Banyo Duş içi Seramik Fayans Döşeme

Teknesiz Duş zemini Seramik Yapılması

Banyo duş içi seramik döşeme yaptırmak artık rahat kullanım ve hijyen açısından önemli oldu. Teknesiz duş zemini fayans yapılması evde yaşlı ve çocukların rahat ve engelsiz giriş yapılmasınada olanak sağlar. 

Küvet kenarları silikondan temizliği zor bir hal oluyor yada bazen ölçüler kısıtlı olduğu için rahat hareket edilemiyor. Genelde alt kata su kaçağından oluşan sebepler. Peki teknesiz duş zemini nasıl yapılır, banyodaki eğim hatası nasıl düzeltilir, banyo zemininde su birikiyor, banyo duş içine seramik modelleri neler, 

Banyo Duş içi Seramik Fayans Döşeme

Duş içi zeminine Seramik Döşeme

Banyo duş içine teknesiz seramik döşeme ve uzun yer süzgeci kullanarak istenilen ölçüde yapılabilir. Duş teknesi ve küveti kaldırmak hem temizlik, hemde evde bulunan yaşlılar ve çocuklar için ideal kullanım sağlar. Zeminde alta kata akan su kaçağınıda önlemek mümkün. 

Banyo genelinde tadilat yapmaya gerek kalmadan sadece duş kabin için düşündüğünüz alanda duvar fayanslarını kırmaya gerek kalmadan sadece zemini kaldırmak hem maliyeti düşürecek hemde kullanılacak uzun yer süzgeci ile zeminde su birikme gibi problem ortadan kalkacaktır.

Banyo duş içinde kullanılacak seramik modelleri arasından zevkinize uygun porselen ve büyük boyutlu granit tercih edin. Şimdi detaylı teknesiz duş zemini seramik döşeme nasıl yapılır bunu inceleyelim.

Duş Zemini Nasıl Yapılır?

Duş zeminini yapmaya karar verdiğinizde ilk önce tecrübeli bir uygulama yapan ustadan fikir almanızı tevsiye ederim. Piyasada bir çok fayans yapan usta olsa da duş zemini seramik yaptırmak ilerde size büyük sorunlar açabilir. 

duş için zemini nasıl yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.