ataköy banyo tadilatı

Parlak beyaz fayans modelleri ile banyo mutfakları zamansız yapın

Beyaz parlak fayans modelleri ile banyo ve mutfaklarda sade tasarımlı zamansız görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz fayanslar her zaman  dekorasyonda her objeye uyum sağlayabilir. Son derece sade ve işlevsel olup sıkıcı olmayan görünüm sağlar.

Küçük banyolarda ve mutfaklarda parlak fayanslar ışığı yansıtmada çok etkilidir. Parlaklığına birde beyaz olması kullandığınız alanı aydınlık yapar. Parlak beyaz fayans aynı zamanda genişlik hissi de verir.Zarif ev sade tasarım elde etmek için beyaz parlak fayans çeşitleri ile aşırı süslü, yoğun desenli beklenti içine girmeyin.

Parlak beyaz fayans modelleri evinizin doğal detaylarını temiz hatları ile vurgular. Daha tarz ve modern bir alan yaratmak için büyük boyutlu beyaz fayanslar, rektefiyeli düz kenarlara sahip olduğu için ince derz kullanımı ile kesintisiz geçiş sağlar. Buda temizlik açısından çağdaş bir görünüm kazandırır beyaz karolar mekanlara.

Parlak Beyaz Fayans Modelleri   Parlak Beyaz Fayans Modelleri

Beyaz parlak fayans ile Rahatlatıcı bir his

Daha rahat bir görünüm için tasarım yapılacak duvarlarda küçük boyutta parlak beyaz fayans seçimi idealdir. Bu fayans modelleri arasında kare ve altıgen fayanslar olabilir. Parlak bir fayans seçimi alanı yumuşak ve sade bir doku elde etmek için kullanabilirsiniz.

Parlak Beyaz Fayans Modelleri

Parlak Beyaz Fayans Bakımı

Parlak beyaz fayans karoların bakımı genelinden kolaydır. Kir ve lekelere karşı basit temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebilir. Parlak olmasından dolayı yüzeyde kir tutunması azdır. Beyaz parlak fayanslar kolay temizleme ve ortama uyumu kolay sağlar ve maliyeti de azdır.

# Detaylı fayans bakımı ve temizliği sayfamızı ziyaret edin.

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram