Banyo Fayans Modelleri

Banyonuz için hangi fayans daha iyi olacak nasıl bileceksiniz? Bu çok basit gibi görünebilir, ancak banyo fayans modelleri aralarından seçim yapacağınız çok fazla çeşit olduğu için kafanız karışabilir. Farklı tonda renkler, doku ve ebat seçimi size ilham vermek ve tasarım yapmak için fazla düşünmeye ihtiyaç duyar.

Banyo fayansları ve karoları ile estetik görünüm elde etmek ve ferah bir ortam yapmak için sizlere en güzel 80 banyo fayans modelleri seçimi yapmanızın yanında fikirlerde sunuyorum.

İşte En Güzel Banyo Fayans Modelleri ve 80 Harika Örnek Banyo

Banyo fayansı için tercih yapmanıza yardımcı olacak siyah, beyaz, gri, pembe, mavi, açık ve koyu renk çeşitlerinden küçük ve büyük ebatlar arasında ahşap, mermer, doğal taş, traverten ve metal çeşitleri var. Bunlar arasından desenli karo, metro tarz, altıgen model arasından zevkinize uygun banyo modelleri.

“Banyo karoları, banyosu için yer döşemesi ve fayans koleksiyonunu keşfedin.”

Banyo Fayans Modelleri

Fildişi, okyanus, gümüş, beyaz renk modelleri

  banyo fayans modelleribanyo fayans modelleribanyo fayans modelleri
  Mermer efektli porselen fayans en değerli ve ışıltılı incilerin güzellik sırrını yakalamak, fayans parlak ve dinanizmin etkilerini sunmalı. En değerli kaymak taşı parlaklık derecesiyle tasarlanan banyo fayansı alan algısını geniş tutar. Ama bunu ışıklandırma ile doldurur.

banyo fayans modelleri

 Porselen banyo fayans modeli hafif ahşaplarla sıcak ve otantik tonlar ile tasarlanmış malzeme ve renkler modern güzellik yaratıyor. Zamansız ve otantik dekorasyon motifi ile oluşturulmak için dekore edilmiş.

banyo fayans modelleri

Cam ve ayna yansıtmasına parlaklığı öne çıkararak tasarlanan banyo modeli. Mermer ve ahşap efektlerin eski rustik halini birleştirmenin yeni yolu. Soğuk tonlar ve koyu renklerin yaygınlığı banyoya zamansız, sofistike ve kararlı bir şekilde büyüleyici bir tarz veren belirgin kontrastlı banyo.

banyo fayans modelleri

     banyo fayans modelleri banyo fayans modelleribanyo fayans modelleri
 SERAMİK İLE ORTA MERMER ÇAĞINI KUTLAMAK SANATI. En saf ve en değerli ruhlarını çıkarmak için mermerin bin yıllık tarihinin derinliklerine dalın. Porselen fayans maksimum dijital hassasiyetle üretilmiş en değerli ve “parlak” hafif mermerlerin özenle seçilmesinden gelir. Mermerin seramik temsili mutlak mükemmellik seviyelerine ulaşır. Tanenin tahmin edilemezliği her zaman doğal referanslardan gelir ve orjinalliğe saygı ile en iyi estetik sonuç arasındaki maksimum dengeyi elde etmek için tasarlanır.
banyo fayans modelleri
Beyaz, doğal, yanmış, kahverengi modeller
  banyo fayans modelleri: ahşap efektli porselen taş döşemelerbanyo fayans modelleri: ahşap efektli porselen taş döşemelerbanyo fayans modelleri: ahşap efektli porselen taş döşemeler

Ahşap efektli porselen banyo döşemeleri porselen taştan üretilmiştir ve el yapımı masif ahşap zeminlerin kusursuz görünümünü sağlar. Ahşap görünümlü porselen taş döşemelerin tabanlarının çıtaları yuvarlatılmış kenarlara ve doğal bal mumları ile kaplanmış yağlı ahşaptan yapılmış bir kaplamalı yüzeye sahiptir.

En Trend, Modern Banyo fayans modelleri

banyo fayans modelleri

Gümüş, bakır, demir, Siyah banyo fayans modelleri

banyo fayans modelleri: Metal efektli porselen fayansbanyo fayans modelleri: Metal efektli porselen fayansbanyo fayans modelleri: Metal efektli porselen fayans
 Modern banyo fayans modelleri arasında Farklı atmosferik ve hafif koşullarda, uzun süre havaya maruz kalması nedeniyle oksitlenmiş tabakalarla metalin sonsuz dönüşümlerini deneyin. Aynı zamanda farklı işlemlerle ısıtılmış, alevlendirilmiş ve lake hale getirilmiştir. Sofistike bir kent tarzıyla, metal efektli porselen fayans karo tasarımını banyoda deneyin.
banyo fayans modelleri
BANYO FAYANS MODELLERİ
banyo fayans modelleri Taş efekti için iç kaplamalar ve zeminlerbanyo fayans modelleri Taş efekti için iç kaplamalar ve zeminlerbanyo fayans modelleri Taş efekti için iç kaplamalar ve zeminler
Doğal taş kaplama banyo fayansı Gücü ve zerafeti, bir çevrenin sertliği ve tatlılığı olan çağdaş iç ve mimarinin tasarım gereksinimlerini karşılamak için yaratılan banyolar için ilham kaynağı ve özü haline geliyor. İç duvar ve zemin kaplamaları için, tüm şirket içinde mevcut olan en yenilikçi dijital baskı teknolojilerinin ve araştırma laboratuvarı becerilerinin bir sonucu olarak şaşırtıcı otantiklik ve doğallık ile grafikler geliştirilmiştir.
banyo fayans modelleri

Mavi, leylak, inci, gri, gül, gökyüzü renkleri ile desenlenmiş banyo modelleri