Yer Döşemeleri Duvar ve zemin Yer Karoları

Döşeme alanlarınızın yenilenmeye ihtiyacı varsa, o zaman yer karoları sizin için mükemmel bir seçenektir! En son baskı ve yüzeyleri sayesinde uzun ömürlü, temizlemesi kolay ve binlerce farklı tasarıma sahipler!

Öyleyse sıcak ahşap efektlerini, yatıştırıcı taş efektlerini, desenli trendi, endüstriyel görünümü, altıgen çılgınlığı, geleneksel toprak rengi tonlarını veya sade tasarımlarını seviyorsanız, hayalinizdeki döşemeyi yer karosu bulmak kolay!

Yer karosu, evinizdeki birçok farklı odaya dahil edilebilir. Mutfağınızdan banyonuza kadar karolar, her zevke uygun çeşitli tasarımlar halinde gelen çok yönlü bir zemin kaplamasıdır. En yeni trendlerden ve stillerden bazılarını keşfedeli

Zemin alanlarınıza yeni bir görünüm kazandırmak için birkaç farklı seçenek var, ancak yer karoları en iyi seçenek. Uygun fiyatlı, şık, uzun ömürlü, çizilmeye karşı dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır.

Duvarlar ve Döşemelerden seçim yapabileceğiniz çok çeşitli trend yer karoları seçeneğine sahibiz. İlham alarak fikir edineceğiniz en iyi yer karosu modelleri arasından 10 tanesini gösteriyoruz.

En iyi 10 Yer Karosu – Duvar ve zeminler

Banyo yer karoları, diğer yer döşeme seçeneklerine uzun ömürlü, çizilmeye dayanıklı, temizlenmesi kolay bir alternatif sunar. Hepsinden iyisi, en son ev ve bahçe trendlerinin muazzam çeşitliliğini kapsar:  Her zevk ve tarza uygun desenlerden gerçekçi ahşap ve taş efekt tasarımlarına kadar. En sevdiğiniz döşeme tasarımlarından bazı tam boyutlu örnek yer duvar karoları.

1 . Meşe Ahşap Efektli Yer karosu

En iyi yer karoları arasında yer vermek istediğim son yıllarda trend olan doğallık hissi ile yaşam alanlarımızda duvar ve zemin döşemeleri için popüler ahşap efektli en iyi yer fayansı.

Yüz yıllardan beri en sevilen döşeme malzemesidir. Ancak doğal ahşap parke zeminler kolayca çizilir ve birkaç ayda bir zımparalama ve cilalama gerektirir. Bu nedenle ahşap efektli karolar zemin alanları için mükemmel seçenek. Dayanıklı, sıfır bakımlıdır ve temizlemesi kolaydır!

Bu Ahşap Efekt Fayanslar , piyasadaki en gerçekçi tasarımlardan biridir! Doku ve doğal görünümü ile canlı, inanılmaz derecede ayrıntılı bir baskıya sahipler ve çok dayanıklılar; onları ev içinde banyo zemin, duvarlar ve döşeme için mükemmel .

Gerçekçi ahşap efekti yer karosu; En popüler yer karoları tasarımlarından biri de ahşap görünümlü görünümdür. Evlerimizde ahşap görünümlü zemine sahip olma fikri yeni bir şey değil – sıcak ve misafirperver ve doğal dünyayı iç alanlarımıza dahil etmeye yardımcı olan asırlık bir favori. Ancak banyoya, mutfağa, koridora, oturma alanına, yemek odasına veya yatak odasına bu bakış açısını kazandırmanın yolları hızla değişiyor.

On yıl önce, ahşap görünümlü bir zemin alanı istiyorsanız, ya çok kolay çizilen ve hiçbir zaman gerçekten gerçekçi bir baskı almayan laminat parkeyi getirdiniz ya da kolayca çizilen doğal sert ahşap döşemeleri tercih ederdiniz. , çok pahalı olurdu.

Şimdi, yine de, ahşap etkisi yer karoları döşeme yolu! Aşınmaz, aşınmaya karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Genellikle en son HD teknolojisini kullanarak basılırlar, böylece her seferinde çok gerçekçi bir ahşap tahta etkisi elde edersiniz. Aslında, ziyaret ettikten sonra, arkadaşlarınız ve ailenizin gerçek ahşap olmadığını söylemek zorlanacak. Çarpıcı parke efekt tasarımlarına kadar yüzlerce renk, boyut ve stil arasından seçim yapabilirsiniz.

