Altıgen Fayans Modelleri
25 Yaratıcı Ve Cesur Banyo Fayansları

Bu sayfamda sizlere Banyo fayans modelleri, mutfak fayans çeşitleri, beyaz fayans örnekleri, siyah fayans, altıgen fayanslar, renkli banyo fayansı, parlak, mat duvar fayansları, küçük banyo için cesur ve yaratıcı fayans ve duş içi yıkanma alanları fayans örnekleri için fikirler vereceğim.

Bir banyo evin en yoğun kullanılan küçük alanlarından biridir. Büyüleyici ve göz alıcı hale getirmek ve düzenli kullanım sağlaması önemli. Banyonuzun eski solmuş ve temizlemesi zor olan fayanslardan sıkıldıysanız? Banyo dekorasyonu yapma kararı aldığınızda sizlere ilham olacak trend olan gösterişli ve yaratıcı fayans fikirleri sunuyorum.

Göz alıcı ve cesur fayanslar banyolara ve mutfaklara ve bunları kullandığınız diğer alanlara da ilgi çeker. Biraz arıyorsanız ve ne seçeceğinizi bilmiyorsanız,  porselen karo koleksiyonu, güzel desenlere ve renklere sahip  seçenek içeriyor.

Fayans çeşitleri, dikey ve yatay yüzeylere karmaşık desenler getiriyor. Altı nötr seçenek, dinamik bir tasarıma sahip siyah beyaz Mor ve karmaşık bir çiçek motifi sunan gri tonlu fayans seramik modelleri içerir.

Koyu turuncu ve gri tonlarda altıgen şekillerle oynar. Pastel sevenler için  pembe ve bebek mavisi  sunuyor, her ikisi de tarihi fayanslar geri dönen süs desenleri her şeyi andıran yaratıcı desen patlamaları içinde maviler ve kahverengiler içerir. Alanınızı daha cesur hale getirmek için mükemmel deseni ve renklerinizi seçin.

Yeşil banyo fayans modelleri ve örnekleri

Yeşil renkleri seviyorsanız parlak yeşil fayanslar banyoda zengin ve büyüleyici görünüyor. Bu banyonuzu komple yeşil fayans ile kaplama yapmanız anlamına gelmez. Özellik katmak ve duş içi yıkanma alanını yeşil fayans ile dekore edebilirsiniz.

Yeşil fayans modelleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla yeşil var. Parlak ve mat seçenekleri ile metro tarzından düz ve değişik boyutlarda yeşil seramik çeşitleri arasından belkide koyu tonu sizin sevdiğiniz olabilir.

25 Yaratıcı Ve Cesur Banyo Fayansları

Banyo duş içinde ifadeli zümrüt fayans duvarı, ekose desenli bir zemin ve mermer bir tezgah ile huysuz bir banyo süper cesur görünüyor

yeşil fayans modelleri

Yeşil fayans ile dramatik siyah dokunuşlar ve balıksırtı desenli zümrüt karo zemin ile süslenmiş nötr bir banyo

yeşil banyo fayans çeşitleri

Gerçekten öne çıkan yeşil fayans karo duş alanına sahip bir çatı katı banyosu zemine yapılan dekoratif seramik ile uyumlu olarak banyoyu çekici ve şık hale getirmiş.

bir balıksırtı deseni ve küvet üzerinde ek bir yeşil dokunuş ile bir açıklama yeşil fayans duvar

Bir balıksırtı deseni ve küvet üzerinde ek bir yeşil dokunuş ile bir açıklama yeşil fayans duvar ile yapışmış banyo dekorasyonu

BANYO YEŞİL FAYANS ÇEŞİTLERİ

Tüm banyo yeşil fayans ahşap ve bakır dokunuşları zengin leke kontrast eklenirse banyonun ambiansı değişir.Balıksırtı desen, zeminde mermer kaplı zümrüt çinileri ile cesur bir banyo. Bu tasarım sadece banyo değil mutfak içinde geçerli. Duvarlarda parlak yeşil fayans ile uyumlu dizayn edilmeli.

