Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu

Bizimkent Banyo tadilatı ile Küçük Banyonun komple yenilenmesi ve Şaşırtan Değişim.

Beylikdüzü civarında bizimkent banyo tadilatı yaptırma ihtiyacı için belkide en doğru seçim tecrübeli ve güvenilir banyo tadilatı yapan ustalar önemlidir. Yasar bal olarak bizde siz müşterilerimiz için müşteri memnuniyeti ön planda olup bizim kent banyo tadilat ustası olarak hizmet veriyoruz.

Daha Detaylı Bilgi ve Hizmet Talebi için Bize ulaşabilirsiniz

banyo tadilatı

Banyonuzu yaptırma kararı aldığınızda internet üzerinden arastırmalar yapacak, hayalini kurduğunuz banyo modelleri inceleyeceksiniz. Bunları yaparken bazı sorular gelecektir aklınıza banyo tadilatı kaç gün sürer, banyo tadilatı kaça mal olur, banyomda kullanacağım seramik ebatları ve renkleri nasıl olmalı tüm bu soruların cevabını yazımın tamamında bulacaksınız.

Banyoyu tadilat yaptırmak zor olduğu düşünülen ve maliyetli bir süreç olduğu buda göz korkutucu olur. Banyo tadilat yaptırma eskiye nazaran nasıl daha zor yapıldığı düşünülmekte. Biz tecrübemizle sizlere kolaylık sağlıyor banyonuzu güzelleştirmek ve daha kullanışlı hale getirmek için komple banyo yenilemede yardımcı oluyoruz.

Sizde Bizimkent banyo yenileme için küçük banyo tasarım ipuçları sayfamızı ziyaret edin.

Hiç şüphesiz banyonuzu tadilat yapmaya karar verdiğinizde belli bir bütçe ile yola çıkarsınız. Banyo tadilatının komple bitimi size kaç mal olacağı konusunda araştırma yapmanız ve kullanılacak ürünleri belirleyerek banyo tadilat fiyat hesaplaması yapmalısınız. En önemli bir detayda beğeninize ve ruhunuza hitap edecek renk tercihi yapıp kullanışlı ürünler seçmeniz. Banyonuzun şık ve güzel olacağına inanmanız gerekir.

Banyo tadilat örnekleri arasından bakacağınız size ve banyonuzun şekline uygun banyo yenileme fikirleri edinmelisiniz. Bizimkent bölgesinde  banyo tadilatı yapan firmalar ile fikir alışverişi yapıp öneriler almalısınız. Küçük banyo yenileme ucuz olacak diye bir çelişkiye düşmeyin. Ucuz banyo tadilatı size maddi olarak ilerde pahalıya patlayabilir.

Bizimkent banyo tadilat fiyatları yapılacak işlemlerin yenileme ve değişimlerine göre farklılık gösterir. Komple banyo tadilat ve dekorasyonu su tesisatı, kırık sıva, izolasyon, döşeme ve montajlar olarak banyo tadilatının kaç gün süreceğini belirler. Çevrenizde banyosunu tadilat yapanlarda akraba ve komşulardan duyarsınız sizde banyomuz tadilat yaptırsam kaça çıkar gibi düşünürsünüz. Bunun en net cevabı bizimkent banyo tadilat firması ile bağlantı kurup banyo tadilatı işçilik fiyatı edinebilirsiniz. Fikir edinmek ve fiyat almak için altta butona tıklayarak bizi arayabilirsiniz.

Öncesi sonrası ile Bizim kent Banyo tadilatı

Banyolar evlerin en küçük alanlarıdır her ne kadar küçük olsada büyük banyo ile farkı sadece maliyet fazlalığı ve metraj küçüklüğü. Tadilatını yaptıgımız banyo yıllar öncesi küçük boyutlu fayans döşeme yapılmış derz araları zamanla kirlenmiş 4 metrekare üzerine dizayn edilmiş.
Zamanla kullanışsız hale gelmiş duşkabin, eski depolu klozet, ayaklı lavabo ve en önemlisi tavan sistemi ve aydınlatması olmayan bir banyo idi. Resimde görüldüğü gibi

Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu

Bizimkent sitesinde banyonuzu tadilat yaptırma için bilmeniz gerekenler size banyonuzun dekorasyonu ve yenilemesi için bir çok ip ucu verecektir. Öncelikle banyonuzu yenileme yapmadan önce hayatın her alanında olduğu gibi güzel olacagına inanmanız gerekir.

Bununla birlikte dürüst ve işini seven ustalar ile çalışmaktır. Banyo malzeme seçimi yaparken kullanacağınız banyo modelleri arasında renkler sadece beğendiğiniz ton ve renkleri kapsamalı. Son yıllarda moda olan ahsap görünümlü yer seramikleri, doğaltaş, mermer görünümlü ( calacatta ) ve beton görünümlü banayo seramik modelleri büyük ebatları ile banyonuzu modern yapacaktır.

Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu

Koyu renk kullanmaktan kaçınmayın, rektefiyeli ürünler kullanarak derz aralıklarını ince tutup, damar geçişlerini bütünleşirin. Koyu renkler kullanırken unutmayınız ki aydınlatma değişim için lüks görünüm için önemli bir faktördür. Kullanılacak duş kabin, banyo bataryası ve diğer gözüken aksanları ( tuvalet kağıtlığı, havluluk, asma klozet basma butonu, duş seti ) siyah tercih ederek asalet görünüm verin.

Banyo dolabı olarak ölçünüz ne olursa olsun kapaklı değil çekmeceli banyo banyo dolap modeli tercihi yapmanız hem kullanışlı hemde şık duracaktır.

# Örneğin kapaklı bir dolap yaparsanız dolap altında temizlik ürünleri veya saklama alanı olarak kullanacaksınız en dipteki alacağınız bir şeyi almak için öndekileri boşaltmanız gerekecektir. Oysa çekmeceli yapınca cektiginizde görecek en diptede olsa fazla zahmete girmeden alacaksınız.

Duş kabin içine kesinlikle uzun yer süzgeci yerleştirin ve duş kabin altına ince mermer koyarak duş içinde eğim ve düzgünlüğü sağlarsınız. Tabi bunu anlaştıgınız banyo tadilat ustası yapacaktır. Bizimkentte banyo tadilatı yaptığımız waw diyeceğiniz büyük değişimi göreceksiniz.

Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu

Bizimkent Banyo Yenileme ve Banyo Dekorasyonu

Bizim  kent banyo tadilat ve yenileme yaparken küçük olması bizde bazı olanakları ortadan kaldırmaya yetmedi yapılabilecek en modern ve lüks görünümü elde etmek için her şeyi yaptık. Küçük ve dar banyo diye kendimizi sadece ölçülerde kısıtlsadık hatta modern görünümü yakalamak için daraltma bile yaptık.

Öncelikle malzeme seçiminde koyu tonlar ağır renkler tercih ettik banyo resimleri ile bunu göreceksiniz. Yer ve duvar seramikleri için beton görünümlü gri yarı mat 60 x 120 cm ebatları kullandık. Duş içinde ise ahşap desenli 30 x120 kadife dokulu porselen seramik kullandık.

Yere sıfır klozete asma klozet olarak duş yanındaki kalan aralığa ortaladık. Ilk bakışta karanlık düşer diyeceksiniz banyo seramik modelleri arasından seçtiğimiz renkle ama sizde hayran kalacaksınız belki sizde fikrinizi değişeceksiniz.

Yaptıgımız asma klozet gömme şansımız olmadığı için duvara monte ettık ve etrafını duvar örmemiz gerekecekti , biz bunu duvarın tamamına yaydık ve hem duş içine şampuan koymak için banyo niş oluşturduk, hemde asma klozet üzerine gizli led ısşık yerleştirecek şekilde dizey ederek banyo tasarımı yaptık.

Banyo dolabı mesafeden dolayı 60 cm olsa da arastırmalar yaparak çift cekmeceli banyo dolap modeli bulduk duş içindeki ahşap seramik ile uyumlu hale getirdik. Banyo dolabı üzerine led aydınlatmalı ayna modernliği sağladı.

Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu

Duşkabin. bataryalar. duş seti, asma klozet basma butonu ve diğer diş fırçalığı, tuvalet kağıtlığı çöp kovası o koyu gri ton seramikler içinde bambaşka değişim verdi.

Aydınlatamaya güvendik tabiki. Yaptığımız nişler içinde gün ışığı yansıma, ayna arkası aydınlatma loş bi ortam yaratsada biz bunu daha coğalttık. Nasıl mı? Tavana klips sistem aliminyum tavan kaplaması yaparak kenardan ledleri gizleyerek tavandan aşağı ışık verdik duvara yansıyan.

Buda yetmedi daha bir aydınlık oldun küçük banyo die banyonun tam ortasına beyaz led spot yerleştirip banyo girişimde tavan tek düğme nişler ve ayna ledileri tek düğme yaparak iki ayrı aydınlatma görünüm sağladık..

Aşağıda hem bizimkent banyo tadilatı yapılmış resimleri göreceksiniz hemde ona benzer değişik modern hale getirdiğimiz banyo modelleri bulama şansı bulacaksınız.

