google-site-verification: google5d4c336359dee246.html

KALESİNTERFLEX

KALESİNTERFLEX

Modern Mekanların Fark Yaratan Kaplama Malzemesi Kalesinterflex

Kalesinterflex üstün teknoloji ürünü olup, standart seramik karo dünyasında ayrıcalıkları ile devrim niteliğinde en ince, hafif, ovala olabilen seramiktir. Yanma, çizilmeye karşı dayanıklı 1000 x 3000 mm uzunluğunda iş yeri, banyo, mutfak, yoğun insan trafiği olan sosyal mekan yer duvar kaplama olanağı sunar.

Geniş formatlı kalesinterflex çok dekoratiftir. Projelere değer verir. Yapısına bağlı olarak şık ve sade bir dekorasyon yada lüks bir görünüme sahip

Tasarım deyince ilk akla gelen markalardan biri olan Kale dekorasyon alanına kalesinterflex ile yepyeni bir boyut kazandırdı. Yapı sektöründe beğenilen ve kullanılan kalesinterflex modelleri, farklı ve benzersiz tarzı ile dekorasyona gönül veren tasarımcıları modern mekanlar oluşturmaya teşvik ediyor.

1000 x 3000 mm boyutunda 3 mm ve 5 mm kalınlığında olup hafifliği, en uzun ve oval olma özelliği ile devrim niteliğinde kaplama malzemesidir. Kalesinterflex çeşitleri kullanmak mekanlarınıza kaliteli bir görünüm kazandırır.

İlgili Diğer Yazılar

Kalesinterflex Fikirleri

Kalesinterflex Nedir?

Kalesinterflex Döşeme

Kalesinterflex; Dayanıklı, sert ve parlak yapısıyla daha çok mutfak banyoların yer duvar döşemeleri yanı sıra yaşam alanlarımızın her noktasında kullanılmakta. Cafeler, restoranlar, oteller, avm iç ve dış mekan kaplamaları fark yaratmak isteyen mimarların tercihi. Yer duvar döşemelerinden, şömine, teras, havuz kaplamalarına kadar her alanda kullanılmakta. Klasik tasarımdan farklılık isteyen herkese hitap eden kalesinterflex örneklerini görmeden dekorasyona başlamayın.

KALESİNTERFLEX

Kalesinterflex ile tahmin edemeyeceğiniz en iyi tasarımlar yapabilirsiniz? Nasıl mı? Elbette size bu ürünleri yıllardır yaşam alanlarına ilham veren kale seramik firması ile tanışın.

Tasarımın hayalden öte bir şey olduğunu düşünenlere özel muhteşem doku, değişken boyutu ile farklılık arayanlara hitap ediyor. Ortaya koyduğu projelerde sınırsız büyüklükte alan oluşturuyor.

İstediğiniz Etkiyi Mekanlarınıza Kalesinterflex ile verin

Banyo, mutfak yada iş yerinizin zeminlerinde kullanacağınız bu özel kaplama malzemesi ile hem estetik, hem görsel olarak modern mekanlar oluşturabilirsiniz. Birbirinden gösterişli kalesinterflex en göz alıcı mekan oluşturmanızı sağlayacaktır.

İster zeminde, ister duvar, ister dış mekan cephe kaplamasında projeye uygun boyutları oluşturarak daha ferah ve geniş gösteren temizliği kolay tasarım yapabilirsiniz. Kullanım şekli tamamen projenize uygun hale getirmek sizin elinizde. Yaratıcılığınıza ilham kaynağı olacaktır.

Renk çeşitleri mermer, ahşap, calacatta, metal, doğaltaş etkisi ile tasarım yapacağınız alanda zevkinize uygun tercihler sunuyor. Farklı mekanlarda Kalesinterflex Modelleri ve Uygulama Örnekleri

KALESİNTERFLEX

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

Kalesinterflex Nedir? Kalesinterflex'in Özellikleri Ve Avantajları Nelerdir?

kalesinterflex uygulama

KALESİNTERFLEX

Mimari Projelerin Çözüm Odaklı Modern Porselen Seramiği

Duvarları ve yerleri daha ne kadar lüks yapabiliriz ? sorusuna yanıt veren kalesinterflex esşsiz duvar ve yer döşemeleri için devrim niteliğinde. Duvar kaplaması ve yer döşemeleri için muhteşem bir atmosfer yaratıyor. Bütünlüğü ile derzsiz konumda tasarım uzmanları için ahşap ve mermer desenli son yılların en trend kaplama ürünü.

Renk çeşitleri ile mekanlara derinlik ve ferahlık katar zengin gösterir. Eğer mekanlarınızda az eşyalı kullanım amaçlı tasarım istiyorsanız size istediğiniz estetiği sunacaktır kalesinterflex. Gösterişli desenleri hem anlam taşıyor hemde görenleri büyülüyor.

Kolay temizlenebilir yapısı ve parlak görünümü daha çok banyo ve mutfaklarda kullanıma elverişili. Tüm iç ve dış mekanlarda şık duruş sergiliyor. Yanmaz özelliği ve leke tutmaya karşı itici özelliklerde sahip.

Sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest

Kalesinterflex, Kalesinterflex Döşeme, Kalesinterflex Fikirleri

Etiketler:

Related Post

error: Content is protected !!