11 renkli banyo tasarım fikirleri

En güzel 11 banyo tasarım fikirleri ve renkli banyo dekorasyonu

Banyo dekorasyonu yapmak için tek renkli alternatif arıyorsanız, renkli banyo tasarım fikirleri size ilham almanız için yardımcı olacaktır. Renkli banyo modelleri ve örnekleri ile tasarım yapma imkanı

Tek renkli banyolara modern alternatif mi arıyorsunuz? Banyonuzu yenilemek ve tasarım yapmak istiyorsanız, mutluluk uyandıran şık renkli banyo tasarım fikirleri sizlere ilham almanızı sağlayacaktır.

Banyonuza çarpıcı hava katmak, zevkinize uygun stil kullanarak tam anlamıyla elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olacak renkli banyo tasarım önerileri sırayla sayfanın tamamında.

Ayrıca; Modern ve kullanışlı banyo tasarımları yazımı okuyabilirsiniz.

Desenli yer karolarından en iyi tonu seçin

Desenli yer karoları son yıllarda trend. Desenli yer karosu seviyorsanız banyo zemininde bunu renk şemalarından seçerek uyumlu tonları ile banyonuz tasarlayabilirsiniz. Bu yaklaşım banyoyu boğulma hissinden çıkarıp şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Uygun bir köşeye de evde yetişen bitkiler ilgi odağı olacağı gibi hava katacaktır. Buda siz iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Daha fazla Desenli karo ilhamı ve fikir alabilirsiniz.

11 renkli banyo tasarım fikirleri

Desenli yer karoları banyolar için her ne kadar popüler seçim olsa da Özellikle lavabo yanında oluşturacağınız şekilde yapılması banyo duvarına etki yapacaktır. Desenli karo seçimi için yüzlerce motif bulabilirsiniz.

11 renkli banyo tasarım fikirleri

Tamamlayıcı renkleri birleştirin

Banyonun yenileme aşamasının en en önemli faktörü tabi ki duvar kaplama işlemleridir. Eskiye nazaran sıradan banyolardan kurtulduk ve daha zevkli ve huzur veren tasarımlara yöneldik. Banyo tasarım fikirleri için duvarda her ne kadar fayans tercih edilse de bir özellik duvarına kaliteli, modern baskılı bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

Özellikle yüksek tavana sahip ve bol ışıklandırmalı banyo için cesur bir baskı içeren duvar kağıdı ile fayansı eşleştirin. Modern bir çekici banyo için fayans renginiz ne olursa olsun bir kamelya duvar kağıdı yada mavi botanik duvar kağıtları gözünüze çarptığında sizi mutlu edecektir.

11 renkli banyo tasarım fikirleri
Renkli bağlantısız bir banyo için odak noktası oluşturun

Banyoya renkli, parlak bağlantı olmayan aksesuarlar ekleyin. Bu odak noktası ederek banyoyu canlandırmanın en pratik yoludur. Yeni model ülke tarzı küvet artık moda ve geleneksel seyyar olması modern bir dokunuştur.

Küvet duvarına çerçeveli portreler asarak duvara hareket verebilirsiniz.

11 renkli banyo tasarım fikirleri

Sade bir renk enjeksiyonu ile yanar döner bir etki yaratın

Çarpıcı ama ışık yardımı ile yanar döner etkili banyo karoları hafifçe değişen görünümü yatacaktır. Bu bir açıklama özelliği, görünümüne en iyi şekilde beyaz şema içinde özellikle boş olan duvarda şık duracaktır.

Buda banyoda ambiansı değiştirecektir. Banyonuzun fayans büyüklüğü seçimi zevkinize göre olmalı. Orjinal tarza ait metro tarzı yada diğer çeşitlerden beğenerek eşsiz görünüm yaratın. Favori olan fayanslardan seçerseniz modası hiç geçmez ve uzun yıllar kullanırsınız, sıkıcı olmaz

11 renkli banyo tasarım fikirleri

Banyo tavanı için trendeki boya fikirlerini deneyin

Banyoda boya sadece tavanda tercih edilse de renkli banyo tasarım fikirleri aradığınızda renk engelleme seçimininde çıkın. Banyonuzu renkli dekore etmek için bir görünüm katmak için illa faylar, banyo dolabı ve fayans olmamalı.

Siz renkli, cıvıl cıvıl banyoyu seviyorsunuz ve bu banyo tasarım trendi için tavanda duvarlar zıt tonlu bir renk uygulayın. Bu etki göze çarpan şık bir tasarım elde etmenizi sağlar. Sıkıldığınızda kolayca değişme şansınızda olacaktır.

11 renkli banyo tasarım fikirleri

Daha derin, yumuşak tonlarda parlak vurgu özelliklerini eşleştirin

Banyo sizin ilgi alanınız için eklenen parlak renkli vurgu özellikleri ile derinlik hissi veren banyo oluşturun. Banyonun boğulmuşluğunu ortadan kaldırmak için hafif ahşap banyo dolabı veya saklama alanı ile fayans döşeme yapın. Bununla birlikte aksesuarlarda ise renkli tonlarla seçim yapın.

11 renkli banyo tasarım fikirleri

Doğal ışıktan yoksun bir renkli banyo için derinlik hissi veren baharat renklerini seçin. Doğal ışık eksikliğini banyonuzdan alıkoymayın. Sessiz doğallık havası ile sakinleştiren derin baharat tonları renkli tasarım düşündüğünüz banyonuzu konuksever hale getirecektir.

Daha koyu tonlar yerine toprak tonları ile karakteri bozan bir görünüm için zengin damarlı ahşaplarda doğal bir malzeme,ve mobilyaları eşleştirin

11 renkli banyo tasarım fikirleri

Bu 11 renkli banyo tasarımı fikirlerini sevdiniz! fakat daha fazla fikir mi istiyorsunuz? OKUYUN: modern ve kullanışlı banyo tasarımları

Daha fazla renkli Banyo fikirleri mi Arıyorsunuz?

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube