yer duvar karosu

Yer ve Duvar Karosu Modelleri ve Yer Duvar Karoları

Yer ve duvar karosu modelleri mutfağınız yada banyonuz yenilemeyi, hatta değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Yeni projenize yer duvar karosu modelleri seçenekleri ile başlayın. yer karosunu fayans nedir, yer karoları seçimi nasıl yapılır, duvar karosu çeşitleri, yer ve duvar seramik karosu arasındaki fark nedir işte cevabı.

Yer duvar Karo seramik modelleri  banyo ve mutfak serileri. 2018 yılına gelişen teknoloji ile sağlamlık ve kolay temizlenebilen klasik ve zamansız yüzeyler ile tüm mekan yer duvar kaplamaları için mükemmel.

En kaliteli seramik firmaları ve fayans markaları müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretim yapıyor. Seramik seçimi yaparken yüksek aşınma dayanımı ve uzun vadeli kullanım için hijyen özellikleri yanı sıra, estetik mekan yaratmanıza yardımcı olacak seçim yapmanız önemli.

Yer seramikleri ve duvar karosu, Seramik çeşitleri, renkleri, dokuları ve boyutları sunan seramik firmaları otel, ofis, cafe, teras, iç mekan, dış cephe gibi mekanların yanı sıra endüstriyel hizmet veren mekanlar, yoğun insan trafiği olan avm, hastane gibi zemin döşemeleri için kullanışlı.

yer duvar karosu

Yer Karo ve Zemin Seramikleri

Yer Seramikleri banyo, tuvalet veya mutfak gibi hemen hemen her oda için, aynı zamanda oturma odalarınız için uygundur. Tüm yer seramik modelleri zevke ve kişiye özel Yer ve duvar karoları örnekleri var.

Yer seramik karoları ( döşeme ) yaşam alanını içinde odalarınızın tarzı ve cazibesini verir. Odanızın büyük veya küçük gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ahşap, betan, doğal taş, mermer desenli yer karosu ile modern banyo alanı oluşturabilirsiniz. Mutfağınızda doğal ahşaptan ayırt edilmeyen seramik tercihi ile geleneksel dokunuş hissi katabilirsiniz.

Odanız için hangi stilde Yer ve duvar karo modelleri istediğinizi önceden düşünün. Seramik karo renkleri, boyutları önemlidir. Yaşar bal olarak evinize uygun yer seramik karoları size önerebiliriz.

yer duvar karosu

Neden Yer Karosu Seramik Seçmelisiniz?

Yer ve duvar karo çeşitleri çok yönlü dayanıklı yapısı ile seramik ve fayanslar ev dekoru için önemli rol oynar. Bunlar tabi yeterli olmaz sadece görsel amaçlı düşünmemek lazım. En önemli kavram yer duvar karolarında leke tutmaması, suya dayanıklı olup neme karşı itici olmasıdır.

Yüksek nem oranlarına karşı dayanıklı olarak üretilen porselen seramikler uzun ömürlü olup bakımları ve temizleme kolaylığı ile tüm mekanlara değer katar. Şık gözükür, hep canlı ve parlak olur. İster mutfaklarını ister banyo ve dış mekanda kullanacağınız yer karoları ev tadilatı ve dekorasyonda seçme şansınız olduğu çok çeşitli, kaliteli seramik fayanslar var.

Yer karolarında renkler, motifler ve tasarım söz konusu olduğunda olanakları sonsuzdur. Ayrıca yer karoları duvar döşemesinde kullanılır. Buda Sağlam, popüler porselen yer karolarıdır.

yer duvar karosu

Duvar fayans Karoları ve modelleri

Duvar karoları genellikle banyo, mutfak duvar kaplamasında kullanıma uygundur. Ayrıca oturma odası duvarına da orjinal bir duvar oluşturmak mümkündür.

Duvar fayansı, zemin ve duvar karosu evinizde istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Yada mutfak duvarında modern görünüm elde etmek için. Duvar kaplamasında tarzınıza uygun duvar karoları ile klasik görünüm ve dokunuş elde etmek için düşünebilirsiniz. Renkler ve modeller ile boyutlarda önemli burada.

Duvar karolarında desenli karo, 3D duvar fayansı artık moda. Günümüzde banyo duvarlarında çok sayıda yer karosu da kullanılıyor. Banyoda duvar döşemesinde büyük ebat kullanmak lüks ve mekansal görünüm katar. Başka bir avantaj da daha az derz ve kirlenmeye karşı hijyen görünüm sağlar.

Duvar Karoları

En Kaliteli Yer ve Duvar Karosu Seramik Serileri

Eviniz yada iş yeriniz için tarzınızı oluşturmak için çeşitli yer ve duvar karoları arasından seçim yapabilirsiniz. Seramik, banyolar, zeminler ve duvarlar için mükemmel dayanıklı, suya dayanıklı bir döşeme seçeneğidir. Porselen karo , yüksek sıcaklıkta ateşlenen kilden yapılır. Mevcut zemin üzerine monte edilebilecek dayanıklı porselen karolardan oluşur. Karolar güzel renk değişimleri ile dokulu bir yüzeye sahip doğal taştan yapılmıştır.

Fayans popüler bir döşeme seçeneğidir ve çeşitli kaplamalarda mevcuttur. Zemin ve duvarlar için mükemmel olan granit dayanıklı ve suya dayanıklı doğal taş seçeneği sunar. Fayansları, çeşitli tip ve renklerde gelen doğal ve dayanıklı sırsız seramik karolardır.  Mermer yer karoları  doğal taştan yapılmıştır ve her türlü ev veya iş için modern ve sofistike bir görünüm sunar. Traverten fayanslar doğal taşların bir kombinasyonudur ve krem, altın ve kırmızımsı renklerde mevcuttur. 

Yer ve duvar karoları her uygulama için farklı aşınma direnci vardır. Örneğin banyoda veya teras için farklı seramik istenir. Yapacağınız tasarım için en iyi şekilde kullanacağınız yer karoları konusunda size tavsiyede bulabiliriz.

yer duvar karosu

Banyo Yer Duvar Karosu

Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun, banyo karosu çeşitleri aradığınızı bulmayı kolay bir şekilde sağlar. Banyo fayansları klasik ve modaya uygun tasarımlar, renkler ve kaplamalar içermektedir. Banyo zemini veya duvar karolarının rengini seçmek söz konusu olduğunda, klasik beyaz ve krem ​​rengi ile mavi arasında geniş bir yelpazede karo seçenekleri bulunmaktadır. Gri banyo karoları banyo için stil tamamlayıcı için popüler ve çok yönlü bir seçimdir.

Banyo Fayans Modelleri sayfamızda daha fazla fikir alabilirsiniz

banyo yer ve duvar karosu

Banyonuzda tutarlı bir tasarım için, uyumlu duvar ve yer karoları en küçük veya en geniş alanları kapsayabilir. Malzemeye göre çok yönlü seramik ve porselenlerden birini seçin ya da ferah ortam için eşsiz ve güzel banyo tasarım için lüks doğal granit, mermer ve arduvazayı tercih edin.

Klasik beyaz banyo duvar karolarından karmaşık desen ve renkli mozaik banyo yer karolarına kadar zevkinize uygun karo modelleri var

Banyo Fayansları, yer ve duvar karosu seçimi

Banyo karoları koleksiyonu tüm stil ve zevklere hitap edecek şekilde özenle seçilmeli. Dekorasyon yaparken banyo karosu çok çeşitli şekillerde, boyutlarda ve renklerde gelir; yani, banyo tasarımı projenizi tamamlayacak mükemmel karoları bulmak mümkün.

Banyo karoları çeşitli renkler, şekiller, boyutlar ve kaplamalar sayesinde bir malzeme seçerken seçim yapmakta zorlanacaksınız. Bakım meseleleri birinci önceliğiniz olsun, Banyonuz için bir döşeme seçeneği bulmak zorundasınız.

