Dekorasyon

 Dekorasyon Ustası, Tadilat, Yenileme

 

Dekorasyon için Seramik karolar farklı toplumlar tarafından yüzyıllardır mimari ve dekorasyon yapımı alannında ve fayans yapımı seramik değişiminde sıklıkla kullanılmaktadır.

seramikçi ustalar, seramikçiler

Seramik fayanslar yalnızca banyo ve mutfaklarda 10 x 10 ve 15 x 15 ebatlarında tek seri olarak kullanılırdı ve secenek şansı çok değildi ve bunlar eskide kaldı. 

Seramik yer döşemeleri, son yıllarda farklı doku, yüzey, renk, alternatifleri ile  kolay temizlenebilir , dayanıklılık ilede sağlam , ebat olarakda büyük ve uzuun ömürlü olası ile hem ıslak zemin ve duvar fayans kaplamaları ile yasam alanlarının her yerinde uygulamak mümkündür.

Fayans Seramik çeşitleri estetik görünüm tercihleri ile mekanlarda başrol oyuncusu oluyor.

Dekorasyon

Son on yıllık dönemde birçok alanda görülen geleneksellik, kişiselleştirme, eko, yasam, dijitalleştirme ana trendleri ev ve dekorasyon alanında ofis yaşamı , modadan  kişisel eşyalara kadar geniş bir yelpazedeye sahip karşımıza ürünleşerek çıkıyor.

Pastel ve toprak tonlerı ile ahşap görünümlüm doğayı andıran parke desenler günümüzde hep moda ve beğeni ile yasam lanlarımızda hayatımıza renk katıyor

 

Fayans Seramik Kaplamasında Füzyon Renkler Hala Revaşta

 

Dekorasyonda eski yeni fikirleri karıştırarak füzyon tarzı stili yaratmak hala devam ediyor son yıllarda değişik malzeme , renk, doku detayı barındıran en yeni parlak ve rustik malzemelri birlikte kullanarak mekanlarınızı  Kaliteli Fayans Seramik Ustası Döşeme ile dekore ediyoruz.

Bu yıl biz seramik fayansçı ustalarını bir malzemenin çeşitli unsurlarıyla bütünlük ierisinde kullanıldığı mekanlar bekliyor. Bu stil ve tasarımlar güçlü kaliteli işiçilik isteme etkisi yaratıyor Seramik fayans yer döşemleri bu yeni modellerin trendi ile uygulama anlamında fayans döşeme ustası bizlere eşlik ediyor

 

Fayans Seramik Dekorasyon Ustası

 

Kalite ve özğürlüğün mekanlarınıza en ekonomik  döşeme ile sürdürülebilir ve daha çok modern yasanabilirlik ve sürdürülebilirlikten ve ilkeli sistemli hizmetten ödün vermeyen FAYANS UYGULAMA USTASI.

Dekorasyon ve tamirat yapacağınız banyo, mutfak, işyeri zeminleri, teraslar ve bahçe kaplamasında. En yeni teknoloji ile en mükemmel  duvar ve yer döşemeleri malzemenizi benzersiz teknik çalışma ve problemleri çözebilen tecrübemizle hava koşullarına uygunluk, mekana dayanaklılık ve uzun vadeli kullanım sağlamak için fiziksel bakımdanda malzeme kalitesi ve tecrübeli uygun fayans işçilikle birleştiriyoruz 


 

Bu Katagorideki Diğer Hizmetlerimiz


 

error: Content is protected !!