2 . Doğal Taş Efektli yer duvar karoları

En Yeni Banyo Fayans Modelleri ve Fayans Tavsiyesi

En trend yer duvar karosu listemde yer vermek istediğim banyoyu semin ve duvar ve döşeme ile modern ve estetik görünüm katmak için doğal taş efektli en iyi yer karo modeli.

Bu büyüleyici yer ve duvar Fayans ile bu sezon banyonuza en üst düzey lüksü ekleyin ! Pürüzsüz kadife bir yüzeye, çağdaş  görünüme sahip ham kenarlara ve derin, zengin bir sırlara sahiptirler. Çok farklıdır; bir duvarda ilginç bir çeşitlilik veriyor. Banyo ürünleri ile uyumlu tasarım yapılmalı, oldukça karakterli bir duvarlar ve döşemeler için oldukça zordur otantik vintage tarzı bir görünüme ekler banyoya.

Doğal taş ve mermer görünümlü yer karoları Evlerimizde doğaya daha yakın hissetmeyi seviyoruz. Doğal unsurları iç mekanlarımıza davet etmek rahat olmamızı sağlar ve  modern görünüme yardımcı olur. Döşeme dünyasında birkaç çeşit doğal taş kullanılmaktadır, ancak 2019’da en popüler taş şüphesiz mermerdir.

Bu, çoğunlukla zıt damarlara, zemine uygun döşemeye bağlı. Mermer her türlü mekanı canlandırır ve karakterle ve kişiliğiyle doldurur.

Doğal mermer genellikle dekorasyon projeniz için peşinde olduğunuz doğal çeşittir. Bununla birlikte, eğer doğal mermer bütçenizde değilse, endişelenmeyin – mükemmel bir alternatif olarak çok sayıda gerçekçi mermer efekti yer karosu seçeneği bulabilirsiniz.

3 . Sade ve Çarpıcı Desenli Fayans

Yer karo çeşitleri arasında tanıtımını yapmak istediğim sade tasarımlı duvar, zemin desenli en iyi yer karo modelleri

Bu sade çarpıcı desenli yer karoları dokundukları her yüzeyi dönüştürüyor! Büyüleyici yıldız şeklindeki tasarımlardan oluşan bir ızgaradan oluşur ve harika bir bağ bozumu kalitesine sahiptir.

Zemin alanlarında kullanımla sınırlı değiller, duvarlarınıza yeni bir hayat vermek için de kullanılabilirler. Bu fayansların uygulama yapılmadığı yer yok. Banyodan, koridordan ve modern iş yeri gibi her yerde!

Desenli yer karosu 2020 yılının  yer döşemesi trendi desenli görünümdür. Birkaç yıl önce, renkli  tarzı tasarımlarının bol olduğu görünümüyle başladı. Şimdi, eğilim daha ev yapımı vintage tasarımlara geçti; çini görünümü etkisi ile bitkisel motifler ve göz alıcı yıldız desenleri.

Desenli yer karoları , deyim yer alanı oluşturmak için mükemmeldir. Bu esasen bir zemin alanının çok çarpıcı olduğu, odanın ana özelliği haline geldiği yerdir. Girdiğiniz misafirlerin gözlerini yakalar ve bir konuşma noktası haline gelir. Evinizde bir ifade katınız varsa, dekorun geri kalanının daha arka arkaya ve daha az özenli (yani daha ucuz) olmasını sağlayabilirsiniz.

4. Dindirici, Sakin ve Ferah yer karoları

Yer karoları arasında yer vermek istediğim sakinlik hissi veren düz renkli zemin yer karosu .

Serinletici ve sakinleştirici tonları ile, fayans koleksiyonundaki bu zemin ve duvar döşemeleri. Banyo alanında rahatlatıcı bir doğal düzen oluşturmak için mükemmel olan büyüleyici ve zarif bir taş efekt tasarımına sahiptir.

Banyo, birçoğumuz için stresli bir günün sonunda bir banyo yapabilir ya da duşu çalıştırabilir, kapıyı kilitleyebilir ve biraz ‘ben’ banyonun tadını çıkarıp, rahatlayıp, sakinleyeceğimiz bir alandır. Doğal dokuları ve yüzeyleri odaya davet etmek bu konuda gerçekten yardımcı olabilir!