 # Traverten karolar : Banyolar ve traverten fayans herhangi bir duvara veya zemine sıcaklık ve karakter katan benzersiz dokulu bir karo oluşturmak için kullanılır. Traverten banyo karoları, güzel, toprak tonlarında bir dizi mevcuttur ve en iyi yanı, hiçbir iki karonun aynı olmamasıdır. Bu rafine edilmemiş güzellikte bir oda yaratmak yada sağlam, tamamen doğal bir karo ile banyonuzun tamamen benzersiz olacağı anlamına gelir.

 #  Seramik karolar : Günlük aşınma ve yıpranmayı kolay temizlenebilen bir yüzeyle yıpranma dayanıklılığıyla birleştiren seramik banyo karoları çok çeşitli stillerde mevcuttur. Seramik, gerçek anlamda çok yönlüdür.

 #  Porselen karolar : Güçlü ve dayanıklı porselen, uzun süren garantili döşeme söz konusu olduğunda popüler bir malzemedir – ve porselen banyo yer döşemeleri yıllar boyunca harika görüneceğinden emin olmanızı sağlar. Banyo duvarınız için tek renkli mozaik karolardan, porselen banyo yer karolarına kadar, bu malzeme çok yönlüdür.

 #  Kaymaz yer karoları : Kaymaz banyo döşemeleri önce güvenliği sağlar. Mat porselen karolardan kaymaz seramiklere kadar herhangi bir banyo tasarım temasına uyacak güvenli ve şık bir döşeme çözümüdür. Böylece pratik yönlere dikkat ettikten sonra güzel kaymaz mat karolara göz atmanın tadını çıkarabilirsiniz.

banyo karoları

Mutfak Fayansları ve karoları

İster yeni bir mutfak tasarımı, ister mevcut mutfağınıza ferahlık verin, muazzam mutfak fayansları mutfağınızı zevkinize göre dekorasyon yapmak için mükemmel bir yol sunar. Tüm şekillerde, boyutlarda, renklerde ve stillerde mevcut olan geniş mutfak karoları seçenekleri her tarza özel. 

Klasik mutfak yer karolarından akıllı ve pratik mutfak duvar karolarına, Mutfak mozaik karo çeşitleri var.

Mutfak fayansları Döşeme söz konusu olduğunda boyutlar önemlidir, çünkü seçtiğiniz boyutlar alanın görünümünü doğrudan etkileyebilir ve fiyatını değiştirebilir. 

Geleneksel fayansların yanı sıra dışı altıgen fayansların ve elbette klasik metro karolar da bulunduğu çeşitli mutfak fayansları söz konusu olduğunda geniş bir seçenek bulacaksınız. Herhangi metro fayansları, modern mutfaklara işlevsel bir tarz getirirken estetiğini uyandırıyor.

mutfak fayansları ve karosu

Her zaman şık ve modern duracak yer ve duvar seramik karoları kombinasyonları

Duvar ve yer zemin karoları sadece banyo ve mutfak için pratik bir seçenek değildir. Teras, bahçe, yazlık, tüm zemin kaplaması için tarzınıza uygun olarak şık tercihtir. Yer duvar karosu modelleri dayanıklı olmasının yanı sıra temizlemesi kolay, döşemesi ise yoğun trafikli mekanlar içinde renk ve desenleri ile harika olup uzun yıllar kullanım sağlanır.

Hem duvar, hemde zeminde karo çeşitleri ile cesur olamak için sizlere ilham verecektir.