Altıgen Fayans modelleri ve çeşitleri

Altıgen veya petek fayanslar şu anda evde süslemek için süper popülerdir, çünkü geometrik olanlardır ve  sıcak bir trenddir. Hem banyoda hem de mutfakta kullanılabilir ve seçtiğiniz hemen hemen her dekor stiline uygundur. Bugün muhteşem banyo altıgen fayans fikirlerine, en iyi renklere, kombinasyonlara ve bunları kullanmanın yollarına bir göz atacağız.

altıgen fayans

Sadece renkle değil, aynı zamanda şekille de bir açıklama yapma olanağı sağlıyor altıgen fayans modelleri. Altıgen fayanslar zaten yerleşik bir tasarıma sahip olmaları nedeniyle harika. Ayrıca, fazla bir şey yapmadan görsel çekicilik katıyorlar. Siyah beyaz ya da sadece nötr bir banyoya sahip olmak artık sıkıcı olmak zorunda değil, bu altıgen fayansları getirerek modern bir cazibe ile öngördüğünüz her şey olabilir.

Altıgen Zemin Seramik ve Fayans

Altıgen fayanslar genellikle banyo zeminlerini kaplamak için kullanılır, çünkü fayanslar çok dayanıklıdır, suya dayanıklıdır ve altıgen fayanslar kolayca serin bir ifade verebilir. Buradaki en popüler fikir, bir banyoyu nötr renklerde dekore etmek ve lacivert, siyah, koyu gri veya başka  bir renkte zıt bir altıgen fayans zemin yapmak. Fayanslar küçük veya büyük olabilir ve renk banyonun geri kalanının renklerini vurgulayabilir veya bunlarla kontrast oluşturabilir.

altıgen fayans modelleri

Altıgen fayans modelleri iç tasarım için heyecan verici ve büyüleyici stilleri ile popüler. Altıgen fayanslar benzersiz şekilleri ile bir araya geldiğinde göz alıcı tasarım oluşturma olanağı sağlıyor. Arı peteği şekli ile ve çok sayıda stil ve farkı dokuları ile mekanlar için fayans seçimi yapmanızı sağlar. Beyaz metro fayans ve siyah altıgen olanlar ile yapılan şık siyah beyaz banyo.

Mutfak Altıgen Fayans

Mutfak duvar tezgah arasında altıgen fayanslar ve çok popüler: göz alıcı bir geometrik şekle sahipler ve çok şık görünüyorlar. Küçük veya büyük, karanlık veya aydınlık olabilirler ve muhteşem görünecekler! Mermer gri veya beyaz altıgen karo en popüler fikirdir. Çünkü nötr ve narin görünüyor,  herhangi bir mutfağa uyabilir.

Mutfak Altıgen Fayans

Siyah veya koyu altıgen fayanslar, nötr veya sıcak ahşap mutfakta bir açıklama yapabilir. Bir fikir daha, herhangi bir mutfakta çok göze çarpan bir mozaik karo, metalik – bakır veya altın – altıgen karo, herhangi bir mutfağa rafine bir dokunuş katacak ve karanlık dolaplarla çok havalı görünüyor.

Mutfak veya banyo duvar alanına karakter ve cazibe getirmek için mükemmel; çarpıcı, dokulu bir özellik duvarı oluşturmanıza olanak tanır.

Banyo alanı genellikle rahatlamak ve gevşemek için bir yer olarak kullanılır; altıgen fayans çeşitleri ahşap efektlerini ve taş efektlerini iç mekana davet etme fikri. Amacı, kendi evlerimizde doğaya daha yakın hissetmemize izin vermektir. Telaşlı bir çalışma programı ile dışarıya çıkacak zamanı bulmak ve özellikle soğuk kış aylarında ormanda veya tarlalarda bir gezinti yapmak oldukça zor olabilir. 

Bu nedenle, banyo altıgen fayanslar doğal dünya ile yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir bağlantı hissetmemize yardımcı olmak için doğa yanılsamasını evlerimize davet ediyoruz. Bu nedenle, altıgen seramik trendi zorlamak için en iyi yer banyo – bir deneme gününün sonunda dinlenmek istediğimiz yer olduğu için.

altıgen seramik fayans modelleri

Bir mutfak alanını yenilemek söz konusu olduğunda, en basit ve en etkili güncelleme bir mutfak tezgah arası yapmaktır. Bir lavabonun veya ocağın arkasında duran kolayca silinebilir bir yüzeydir. Amacı? sıçrayan tava yağının veya su spreylerinin gevşek lekelerini kolayca temizleme için.

banyo altıgen fayans

Parlak banyo fayans modeli

Fayanslar daha çok ev dekorasyonu için kullanılır: banyolarda, mutfaklarda, duşlarda, giriş yollarında, açık havada ve iç mekanlarda, bunlar en havalı ve en dayanıklı  arasındadır. Ayrıca zamansızdır ve asla modası geçmez. Bugün, ev dekoru için yaygın olarak kullanabileceğiniz bir karo türünü paylaşmak istiyorum ve bunlar parlak fayanslar. Parlak fayanslar her zaman trend olan ve her zaman şaşırtıcı olan kalıcı şıklık anlamına gelir. Bu fayanslar kolayca herhangi bir iç mekana ve stile sığacak ve ona cazibe katacak ve göze çarpacak. 

