banyo, dekorasyon, banyo tadilatı, banyo yenileme ataköy,, banyo fayans, modern banyolar, ataköy banyo yaptırma, ataköy banyo tadilat firması

Ataköy'de Oturan Gülce Hanımım Banyosu Nasıl dı? Modern ve Kullanışlı Hale Nasıl Geldi

Banyolar evlerde en küçük alandır. Eskiye nazaran daha kullanışlı ve lüks görünümlü olmasını istiyoruz. Belki evde en son plana bırakılsa da  bazen alt kata su derz aralarında su kaçağı, bazen fayans kabarmalarından dolayı banyo yenileme ve tadilat gerektiriyor. Bazende artık sıkıcı hal alıyor ve banyo dekorasyonu yapma gereği duyuluyor.

Ataköy’ de oturan gülce hanım aslında sadece banyosunu tadilat yaptırarak lüks ve ferahlık hissi veren kullanışlı hale getirdi. Banyo tadilatına neden ihtiyaç duyuldu, Banyosu için ürün ve malzeme seçimi nasıl yapıldı, Banyosunu tadilat yaparken nelere dikkat etti, banyo komple yenileme sırasında yasanalar ve öncesi ile sonrası arasında şaşırtan büyük değişim işte detaylar.

Banyo tadilatı Yapmadan önceki hali

banyo, dekorasyon, banyo tadilatı, banyo yenileme ataköy,, banyo fayans, modern banyolar, ataköy banyo yaptırma, ataköy banyo tadilat firması

Banyo tadilatı yaptırmak için bazı nedenler olmalı dediğimizde bazende değişim gerektiği olabilir. aslında banyonun tadilat yapılmadan önceki hali gayet kullanışlı dip köşede kompak sistem duş kabin, çift lavabo üzerine cam tezgah, altı çekmeceli gayet toplayıcı ve saklama alanı olan banyo dolabı, dar ve küçük olan banyoyu geniş göstermesi için büyük bir ayna. Duvarlar beyaz üzerine kaplanmış fayans olan sorumsuz bir banyo.

Diyeceksiniz ki maden bir sorun yok neden masraf edilsin? neden banyoyu tadilat yapma gereği duyuldu?

Gülce hanım kendisi eğitimci profösör evde vakit geçirmeyi seven, yeri geldimi evde ders veren biri olarak hem duş kabin dar olması, kullanılan silikonları zamanla siyahlanması ve küçük çocuğu olmasından dolayı. 

Anneler belki buna daha mantıklı yaklaşacaktır. Küçük çocukları ayakta banyo yaptırmak yerine hamam tarzı oturarak banyo yaptırmak daha mantıklı. Banyo küçük ve dar nasıl olacak süpriz gelişmeler ile banyonun önceki hali ile sonraki hali arasındaki değişimi yazımın sonuna kadar okursanız hem şaşıracak, hemde çok beğeneceksiniz.

Tabi ki bu değişim hem maliyet ve sabır ve iyi bir araştırma yaparak uyumlu ürünler ve sevdiğiniz renk seçimi yapmanız gerekecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.