aquanit duş seramik modelleri, seranit seramik, serra duş teknesi aquanit

Aquanit ile Sağlıklı ve Dayanıklı Su Tasarruflu Banyolar

Duş içi seramik karolar ortalama kalınlığın 18 cm’ye kadar çıkılabildiği ‘’Haliyle kaygan bir yüzey var ve her duş alışınızda kayma korkusu yaşıyorsunuz.

Aquanit döşeme zemin ile sıfır seviyede olduğu için kayma riskini de ortadan kaldırmış oluyoruz. Ayrıca aquanit duş karosu ile zemin rengi aynı olduğu için kesintisiz mekan hissi vermiş oluyoruz.’’ dedi.

 Aquanit için özel bir sifon‘’Normal 6 cm’lik bir duş teknesinin sifonları dakikada 24 litre suyu tahliye ederken, Aquanit dakikada minimum 36 litre suyu tahliye ediyor.

Ayrıca montaj sırasında zeminden kaynaklanan bozukluklardan dolayı giderin alt gövdeyi karşılamaması durumunda +/- 12 mm sağa, sola ve ileriye hareket edebilen eksantrik bir kafa , aquanit montajı Ustalardan doğabilecek hata payını bu sayede ortadan kaldırmış oluyor.‘’Dakikada 36 litre suyu tahliye ediyor.’’

‘’Duş teknelerinde yaşanan sıkıntıları teker teker inceledik ve ürünümüzde bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için çaba sarf ettik. Bildiğiniz üzere duş tekneleri silikon ile yapıştırılıyor.. Zamanla bu alan siyahlaşarak küfleniyor ve bakteri üretir hale dönüşüyor.

#Yılda bir kez ya usta çağırarak kendimiz silikonu değiştirmek zorunda kalıyoruz. Aquanit duş karosu  ile bu tip sorunlar yaşamıyorsunuz. Porselen zaten genel anlamda antibakteriyel ve hijyenik bir malzemedir. Kir ve leke tutmadığı için de akriliğe göre daha hijyeniktir. Dışarıya su kaçırma gibi bir durumda söz konusu değil.’’


diğer duş içi seramik modelleri |  duş içi karosu aquanit

aquanitd uş karosu montajı

porselen duş seramikleri, aquanit duş karosu, aquanit modelleri, duş içi seramiği aquanit, aquanit montajı, porselen aquanit duş seramik modelleri, seranit seramik, serra duş teknesi aquanit

duş içi seramik modeli aquanit duş karosu, aquanit modelleri, duş içi seramiği aquanit, aquanit montajı, porselen aquanit duş seramik modelleri, seranit seramik, serra duş teknesi aquanit  modern duş seramikleri

aquanit porselen duş karosu - duş içi karosu aquanit

aquanit duş karosu , aquanit modelleri, duş içi seramiği aquanit, aquanit montajı, porselen aquanit duş seramik modelleri, seranit seramik, serra duş teknesi aquanit, duş içi karosu aquanit

error: Content is protected !!