mutfak seramikleri

Son yıllarda kullanıcı siz müşterilerimiz bir yandan çağı yakalmak ve günü yakalamak için modern Seramik ürünlerine yönelirken bir yandanda yasadığınız mekanlarda  eskimiş kullanışsız yer ,duvar seramik değişerek artık sıkılmayacağınız mekanlar yaratma olanağı veren mutfak seramik çeşitleri tercih ediliyor .

Daha tekil kolleksiyonler yerine daha canlı seramik, büyük ebat mutfak seramik, yer , doku ve tadilat yapımında uygulayıcı  ilede uyum içinde döşenmiş olması şıklık ve zerafetin görsel anlamda göze çarpan önemli etkendir.

Son yıllarda yükselen seramik trendleri 20 yılldır alıştığımız sıra dışı kullanılmak sadce kaplamak amaçlı kullanılan sade renkler ve secenek şansı olmayan mutfak seramik modelleri aratık şimdilerde banyolarda ve zemin döşemelerinde alıp döşemeye veya seçmekle zorlanılacak mükkemmel ötesi tarzlar ile mekanlar değer veriyor

Geçtiğimzi yıllardan beri hızla değişmeye başlayan banyo ve ıslak zeminler seramik döşemeleri alıştığımız ürün gurupları dışında şekilleniyor.Aynı zamanda fayans ustaları içinde daha tecrübe gerektiren daha itina özen ve dikkat edilmesi gerek sistemler gerektirmekte.

Daha Cesur seramik Serileri 

Gelecek yıllarda artan kapasiteler ve gelişen teknoloji ile birbirinden şık ve zerafet içeren duyguları harekete geçirecek ve insan pisikolojisine etki yapacak fayanslar ürün ve renk seçenekleri ile ahşap, beton, mermer, doğaltaş görünümleri ile mekanlarda otantik ve hayal edemeceğimiz kadar abartılmış 1000 x 3000 mm ebatlarına kadar büyümekle temzliğide daha kolay hale gelir oldu.

Sıra Dışı seramik Tasarımları ( parke, ahşap, ağaç desenli)

Ahsabın her halini yansıtır hale gelen duvar seramikleri en doğal halinden eskitilmiş, resimde görüldüğü üzere yanmış ağaç haline mat-parlak ve betonu andıran sıvanın dökülmüş hali gibi efektleri tasımakta.

Buda zevke ve insan beğenisine dayalı olduğu gibi birde bununla birlikte bu ürünleri döşeme için kaliteli tecrübe ve güvenilir işinin ehli fayansçı Seramik ustaları ile çalışmak sizlerin mutluluğunuz artıracak beş duyu organı olan göze daha bi gzüel gözükecek.

diğer mutfak seramik modelleri ( döşeme, uygulama, kaplama)

mutfak ara seramik

mutfak tezgah üstü cam mozaikleri

mutfak cam fayansları 

cam mozaik mutfak örnekleri

       hayranlık uyandıran mutfak modelleri

Mutfak fayans kaplama

Her Bayanın Hayran Olacağı Mutfak Örnekleri

Tezgah arası fayans örnekleri

mutfak modelleri

Mutfak dolabı arası fayans,Boncuk fayans

Tezgah üstü fayans,Mutfak duvar fayansları,Mutfak ara taş

mutfak dogaltaş

Mutfak fayans dekorasyon, Mutfak taş fayans dekorasyonu

Fileli fayans,Mutfak için fayans,Mutfak arası fayans

error: Content is protected !!