Banyo tadilatı için farklı beklenti ve hayalinizdeki banyo yaratmak için bize ulaşabilirsiniz.

banyo tadilatı

Bizim Kent Kaliteli Banyo Tadilat Hizmeti

Yasar Bal olarak her zaman ulaşabileceğiniz banyo tadilat ekibimle uzun yıllardır bizim kent banyo yenileme hizmeti veriyorum.  Banyo dekorasyonu ve komple tadilat hizmetlerimizi inceleyip uzun yıllar kullanımlı banyo yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu
Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu
Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu
Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu
Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu
Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu
Bizimkent banyo tadilatı, bizimkent banyo yenileme, banyo dekorasyonu

Bizimkent banyo tadilatı, banyo tadilat fiyatları Bizimkent , banyo tadilatı ne kadar sürer, Bizimkent banyo tadilatı işçilik fiyatları, Bizimkent banyo tadilatı yapan firmalar, banyo tadilatı ne kadara mal olur, Bizimkent banyo tadilat dekorasyon, Bizimkent banyo tadilatı fayans, banyo tadilat fikirleri, banyo tadilat fiyat hesaplama, banyo tadilatı kaç gün sürer,Bizimkent banyo tadilat işleri, komple banyo tadilat maliyeti, banyo tadilat modelleri, banyo tadilatı nasıl olmalı, banyo tadilatı kaça mal olur, Bizimkent banyo tadilatı örnekleri, Bizimkent banyo tadilat öncesi sonrası, banyo tadilat önerileri, Bizimkent banyo tadilat ustası, Bizimkent ucuz banyo tadilatı, Bizimkent banyo tadilatı yaptırmak

13 thoughts on “Bizimkent Banyo Tadilatı. Öncesi Sonrası ile Banyonun Şasırtan Değişimi”

  1. Kolay gelsin kaça mal oldu bu banyo acaba birde oturulan bir evmiydi kaçgünde bitti. Çok beğendim

  2. Elinize sağlık tek kelime ile muhteşem. Grinin tonu duş içindeki ahşabın deseni ve duruşu ayrı bi hava vermiş. bataryalarıda siyah tercih etmek sanırım başlı başına bi harika. Aynaya bayıldım sanırım benim banyomunda böyle olmasını kesinlikle isterdim tekrardan elinize sağlık.

  3. Bu banyonun sahibi olarak kesinlikle söylüyorum Yaşar usta ile çalışmaktan pişman olmazsınız işi kendi işi gibi sahiplenerek özenle yapıyor çayını eksik etmeyin ne istediğiniži söyleyin gerisine karışmayın tekrar eline sağlık ustam.

  4. Harika bir isciliginiz var. Banyo mukkenmel olmus kucuk ama kulkanisli gozukuyor. Banyo tadilat isleri icin guven onemli o kadar para ve guzel olacak die umud ediyosun onune gelen bir usta hem malzemeyi hic ediyo hemde beklediginiz gibi olmuyo. Tecrubeli ustalar bulmak zor ellerinize sağlık usta 👍👍

  5. Emeğinize sağlık guzel bi banyo olmus. Guzel tasarlanmis tamamlayici olmus banyo modelleri ve dekorasyon sitelerini cok gezen biri olarak cok jis gordum fakat sizin yaptiginiz bi baska duruyo aydinlatmami yaptiniz.Be banyo sanirim pahaliya mal olmustur ama her kiminse sansli gule gule kullansin sizide tebrik ederim

  6. Emeğinize elinize sağlık biri birinden gzl çok beğendim. Usta bende yaptırmak isterdim..Aslinda benim banyoda tadilat istiyor ama nerde esim karsi gelir bide kizar. Aslinda oda farkinda banyonun yapilmasi gerektiginin ama masraf olur hele dur nerden cikardin gibi bi dunya laf. Bu banyo zaten kucuk parayla olmaz oda bana hayal bakmakla guzrl olmus demekle yetinirim ancak gule gule kullansin banyonun sahibi.

  7. Beylikduzunde balkon seramiklerimi yaptirmak icin internet uzerinde bu sayfaya rastladim banyo resimleri cok guzeldi farkli banyo olsa dikkatimi cekmezdi. Kendisini aradim bir haftalik isi oldugunu doyledi baska ustalar gibi soz verip gelmenezlik yapmadi. Yaşar ustayla çalışan pişman olmaz yönlendirmeleri detayları mükemmel isciliği hiç düşünmeden çağırabilirsiniz. Eline saglik yasar usta balkonum mukemmel oldu

  8. Banyo tadilatı için bu banyo yenile yazisini okudum fikirleri ve yaptigi banyonun resimlerini begenip kendisine ulaştım .şçiliği de gayet güzeldi söz verdiği zamanda geldi.

  9. Sizin sayfanızı takıp edıyorum yaptıgınız bonya modellerıyle muhtesem görünüyor zevkınıze güvenmemek mumkun degıl emegınıze saglık bol kazançlar 👏👏👏👏👍🏻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.