Pastane günlük hayatta yeme içme, sohbet etme gibi bir çok eylem için mekandır. Günde sayısız kişilerin uğradığı pastane dekorasyonu ile de şık ve modern bir görünüm içerir. Pastane tadilatı ve dekorasyon öyle sıradan olmamalı.

Pastane dekorasyonu yaparken bilinmesi gereken önemli detaylar müşteri memnuniyeti ile çevredeki diğer pastaneler ile rekabeti artıracaktır. Bunu yapmak sizin elinizde. Dekor ve aydınlatma ile konforlu ürünler tercihi ön plana çıkaracaktır.

Pastane tadilatı tavan uygulama, zemin seramik döşeme ve mutfaktaki genel duvar fayans döşemesi dir. Pastane ve unlu mamüller için hizmet veren yerlerde görsellik önemlidir.

Pastane Tadilatı, seramik Döşeme ve Dekorasyon

Pastane Zemin Döşemeleri

Pastaneler yoğun insan trafiği olan alan olduğu için zemin döşemlerinde porselen seramik olmalı. Bu da sağlam ve kaymaz, temizliği kolay olmalı. Buna ek olarak pastane tadilat ve yer döşeme işleri için en şık olan gösterişli olmasında dolayı desenli karolardır. 

Bizde yaptığımız pastane işinde iç mekanda desenli seramik karo döşeme tercihi ile birlikte mutfak duvarında siyah, beyaz metro fayans uygulama yaptık. Bahçe kısmında ise yine popüler ahşap desenli seramik ile dekore ettik. Daha fazla bilgi ve pastane tadilatı, seramik yenileme ve dekorasyonu için bize ulaşın.

Pastane Tadilatı, seramik Döşeme ve Dekorasyon