karışık ve desenli mavi banyolar

Bahçelievler Banyo Tadilatı ve Banyo yenileme Fiyatı

Evinizin banyo tadilatı ihtiyacı mı var? Banyonuzu yenilemek ve daha kullanışlı banyo olmasını sağlamak için sizlere tadilat ilhamı verecek fikirler ve öneriler gerekecektir. Banyo yenileme kararı aldığınızda sizlere yardımcı olacak tasarım örnekleri ve banyo resimleri size ilham kaynağı olacaktır.

Banyonuzu Tadilat Yaptırmaya Cesaretiniz Var mı?

Başarılı bir banyo tadilatları için gerekli tavsiyeler isteyeceksiniz. Küçük bir alandan en iyi şekilde yararlanmak için size aktaracağım. Banyo tadilatı nasıl yapılır? püf noktaları banyo şeklinizi kolayca tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Banyo tadilat fiyatı için bir bütçe ayıracaksınız ve aklınızda hep banyoyu tadilat yapmak kaça mal olur? Banyo yenileme kaç gün sürer gibi fikirler oluşacaktır.

Beton görünümlü Seramik Modelleri

Banyo Nasıl Tadilat Yapılır?

Banyo evinizde yenilemek için en küçük ve dar alandır ve buda bir çok detayı sır aile yapma gereği hissettirir. Küçük ve birbirini takip eden çalışmalar gerektiği için tüm çalışanların bir anda çalışma olanağı yoktur. Tadilatın tek seferde değil aşamalı olması şarttır. Bunlar sırayla

 • Banyo dışındaki diğer alanlar tozdan etkilenmesin die koruma alınarak başlanır;
 • Çevreye duyarlı ve saygılı olmak diğer site sakinlerine rahatsızlık vermemek için sabah 9 da başlanıp 5 de paydos edilir  asansör ve koridorlar temizlenerek bırakılır;
 • İlk önce yıkım ekibi gelerek tüm kırılacak, yıkılacakları kırar ve çuvallayarak temizler;
 • Sonra su tesisatçıları eski su tesisatını yenisi ile değiştirip yeni kullanım alanına göre ayarlar, musluk girişlerini kör tapa ile kapatıp borulara su verir, kaçak kontrolünü yapar;
 • Elektrik tesisatçısı aydınlatma, priz ve aplik için kablolarını çeker hazırlar;
 • Banyo komple düz ve terazisinde seramik fayans döşeme seviyesine gelecek şekilde düzeltme ( sıva ) işlemi yapılır;
 • Sıvama işlemi ertesi günü banyo zemin izolasyonu uzun vadeli kullanım ve alt kata su kaçağı oluşmaması için 2 kat aralıklı saatlerle izolasyon yapılır;
 • İzolasyon ertesi günü uygulama şemasına uygun şekilde seramik döşeme işlemi yapılır;
 • Seramik döşeme işlemi sonrası derz dolgu uygulaması yapılıp armatür, banyo dolabı, duş kabin, aydınlatma, klozet montajı 24 saat seramik kuruma sonrası gerçekleşir;
 • Son rutuşlar yapılarak banyo temizliği ile kullanım hazırlanıp teslim edilir.

Not : Banyoda kullanılacak tüm ürün ve aksesuarların seçimi  müşterinin zevkine ve tarzına uygun  yapılması doğru doğru olandır.

banyo tadilatı

Banyo Tadilat fiyatları

Banyolar evlerde küçük alanlardır. Banyoyu tadilat yapmak için plan yaptığınızda  size sıkıcı gelebilir. Banyo tadilatında hesaplama yaparak bütçeniz ile karşılaştırma yaparsınız. En uygun banyo yenileme fiyatı fikirleri edinirsiniz. Ama komple banyo maliyeti ucuz yaptırmakla kaliteli işçilik olur anlamına gelmez. Ortalama malzemeler ile işçilik fiyatları değişkendir.

