Metro banyo fayans modelleri

Banyo Aksesuarları, Banyo Aksesuar Modelleri, Çeşitleri

Banyoyu dekore etmek o kadar çekici olmasa da, tadilat sonrası kullanım amaçlı takılacak banyo aksesuarları ile karakter eklemek kolay. Duş kabin, banyo paspası, havlular ve aynalar dahil olmak üzere ihtiyaç için zorunlu banyo ürünleri gerekir, banyo aydınlatma, sabunluk, diş fırçalığı, çöp kutusu ile banyo alanını yenilemeye hazır olduğunuzdan emin olun.

Banyo Aksesuarları

Banyo Duş Kabinleri

Banyo aksesuarları için en önemli ürünleri arasında duşa kabinler gelir. Banyo duş kabinleri dekoratif banyonun yıkanma alanıdır. Banyoda her yerin su olmasından korur, nem içermez banyo içinde ayrıca banyo unsuru teşkil eder. Bir çok çeşidi vardır ama en yaygını damperli cam olanıdır. İlginç figür ve kumlama, saydam cam modelleri ile konsept verilebilir. paslanma riski olmaz uzun süre dayanıklıdır.

Beton görünümlü Seramik Modelleri

Banyo Paspasları Ve Yolluk

Banyo aksesuarları arasında sağlık açısından Banyo paspasları ve yokluk banyo zemini için ekstra koruma sağlar. Diş fırçalama, yüz yıkama , abdest alma esnasında yada duştan çıkınca ayaklar için yumuşak nokta sağlar. Banyo paspasları banyo duşa yakın alan ile dolap önüne denk gelecek sekilde serilir.

Banyo paspas seçimi yine banyo ile eşleşecek, sırıtmayacak şekilde seçim yapın. Banyo paspası lastik astarlı olursa parlak seramik üzerinde kaymanızı da önler, çocukların soğuk taş zemine basmasını da. Buda sağlık açısından önemli.

Banyo Tasarımı

Banyo Havluları

Banyo aksesuarları için Banyo havluları tüm fonksiyonellerin yanı sıra banyo tasarımına renk ve doku katmaktadır. Havlularınızı özenle seçin, renk ve doku tasarımına dikkat edin banyonuzun temasıyla uyumlu olsun. Banyoda kapaklı dolapta  saklamak yerine, açık raflarda gösterilebilir olsun.

Havlu seçiminde pamuk genellikle en iyi seçimdir. Dayanıklı emici ve cilde zarar vermez, emici olur ve rahat nefes alam olanağı sağlar.

banyo tasarım fikirleri

Banyo Dizaynı

Banyo dizaynı için sıfırdan başlayıp banyoyu yeniden şekillendiriyor olun, donanımına ve kullanım kolaylığına dikkat edin. Kabin ve dolap çelişkisinde duş alanını tekne yerine düz zemin yapmayı deneyin. Banyo yaratmak istediğiniz görünüme bağlı bir çok stil vardır. Modern, klasik, vertage, lüks yada çekici. Banyo dizaynı için uyumlu kaplama malzemesi tercihi yapın. Temizliği kolay olan ürünler ile.

Beton görünümlü Seramik Modelleri

Banyo Dekoru

Banyo dekoru oluşturma zevk ve tarza dayalı kavramdır. Görünümü birbirini tamamlayan temanıza uygun aplikler, ayna ve sabunluk seçimini bir arada yapın. Rahatlatıcı, davetkar koku ile sanatsal süs eşyaları için köşeler bulun. Doğayla iç içe olacak hissi andıran bitkiler bulundurun. Ayna seçiminiz büyük olsun, buda banyonuzu geniş gösterecektir.

Banyo aksesuarları seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube