En Kaliteli Seramik Fayans Yapıştırıcısı

Toz çıkarmadan banyo tadilatı tozsuz fayans seramik döşeme

Fayans kaplama öncesi faaliyette olan veya da oturulan eşyalı bir ev ise; tozumaz yapıştırma harcı kullanılması etrafa sinecek toz sinme miktarını azaltacaktır. Tadilat yapılan mekanda her ne kadar fayans uygulama yapılacak alan dışındaki kısımlar koruma altına alınsa da ister istemez toz olacaktır.

Normal kullandığımız fayans seramik döşeme için yapıştırıcı karışım esnasında toz kalkmaktadır. Bu hem uygulayıcı fayans ustası için sağlık açısından sorun teşkil etmekte hemde müşterinin toz miktarını minumum seviyede olmasına etkendir tozumaz yapıştırma harcı ile banyo tadilatı ve fayans döşeme işleri.

Kalekim 1070 Tozumaz Yapıştırma Harcı

Kalekim Tozumaz fayans yapıştırıcısı diğer yapıştırma harçları ile aynı özelliklere sahip olup adında olduğu gibi tozma oranı minumum derecede olmasıdır. Fayans seramik döşeme işleri bitimi ile temizlik açısından aşırı bir detaylı temizlik gerektirmez.

En Kaliteli Seramik Fayans Yapıştırıcısı

Tozumaz Yapıştırma Harcı, toz çıkarmayan fayans yapıştırıcı, tozsuz yapıştırma harcı, kalekim 1070 yapıştırma harcı, Tozmayan Seramik Yapıştırıcısı

sosyal medya sayfalarımızanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagramlinkedin  pinterest