Ahşap Görünümlü Seramik Döşeme

Ahşap Desenli Yer seramikleri Döşeme

Ahşap görünümlü seramik döşeme ustası olarak ev içi zemin, işyeri, balkon, teras, yazlık ve ticari tüm yer seramik döşeme işleri için kalite işçilik hizmeti veriyorum. Gelişen teknoloji ile her ebat ve her marka parke desenli seramik modelleri sizlerin bütçesine uygun seramik döşeme işçilik fiyatı alacağınız doğru adrestesiniz.

Her mekan farklıdır ve evinizin her alanında yapacağınız ahşap seramik döşeme seçenekleri vardır. Yaptığımız porselen yer seramikleri her müşterinin zevk tercihine göre uygulama yapıyoruz. seramik döşeme fiyatını ayırdığınız bütçeye göre tek elden yapıyoruz.

granit ustası

Ahşap görünümlü Seramik uygulama ebatı itibarı ile kaliteli seramik yapıştırma harcı ile döşeme yapılması uzun vadeli kullanım sağlar. Ayrıca tesviye klips sistemi kullanılıp, derzler ince tutulmalı. ahşap yer seramikleri mekana daha az der oluşturup bütünlük sağlar

Buda seramik desen geçişlerini kesmemesi ve bütünlüğünü kesmemesi için. Ayrıca derzleri ince tutmak temizliği ve hijyen açısından önemli. Müşteri için ayrı beklentidir.

Müşteriler seramik parke tercih eder oldu. Çünkü doğal parke desen ve sıcak görünüm ister. Parke gibi cila, çizilme, temizliği kolay ve bakım gerektirmez. Zemin ve duvara ahşap görünüme sahip seramik döşendiğinde suyun kullanıldığı alanlar için idealdir. Yoğun insan trafiği olan alanlar için güçlü ve trend seramik döşeme tercihidir.

Daha fazla bilgi ve fikir için seramik parke etkisi  ve Ahşap seramik modelleri sayfamızı ziyaret edin

Ahşap Görünümlü seramik döşeme örnekleri

Banyo ahşap seramik döşeme, teras ahşap görünümlü seramik döşeme, mutfak zemin ahşap desenli seramik uygulama, bahçe, veranda, koridor parke desenli seramik işleri

Ahşap Görünümlü Seramik Döşeme

Ahşap Görünümlü Seramik Döşeme

Ahşap Görünümlü Seramik Döşeme

Ahşap Görünümlü Seramik Döşeme

Ahşap Görünümlü Seramik Döşeme seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı ahşap tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış ahşap parke fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.