En Yeni Banyo Fayans Modelleri ve Fayans Tavsiyesi

Seramik Yenileme - Banyo Duvar Fayans Yaptırma

Eskimiş kullanışsız banyoda duvar seramikleri yenileme ve yıkanma alanına fayans seramik kaplama yapılarak özellik ve stil oluşturuldu. Modern hale gelen öncesi sonrası ile banyo seramik fayans yenileme işleri için beton görünümlü granit kullanıldı.

seramik kaplama, seramik yenileme işleri, banyo seramik yenileme fiyatları, fayans ve seramik yenileme istanbul, duvar fayansları değiştirmek, duvar fayans yenileme, Beton görünümlü seramik uygulama

Banyo seramik yenileme ve canlandırarak banyoya hayat vermek için beton desenli 60 x 120 porselen granit kullanıldı. Banyonun komple seramiklerini yenilemek zor zahmetli ve maliyetli işti, ama zamanı gelmişti.

Banyolar eskiye nazaran en kullanılan alandır. Yaşam alanımızda kaplama malzemesi olan seramik ve fayanslar zamanla her ne kadar temizlense işe yaramadığı ve derz aralarının kirlenerek çirkin görünüm aldığı için banyo duvar fayans ve seramikleri yenileme ihtiyacı duyulur.

Öncesi sonrası ile banyo yer ve duvar seramiklerini yenileme projesinde eski kabarmış fayansların yanı sıra en önemli detay kullanım düzeni idi.

Uzun yıllar kullanım sağlamak için trend olan tasarım ürünü beton görünümlü granit karo tercihi ile banyoya kişilik verdik. Ayrıca yıkanma alanları ile çağdaş duş alanı oluşturuldu.

Banyo seramik yenileme ve duvar fayans Değiştirme için 0507 115 86 58 den  ARAMAyapabilirsiniz Yada WHATSAPPhattımızdan bize yazabilirsiniz.

Fromus Network Doğal Sağlık Bantları

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Aksaray, Arnavutköy, Adalar, Bağcılar, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eminönü, Eyüp, Esenler, Fatih, Güngören, Kadıköy, Küçükyalı, Halkalı, Feriköy, Mecidiyeköy, Pangaltı, Nişantaşı, Altunizade, Acıbadem, Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, Rumeli Hisar Üstü, Avrupa Yakası, Anadolu yakası, Kağıthane, Kartal, İstanbul, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Güneşli, Mahmutbey, Kozyatağı, Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, Florya, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bebek, Etiler, Levent, Ortaköy, Cihangir, Kumburgaz, Göktürk, Beyazıt, Mimaroba, Kocamutfakapaşa, Mahmutpaşa, Sultanahmet, Ulus, Koşuyolu, Sefaköy, Emirgan, Yeniköy, Avrupa Konutları, Osmanbey, Fındıkzade, Paşabahçe, Çekmeköy, Bostancı, Caddebostan, Erenköy, Beylikdüzü