Banyonuzu Trend Seramik Çözümleri ile Döşeme Yapacağınız 5 öneri

Banyonuzu yeniden tasarlamak ve dizayn etmeyi mi düşünüyorsunuz ? fayans döşeme banyonun mihenk taşıdır. En asil ve canlı fayans çeşitlerinden, en dekoratif, gösterişli stilleri ve boyutları ile zevkinize uygun seçim yapılacak fayans modelleri vardır.

Artık fayanslar modern olmaktan ziyade dayanıklı ve su geçirmez olmasının yanı sıra dirençli, işlevsel avantajlar sunuyor. Banyonuzun duvarları için fayans döşeme ilhamı alacağınız 5 fayans banyo örneğini sunuyorum.

Banyo duvar fayans tasarımı yapmak için 5 fikir.

1. Desenli çiniler ( karo ) ile cesur davranın

Banyonuzun Duvarları için 5 Fayans Döşeme Önerisi

Banyonuz için düz fayans tercihi yapacaksanız geometri desenlerle göz alıcı desenleri birleştirin. Bu banyonuza dinamik bir karakter kazandıracaktır.  Desenli fayanslar, pürüzsüz canlı aşınmaz yüzeyli seramik çözümleri ile birlikte kişilik katmakla kalmayıp şıklığın uyumlu simgesi ile vintage görünüme katkı yapar.

Desenli karolar canlı motifleri ile desen geçişi bütünlüğü sağlar. Banyo duvarına kattığı hareket ile ister duş içinde, ister gömme rezervuar arkasında yada boş bir duvarda desenli çini kullanarak banyoya modern tarz arabesk görünüm verebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için desenli karo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2. Ahşap ile doğallık yaratın.

Banyonuzun Duvarları için 5 Fayans Döşeme Önerisi

Ahşabın güzelliğini seviyorsanız ve banyonun işlevsel ve dayanıklılığına öncelik veriyorsanız tartışmasız ahşap fayans tek çözümdür.Ahşap doğanın en saf cazibesini banyonuza yansıtacaktır. Doğal olan tün renkleri taşıyan ahşap fayans huzur ve dingin bir ortam yaratır.

neden banyoda ahşap görünümlü seramik modelleri tercihi yapmalısınız? Ahşap temizliği ve bakımı kolay olmasının yanı sıra görsel olarak ta banyonuzu modern ve geleneksel gösterecektir.

3. Duvarlar arasında kontrast oluşturun

Banyonuzun Duvarları için 5 Fayans Döşeme Önerisi

Banyo duş içi duvar fayansları koyu ve zıt bir renk fayans kullanımı ile dekore edebilirsiniz. Hatta kullanılacak fayans boyutuna göre duvara yatay uygulama yapabilirsiniz. Böylece yüksek derecede şık ve gösterişli alan elde edersiniz.

4. Kabartmalı fayans kullanmayı düşünün

Banyonuzun Duvarları için 5 Fayans Döşeme Önerisi

Seramik yüzeyler kabartmalı oluşu ile banyoya sofikste ve duyusal bir boyut verir. Banyo duvarına dinamizm katar ve banyo dekorasyonda etkileyici bir görünüm ile banyo oluşturmayı düşünün. Ama banyo duvarı için kabartmalı fayans geçişleri birbirini bağlayan tarzda olmalı.

5. Duş Duvarını Tuğla efektli fayans ile uygulamayı deneyin

Banyonuzun Duvarları için 5 Fayans Döşeme Önerisi

Banyonuzun duş alanını banyodan ayrı bir alan olarak düşünün. Banyo duvarları için fayans zenginliği olduğu günümüzde tuğlanın estetik gücünü seramik avantajı ile duvarda kaplayın. Alanı endüstriyel veya retro tarzlarda daha çağdaş ve rustik ortam oluşturmak için ideal fayans çeşitleri var sadece tuğla ile kısıtlı kalmayın. Bir ç.ok alternatif var.Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube