Kadıköy Banyo Yenileme Tadilat ve Dekorasyon

Banyolar eskiye nazaran daha çok kullandığımız alanlar haline geldi . yaşam tarzımız farklılaştıkça daha düzenli ve kullanışlı bir yaşam alanlarına ihtiyaç duyar olduk. Bu bazen zorunlu bazende kişisel tarzımıza göre olmakta.

Banyo için fayans en ideal kaplama malzemesidir. Eskiden fazla seçenek olmayıp sadece kaplama amaçlı banyo yarı duvarına kadardı, yıkanma için bazen emaye küvet bazende hamam tarzı kurna yada kovalar ile ihtiyaç amaçlı kullanılırdı. Sonraları küvetler yerini duş teknesine bıraktı ve buna ek olarak duş kabinle kapatıldı.

Sadece standart ölçülerle sınırlı olunurdu ve köşeler yapılan silikon yada kalitesiz derz dolgu temizleme zorluğu yaşatıyordu. Banyo tadilatı maliyetli olabiliyor onun içinde şimdilerde banyoda sadece yıkanma alanı için eski küvet ve duş kabin sökülerek sadece duş içi için beğendiğiniz renk seramik ile yenileyerek zemine uzun yer süzgeci monte edilmekte.

Bu hem banyonun temiz olmasına olanak sağlayacak, hem istediğiniz ölçüde duş alanı oluşturabileceksiniz. Yer ve duvar için zevkinize uygun renk ve ebatta seramik yaptırabilirsiniz. Hem haftalarca banyonun tadilatı ile uğraşmayacaksnız, hemde daha ucuz fiyata kısa zamanda bitecek.

Banyo küvet ve duş teknesini kırdırmak yeni bir fayans yaptırmak için zeminde süzgeç yerleşimi için yeterli derinlik yoksa duş kabin altına ince uzun bir mermer kestirerek üzerine monte edilebilir.

Fayans döşeme konusunda ise şayet eski mevcut duvar fayansları sağlam ise dolgu astarı kullanarak kırmaya gerek kalmayacaktır. Bu sayede duş aldığınızda uzun yer süzgeci ile bir damla su kalmadan su toplanma sorunu yaşamayacaksınız. Beğeneceğiniz fayans modelleri ile banyonuza değişik bi tarz ve kullanışlı bir banyo elde edeceksiniz.

Küvet ve kabini kırarak fayans yaptırmak  için ARAMA yapabilirsiniz Yada WHATSAPP hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.