Kişiliğinize hitap eden yer ve duvar karosu modelleri düşünün

yer ve duvar karoları

Yer ve duvar fayans karo çeşitleri ile farklı biçimde duvar ve zemine döşemek için zemini şık ve modern görünüme kavuşturur. Yer ve duvar karoları ile sıradan tasarım yerine farklı efektler ekleyerek deneyin. Seçeceğiniz modellere göre döşeme şekilleri ile şık kombinasyonlar hem duvar ve yer için idealdir. Bunun en güzel örneği için ahşap görünümlü seramik modelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Zemini mükemmel hale getirin

yer ve duvar karosu

Desenli çini fayanslar duvar ve zemin için mükemmel seçim olacaktır. Çağdaş ve geleneksel bir mekan oluşturmak için bu Yer karoları ve duvar karosu tasarım çok yönlü bir üründür.  Eski dayanan modası geçmeyen desenli karo tüm alanlara dekoratif motiflere sahip olduğu için düşünebilirsiniz.

Yer ve duvar karosu özellikle mutfak ve yemek alanında dokulu fayans harika bir alternatif olacaktır. Kabartma desenlere sahip, ince mat yüzeyli olması mutfağa ve banyo zeminlere stil katıyor.

Duvar ve zemine Karo Modelleri ile Dekoratif etki katın

yer ve duvar karosu

Yer ve duvarlarda kalıcı güzellik ve modern bir görünüm istiyorsanız, taştan ötesini düşünmeyin. Soğuk bir mermer, traverten taşlar gözenekli oluğundan matlaşıp, temizleme zorluğu yaşatır. Ama yer ve duvar karo modelleri düzgün bir şekilde döşendiğinde bakımı ve ömrü uzun olur.

Alternatif olarak Sıcak bir ortam yaratmak, rustik ve çağdaş bir ortama doku ekleyerek organik bir his yaratacak Yere ve duvara seramik karosu sert ve modern görünümlüdür.

Duvar ve zemine Porselen Karo düşünün ! Neden mi

yer duvar karosu

Yer karosu Seramikleri konusunda hiç bir fikriniz yok mu ? Yer duvar seramik kaplamaları için en iyi döşeme seçeneği hiç şüphesiz porselendir. Seramikten daha yüksek sıcaklıkta pişirilen neredeyse su emme oranı hiç olmayıp, sağlam ve temizliği kolay olması nedeniyle idealdir. Leke tutmaz, yanmaz ve bir çok porselen karolar hem iç, hemde dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Geleneksel seramiklerde yer ve duvar döşeme için uygun olsa da, porselen yer karoları ile ayırt edilemez derecede görünür. Bunun içinde seçeceğiniz uygulama için projenize uygun olmasına dikkat edin.

Daha fazla yer ve duvar karosu fikirleri için yer seramikleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Yer ve Duvar Karosu döşeme seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayı

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter  Facebook  Pintrest  İnstagram  Youtube

Yer Duvar Karosu Modelleri ve Örnekleri

Seramik yer ve duvar karosları, bir ev veya ofis de her alanla iyi çalışan en iyi döşeme seçeneklerinden biridir. Mutfak, banyo, vs. gibi yoğun trafik alanlarına da uygundur.

Banyo alanı için uygun fayans seçeneklerini ararken, seramik banyo zemini ve duvar karoları ile hiçbir zaman yanlış tasarım yapılmaz. Karoların üzerindeki sert ve koruyucu bir tabaka, yüksek nem ve nemli koşulların tahribatından koruyarak lekeleri ve suyu geçirmez hale getirir.

Seramik mutfak zemini karolarını harika bir fikir yapan bir diğer özellik de dayanıklılığı. Kurulduktan sonra, uzun bir süre boyunca size hizmet vermeye devam edecektir. Dahası, bu karolar çatlamaz veya talaşlanmaz. Bir kiremit, ağır bir darbeden dolayı kırılsa bile kolayca değiştirilebilir.

Seramik karo döşeme bakımı çok kolaydır. Lekeler, kirler ve sıvılar, kolayca silinebilen yüzeyde kalır. Yumuşak bir sünger ve bez kullanarak  zemini temiz tutmak için yeterlidir.

Daha fazla YER DUVAR KAROSU resim detayı için Lea Ceramiche Sayfasını ziyaret edin