5. Calacatta Efektli Fayans

Banyo seramik ve fayansları listemin diğer bir zemin duvar seramikleri arasında her mekan için uyum sağlayacak , modern görünüm verecek  banyo duvar ve yer döşeme seramikleri calacatta.

Doğal görünüm iki nedenden ötürü popülerdir – bir mekana sadece biraz lüks katmakla kalmaz, aynı zamanda rahatlatıcı ve rahatlatıcı bir şema oluşturmaya da yardımcı olur. Calacatta mermeri çarpıcı kontrastlı damarları nedeniyle en çok aranan doğal taşlardan biridir.

Bununla birlikte, biraz pahalı olabilir ve ayrıca devam eden tedavi ve bakım gerektirir. İşte bu gerçekçi Beyaz Altın Calacatta Mermer Efektli Fayansları işe yaradı ! Porselen yapılmışlar, bu yüzden banyo duvar ve döşeme için ideal !

6 . Tekstil Fayans yer karosu- Duvarlar ve Döşemeler

En Yeni Banyo Fayans Modelleri ve Fayans Tavsiyesi

Duvarlar ve zemin yer karosu arasında yer alan en trend zemin , duvar döşemeleri için en iyi yer karosu fayansı tekstil efektli.

Desenli tasarımlara dair ilginç bir bükülme, bu çarpıcı geometrik Dokulu Karolar, yakından baktığınızda detaylı bir kendir kumaş görünümüne sahip! Porselen yapılmış, hem duvarlarda hem de zeminlerde kullanılabilirler, böylece bir banyonuzu baştan aşağıya tasarım yapabilirsiniz.!

7 . Renkli duvar karosu ve Metro Tarzı Fayanslar

En iyi renkli yer karosu metro tarzı fayans arasında yer vermek istediğim modeline göre benimde sevdiğim renkli ve metro tarzı yer duvar fayansı.

Zemin, duvar döşemeleri için biraz karakterli bir fayans arıyorsanız, neden bir renkli metro fayans denemiyorsunuz?  Yüzeyleri üzerinde çatlak bir yüzeye sahiptir; ince saç çizgisi ile bu şekilde damarlı çatlaklar.

Banyo duvar alanlarınıza cazibe katacak harika bir vintage görünüm sağlar. banyo yer karoları ve fayans çeşitleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda heyecan verici renk var. Bu, pembe trendin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak güzel bir pembe tonu, gri, siyah ve beyaz dahil!

8 . indigo Ahşap Efektli Yer Karoları

 

Ahşap görünümlü karolar tüm şekil, boyut ve renklerde gelir. Bu şık indigo Ahşap Efektli Fayanslar , ahşaptan başka bir tonu yoktur.

Zengin mavi renkleri, onları ilginç bir özellik parçası yapar ve misafirlerin odaya girerken dikkatini çekecek şekilde lüks bir ifade zemini oluşturmak için mükemmeldir! Bu tahta biçimli yer karoları, her türlü farklı düzen ve desende kullanılabilir, ancak balık sırtı en iyi görünüyor!

9 . Gri Yer duvar karoları

En iyi 10 yer karosu modelleri arasında her mekana ve zemine uyum sağlayacak beton desenli yer karosu favorilerim arasında. Güneşi kucaklayacak bir veranda, bahçe, balkon, ve teras için daha popüler hale geldi.

Bunun nedeni, zemin kaplamasına göre daha zor aşınma ve temizlenmesi daha kolay olmaları ve çok daha hoş görünmeleridir.

Bu beton efektli kayma önleyici yüzeye, hafif ve modaya uygun bir beton efekt tasarımına sahiptir ve bu iç mekandaki kusursuz dış mekan görünümünü yaratmak için uygun yer karosu !

Yer karosu ile iç mekan dış mekan trendini yaratın; 2020 yılında görülen önemli bir yer karosu trendi, iç mekan dış mekan görünümünün devamı. Bu yer karoları evinizin içinde ve dışında kullanıldığı yer; iki bölge arasında kesintisiz bir geçiş oluşturmak; ve dış bahçe alanlarınızı, yaşanabilir / kullanılabilir alanınızla bütünleştirerek en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

En iyi yer karoları arasında yer vermek istediğim işyeri, teras, antre, balkon için modern bir etki yaratmaya olanak sağlayan desenli yer karosu.