 • Eski duvar fayansları kırım ücreti;
 • Duvar sıva işçiliği
 • İzolasyon ve su yalıtımı ücreti
 • Su tesisatı yenileme fiyatları
 • Elektrik tesisatı  işçilik fiyatı
 • Fayans seramik döşeme işçilik fiyatı
 • Montaj ücretleri

Bahçelievler Banyo tadilatı için ürün fiyatları seçilecek ürün kalitesine, boyutuna, modeline göre değişeceği için müşterinin zevk seçimi ile oda değişkenlik gösterecektir. Buda banyo tadilatı kaça çıkar sorusunda net bir fiyat çıkarmamaktır. Her proje kendi özgü detayları barındırır. Duvar örme işleri çıkabilir. harici tavan kaplama istenebilir.

# Mesela eskiden kullanılan duş teknesi yerine şimdilerde düz zemin duş yıkanma alanı oluşturuluyor buda detay iyi planlama gerekir. Zeminde kullanılacak süzgeçten başlayarak her ürün farklı fiyat ve kalitesine görsel oluşuna göre farklıdır. Onun için tadilat yapılacak banyo görmeden detaylar konuşulmadan internet üzerinden banyo tadilatı için fiyat vermek sağlıklı değildir.

banyo tadilatı

Öncesi sonrası ile Bahçelievler komple banyo tadilatı

Bahçelievler bölgesinde banyonun tadilat ve dekorasyon ihtiyacı için belkide zamanı gelmişti. Önemli olan banyonun kullanım amacı ve dizaynı için ne istendiği idi. Vintage  ( bağbozumu ) eski 20 x 25 solmuş derz araları kirlenmiş fayanslar, eskilerin klasik küveti, kapıyı açtığında seni karşılarcasına karşıda eski tip depolu klozet ve banyo dolapları.

# Banyoda kullanım amaçlı olan banyo aksesuarları 2018 yılının trend banyo modellerine ve kullanıma uygun yapılması idi.

Müşterimizin Bahçelievler banyo yenileme fikirleri için kullanım amacına uygun tasarım düşüncesine banyo tadilatı önerisi ile katkıda bulunduk. Temel amaç modern bir banyo yaratmakla birlikte kullanışlı hale getirmek banyo tadilat maliyeti için ayrılan bütçeye uygun banyo yenileme yapmak.

Sizde Bahçelievler banyo yenileme için küçük banyo tasarım ipuçları sayfamızı ziyaret edin.

Bahçelievler Banyo yenileme örnekleri

Banyoyu tadilat yaptırmak zor olduğu düşünülen ve maliyetli bir süreç olduğu buda göz korkutucu olur. Banyo tadilat yaptırma eskiye nazaran nasıl daha zor yapıldığı düşünülmekte. Biz tecrübemizle sizlere kolaylık sağlıyor banyonuzu güzelleştirmek ve daha kullanışlı hale getirmek için komple banyo yenilemede yardımcı oluyoruz.

Beylikdüzü'nde Banyo Tadilatı  Beylikdüzü'nde Banyo Tadilatı

Bahçelievler banyo tadilatı için ücretsiz keşif yaptık. Banyonun mevcut tadilat ihtiyacı için gerekli inceleme yaparak hayalini kurup istekleri dinledik. Kullanımda olan banyoda çözüm odaklı ve ihtiyaçlara uzun vadeli cevap verecek şekilde fiyatlandırmada 2 farklı fiyat sunduk. Buda kullanılacak ürünlerin marka ve detayı ile farklılaşıyor.

Bahçelievler banyo tadilatı Yapım Aşaması ve Fikirler

Banyo tadilatı yapmak için banyonuz dar ve küçük olsa da her şey mümkün, banyo yenileme için bazı anahtarlar ve ilham örnekleri gerekir. Yenileme konusu aslında heyecan verici eğlenceli olan yanı vardır. Küçük boyutu olan banyo boyutundan dolayı dizaynı önemli ve  her şeyin organize ile mümkün olduğu banyonun üsteki eski haliyle altta yenileme sonrası bariz.

banyoya Gömme Klozet Yerleşimi

Beylikdüzü'nde Banyo Tadilatı

Klozet yerleşimi banyo planlamasında en önce göz önünde bulundurulmalı. Banyoya ilk girişte görüğümüz eski sistem klozeti mümkün olmadığı için duvar yüzünden kapı arkasına yürüttük. Duvar yüzünden duş bölgesine rastlayan borular bize avantaj sağladı. Kapatma işlemi ile hem spa sistemi oturma alanı ve kullanılabilir set oluştu.