Parlak fayanslar herhangi bir mutfak oluşturmak için şaşırtıcı , birçok renkte geliyorlar ve ihtiyacınız olanı kolayca bulabilirsiniz. Tabii ki, parlak fayanslar herhangi bir baskı ve mozaik olmadan bazı düz renklerde çok daha iyidir, dokusal bir ifade veya renkli bir ifade yapmak için yaratılırlar.

Yansıtıcı bir kaplamaya sahip parlak fayans kullanmak, dekorunuzu sorunsuz bir şekilde birleştiren bu modern yaklaşımı oluşturmaya yardımcı olduğundan harika çalışıyor. Bu güzellik havası, bir odayı canlandıran yansıtıcı çinilerle birlikte gelir. Ayrıca, bu tür karolar banyonuzun ışığı yansıttığı için ışık dolu olmasını garanti eder.

Parıltılı Parlak Fayans çeşitleri evinize biraz parlaklık katar. Çok sayıda farklı stil ve renk var. Mutfağınızı veya banyonuzu bir canlılığa dönüştürün.

Parlak duvar ve zemin fayans modelleri ve güneşli bir şey için Parlak Turuncu / Sarı Fayanslara bir göz atın. Evinize gerçek bir parlaklık katacaklar. Daha klasik ve ince bir şey mi arıyordunuz? O zaman Parlak Beyaz Fayanslar taze ve modern bir görünüm için idealdir.

Lamba ışığını yansıtan ve çok parlak ve ifadeye benzeyen küçük ölçekli yansıtıcı fayanslar

Renkli Fayanslar ve örnekleri

Banyonuzun ne renk olmasını istediğinizi göz önünde bulundurun. İsterseniz bir renkli fayans ile kaplayın . Cesur fayanslarla güzel bir banyo oluşturmaktan daha iyi bir renk getirmenin daha iyi bir yolu yoktur. Banyo duvarları aynı zamanda büyük ve şık hissettirirken fayans gerçekten eşsizdir. Şüphe duyduğunuzda, bir seçenek olarak iki farklı döşeme rengine sahip olmayı veya hatta bir desen oluşturmayı düşünün.

  • Parlak mavi fayans ve duvarların rengini vurgulayan mavi çiçek desenli altıgenler.
  • Duvardaki parlak deniz mavisi metro fayanslar beyaz ile vurgulanır ve altıgen fayans zemini ilgi çeker
  • Daha çekici ve serin hale getirmek için zeminde renkli fayanslarla süslenmiş bir banyo oluşturun.

 

Siyah Beyaz Banyo İçin Duvar Fayansları

Siyah ve beyaz fayans modelleri banyo ve mutfak tasarımı için mükemmel seçimdir. Siyah beyaz fayans kullanma tasarımı sevenler için dayanıklı ve kolay temizlenir seçenekler var.

Siyah beyaz fayanslar kabartmalı, ve parlak oluşu ile banyoya cazibe ve baştan çıkarıcı tasarım için idealdir. Banyo dekorasyonu yaparken boyutları ile sizlere olanak sağlar.

Yıkanma alanları için fayans örnekleri

Yıkanma alanları banyolarda suyun en çok işlem gördüğü alandır. Aslında yıkanma alanı banyo içinde olsa da dizaynı ve tasarımı banyoya nazaran daha şık ve gösterişli olan düzenlenir. Bu fayans içinde geçerli banyo duvarında kullanılan fayanslar duş içinde tercih edilmez bazen.

Yıkanma alanı duvar ve zemin için daha dekoratif modelleri seçilir. Renkli ve göz alıcı parlak fayanslar seçmeye özen gösterilir. Buna ek olarak kolay temizlenir olması da önemli seçenek arasında olur.

Banyo fayans modelleri, mutfak fayans çeşitleri, beyaz fayans örnekleri, siyah fayans, altıgen fayanslar, renkli banyo fayansı, parlak, mat duvar fayansları, küçük banyo için cesur ve yaratıcı fayans 

sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz

Facebook, instagramlinkedin  pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.