Banyo seçimi ve değişimi müşteriler açısından oldukça sıkıntılı ve meşakkatli bir süreçtir. Araştırmalar, karşılaştırma ve mevcut kullanımda olan banyoya uyarlamak için malzeme seçimi sıkıcı ve zaman alan durumdur.

Banyolar için fayans çeşitleri oldukça çok ve farklı, aynı zamanda zevkler farklı. Müşterimiz  küçük ve karanlık banyosuna yapacağı parlak ve beyaz fayans ile dekore ettik. banyo küçük olması yapılacak tasarımı engelleyemezdi. Banyo ile bitişik olan küçük wc banyoya dahil edilerek yıkanma alanı haline geldi. Eski kullanışsız klozet duvara sıfır gömme olarak dahil edildi fakat gömülmediği için duvar içine alındı.

Mademki banyoyu komple değiştiriyoruz, neden neden birazda romantik olmasın? Gömme rezervuar üzerine ya bi saklama dolabı yada niş uygulama yapmaya karar verdik. Yetti mi asla tasarımda sınır yoktur. Klozet üzerine yaptığımız nişin üst tavanına beyaz parmak led ile aydınlatma yaptık.

Hayalinizdeki banyoyu gerçeğe dönüştürmek için asla sınır tanımayın. Olmaz die bi şey yok. Daha fazla fikir için banyo sayfamızı ziyaret edin

Sizde hayal ettiğiniz banyo için bize ulaşın. 

 

Hayalinizdeki banyoyu yaratmak için 0507 115 86 58 den  ARAMAyapabilirsiniz Yada WHATSAPPhattımızdan bize yazabilirsiniz.

Fromus Network Doğal Sağlık Bantları