İç mekanda büyük bir etki yaratmanın harika ( basit) bir yolu, bir ifade tabanı oluşturmaktır ve hiçbir şey bu oldukça benzer şekilde tasarlanmış yer karolarına ulaşamaz.

Geleneksel çinilerden ilham alan bu çarpıcı desenli yer karoları evdeki herhangi bir yer alanını dönüştürmek için idealdir. Çiçek tasarımları ile her alanda işe yarayacak, büyüleyici bir vintage görünüme sahipler; Bir dönem dekor düzeni ya da daha modern bir görünüm için ideal çözüm.!

Yer Duvar karosu Çeşitleri

Kaymaz yer karosu

Banyo ve yıkanma alanları normal kullanım ile ıslanırlar, kaygan ve ıslak olmaları normaldir.Bu daha az ve yavaş hareket kabiliyetine sahip çocuklar ve yaşlılar için önemli. Geçmişten beri kullanıldığı için bilinir ve olası kazaları önlemek için seramik fayans modelleri deneyimi ile satın alınmak istenir.

Kaymaz yer karoları mükemmel bir kayma önleyici yüzeye sahiptir. Aynı zamanda çok şık ve modern zemin görünmesi için tüm alanlara uygulama yapılabilir ve havadar his verir. Kaymaz seramikler yer ve duvar için kaliteli porselenden yapılmıştır o yüzden dayanıklıdır. Çıplak ayak ve ıslak zemin için mükemmeldir.

Kaymaz yer duvar seramik karoları kayraklara benzer ve son derece gerçekçi etki gibi gözükür. Kaymazlık oranı yüksektir. Nemli zeminlere çekicilik ve rutubeti yüzeyde tutarak kullanışlı olur.

Banyo zemin yer karoları

Banyonuzu yapmayı planlıyorsunuz, fayans ve seramik listenizin başında almanız gereken olmalı. Geniş bir yelpazeye sahip zemin ve duvar döşemeleri için seçim yapmak bazen zor olabilir. Oluşturmaya çalıştığınız görünüm ne olursa olsun ihtiyacınız olanı banyo zemin ve duvarı için yer karoları bulacaksınız.

Banyonuza çelici bir dokunuş ve modernlik vermek istiyorsanız ahşap, doğal taş, beton ve desenli banyo zemin karosu var. Ayrıca sağlam ve kolay temizlenir olduğu gibi her zevke uygun renk çeşitleri var.

Banyo duvar Karosu

Muhteşem banyo duvar karosu seçenekleri için kişiye özel çeşitleri var. Banyoların harika görünmesini sağlamak gerek. Sadece kendiniz için değil, arkadaşınız ve aile breyleri için banyoda duş alırken, diş fırçalayıp, kişisel ihtiyaçlar içinde iken kirli derz çizgileri görmek istenmez. Sizi banyoda daha çok tutmak için hoş ve şık bir görünüm neden olmasın ki !

Kabul etmeliyiz ki fayanslar banyoları kaplamak için en mükemmel seçim. Kolay su geçirmez halde olması, kolay silinmesi kolay olmalı. Banyo duvar seramik karoları döşeme yaparken seçim yapılacak çok çeşit var. 

Farklı renkler, farklı tonlar, değişik tasarımlar, farklı şekil ve boyutlar ile göz kamaştırıcı bir dekor efekti yapmak için banyo duvar karoları en iyi seçenek.

Beton görünümlü Seramik Modelleri

Beton etkili yer karosu

Beton etkili yer karoları porselen içerikli karolarıdır. Porselen karoların en iyi yanı mekan döşeme sınırı tanımaz. Yaz ayları için veranda, bahçe zeminleri ile güneşin tadını çıkarmak için ideal döşeme malzemeleri. Beton efekt yer karosu modelleri dış mekanda dahil her alanda kullanılabilir.

Zemin ıslandığında tehlike arz etmez kayma önleyici özelliğine sahip. Fayans nasıl temizlenir sorusunu ortadan kaldırır. Sıcak ve soğuktan etkilenmez renkleri solmaz olarak imal edilen yer duvar seramik karo çeşitleri  arasında beton etkili yer duvar seramikleri.

En iyi Yer duvar karoları ve döşeme hakkında detaylı fikir alamak için 0507 115 86 58 den  ARAMA yapabilirsiniz Yada WHATSAPP hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Fromus Network Doğal Sağlık Bantları

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube