Banyo Fayans Modelleri

Banyonuzu Yenilemek İçin Birkaç İpucu

Banyo en çok kullanılan odalardan biridir. Banyo makyajı, evinize kusursuz bir destek vermenin harika bir yoludur. Banyoda küçük değişiklikler ve tadilat tarzı ve işlevi açısından büyük fark yaratabilir. İşte size banyo trendleri ile banyonuzu yenilemek uygun fiyatlı bir canlanma sağlayabilir.

2020 yılında tadilat ve dekorasyon projesinin çoğunluğu banyo ile ilişkilidir. Favori tarzlar arasında modern banyolar ve klasik banyolar! Peki banyo yenileme için nereden ilham alıyorsunuz ? Şık bir banyo için mükemmel 5 fikir.

banyo

#1.  Banyoya karakter kazandırmak için , mobilyalar ve banyo ürün seçimi önemlidir. Kişisel zevkinizi ve tarzınızı izleyerek duş alanı oluşturmak banyoyu özel kılar. Banyolar, evdeki en küçük alanlar ve fayans ve özellik duvarı oluşturmak cesur renkler kullanmak önemli eğilimdir.

Modası geçmiş boş bir alana hayat vermek ve canlılık katarak mükemmel bir görünüm elde etmek gerekir. Bunu siz rutubet ve neme dayanıklı duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Duvar kağıdı banyoya karakter katar ve işlevselliği düşünerek tasarlayabilirsiniz.

# 2.  İşlevsel mobilyalar, ankastre mobilyalar ve ultra sıhhi tesisat armatürleri, yerden tasarruf etmek ve banyoyu her türlü konforla donatılmış ideal çözümdür. Daha sonra duş, banyo dolabı ve asma klozet kullanışlı hale gelir. Ayna odanın alanını ve parlaklığını artıracaktır.

Banyonuzu yeniden icat etmenin bir başka yolu , lavabo alanının etrafına bir saklama dolabı kurmaktır . Bu birimler yalnızca ek bir depolama alanı oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda alanınıza ihtişamlı bir görünüm kazandırır. Ancak, doğru boyutu seçmek önemlidir, aksi takdirde baskın görünebilir. Daha büyük bir ünite seçiyorsanız, klozetin yerleştirilmesi ve takılması için yeterli alan olduğundan emin olun. Sıhhi tesisatın lavabonun yerini değiştirmesi için ek bir masrafa ihtiyaç duyulmayacağı anlamına gelir.

# 3.  Kısılabilir LED’lerle dolaylı aydınlatma , evden uzakta bütün bir günün ardından rahatlamak için, sabahları aydınlatılan, akşamları tüketilen duruma göre ışığı ayarlayarak ambiyans oluşturmak için mükemmel bir fikirdir . Monoton eski ampülleri son moda led tasarruflu lambalar ile değiştirin.

Öte yandan sade ışık saçan spotlar ışıltılı çekim merkezi olabilir ve eski geleneksel alana cazibe katar. Kolayca karartabileceğiniz ışıklar deneyin duş ve küvet, banyo dolabı ve aynanın alanına aplikler yerleştirin tepeden veya yandan.

banyo yenileme fikri

# 4. Mükemmel banyoda doğal elementi kaçıramazsınız : yeşil bitkiler, özellikle nemli ortamlar için uygundur, orkideler ve sarmaşık ve pothos gibi sonbahar bitkileri (doğrudan ışıktan uzak!). Alan azsa, asma ve duvara monte edilmiş saksılardaki yağ bitkilerini tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak;

Evet ! Banyolarda şık ve mükemmel olabilir. Bunlara duş, musluk ve vitrifiye seçimi banyoyu kraliyet görünüm verecektir. Moda tasarımları ile standart modeller seçin.

# 5.   Son fakat en az değil, banyo duvarı fikirleri. Banyo kaplamalarının ve yer döşemelerinin seçimi, hem estetik açıdan hem de pratik açıdan zevk ve rahatlama havası yaratmak için esastır. Aslında, banyo temizlik için kullanılan ürünlere direnç gösterebilen, parlamasını değiştirmeden koruyabilen teknik ve performansa sahip malzemeler gerektirir .

Orijinal banyo trend seramikler arasında, sonsuz hikayeleri duvar anlatmak için, farklı renk versiyonları En iyi, desen ve grafik işaretlerin zenginlik sayesinde kişisel ilham temsil biridir.

oryantal dokulardan orman motiflerine, naif çizgilerden rafine geometrilere, yanardöner ve yüksek dokunuşlu sırlı yüzeylere çizilen, ahşap efektli porselen fayans kaplı banyo zeminleriyle mükemmel bir uyum içindedir.

Tüm Banyo Dekorasyon Fikirlerimizi Keşfedin