banyo tadilatı, banyo yenileme (6)

banyoda Duş alanı Oluşturma

Bahçelievler Banyo yenileme çalışmasında rahat ve geniş bir duş alanı oluşturmak banyo dekorasyonu yaparken önemlidir. Eskiden kullanılan küvet ve duş tekneleri artık yerini daha engelsiz düz zemin ile tasarım yapmak banyoyu kullanışlı kılıyor. Küvet ve duş tekneleri temizleme konusunda rahatsız edici kirlenme, kararmış silikonlar artık yerini hijyene bıraktı.

banyo tadilatı

Yer sıfır duş alanına duş kabin seramik üzerine yerleşip su akışı rahat olması ve gözükmeyen kirlenmelere son veriyor. Üstteki duş içi çalışmamızda uzun yer süzgeci ve büyük boyutlu seramik ile kullanışlı yaptık. Saç tıkanması bile yapmaz. Duş içi için aquanit duş karosu da kullanabilirsiniz.

Fayans ve seramik uygulama işleri

En iyi Banyo Yenileme Tadilat ve Dekorasyon Firması

Banyo tadilatı yaparken en önemli faktörlerden fayans ve seramik şüphesiz duvar şeklini belirler. Banyo fayansları yenileme ve değişmesi banyonun güzelleşmesi için en öncelik sebeptir. Günümüzde banyo fayans modelleri tarza ve zevke uygun bulmak mümkün.

Bahçelievler banyo tadilatı için seramik fayans uygulamaları 2 farklı şekilde dizayn edilir banyoda. Eski fayans üstüne fayans döşeme yapılması ve eski fayansları sökmeden kırmadan ve maliyeti daha az düzeye çeker. Biz komple eski duvar fayanslarını kırarak 60 x 120 cm beton görünümlü  seramik döşeme yapıldı.

Banyo Depolama alanı oluşturma 

Yatak odalarında yapılan giyinme, değişim ve havlu saklama artık banyolara taşındı. Depolama alanı oluşturmak için banyoda boş alanlar değerlendirilebilir. Kapı arkasına askılık, açık alan raflar, dikey havlu dolabı ve banyo dolap altı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca boş alan değerlendirme konusunda tadilat aşamasında nişlerde oluşturabilirsiniz.

banyo tadilatı   banyo tadilatı

Bahçelievler Banyo tadilatı yapma konusunda tecrübemiz ile banyo nasıl tadilat yapılır konusunda fikirler vermeye çalıştık. Banyonuzu yenileme ve tadilat yaptırmak istiyorsanız. En uygun banyo tadilatı için bize ulaşabilirsiniz. Banyo hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • CUMHURİYET MAHALLESİ BANYO TADİLATI
 • ÇOBANÇEŞME BANYO TADİLATI
 • ŞİRİNEVLER BANYO TADİLATI
 • YENİBOSNA BANYO TADİLATI
 • ZAFER MAHALLESİ BANYO TADİLATI
 • SOĞANLI BANYO TADİLATI

Bahçelievler banyo tadilatı, banyo tadilat fiyatları Bahçelievler, banyo tadilatı ne kadar sürer, Bahçelievler banyo tadilatı işçilik fiyatları, Bahçelievler banyo tadilatı yapan firmalar, banyo tadilatı ne kadara mal olur, Bahçelievler banyo tadilat dekorasyon, banyo tadilatı fayans, banyo tadilat fikirleri, banyo tadilat fiyat hesaplama, banyo tadilatı kaç gün sürer, banyo tadilat işleri, komple banyo tadilat maliyeti, banyo tadilat modelleri, banyo tadilatı nasıl olmalı, banyo tadilatı kaça mal olur, banyo tadilatı örnekleri, banyo tadilat öncesi sonrası, banyo tadilat önerileri, Bahçelievler banyo tadilat ustası, Bahçelievler ucuz banyo tadilatı, banyo tadilatı yaptırmak

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube

Bahçelievler Banyo tadilatı seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..