BANYO; Küçük Banyonuzu Akılcı Tasarım ile Dekore Edin

Son dönemde banyolara yapılan dekorasyon eski kullanışsız ve sorun çıkmasından dolayı daha çok yapılır oldu. Ama evlerde en küçük alanlar banyolar olduğu için ve yapılan kişisel ihtiyaçlar ile daha çok kalmayı gerektiriyor. Küçük banyoyu daha kullanışlı, şık ve modern hale getirmek zor ve zahmetli oluyor.

Küçük banyolarda büyük banyolar gibi banyo dolabı, klozet, yıkanma alanı ve küçükte olsa depolama alanı gerektiriyor. Küçük banyo bile yeterinden daha modern ve lüks dekorasyon uygulaması yapılabilir. Küçük banyo tasarım ipuçları başlıklı yazımda yapılması gereken detayları öneri olarak sunmuştum.

Banyo küçük nasıl dekore ederim? die düşünmeyin şık ve kullanışlı olduğu kadar gösterişli olabiliyor. Küçük banyo için en trend dekorasyon ürünleri ve renkleri kullanarak aşağıda akılca yapılan tasarım örnekleri sizi cesaretlendirsin. 

Bütün bunlar küçük banyo fikirleri idi, bunun bide tasarım yanı vardı. Banyonun eski sıhhi tesisat boruları değişti, bu değişim oluşturulan banyo dekorasyon planı üzerinden yapıldı. Yer ve duvar kaplaması trend olan en iyi yer karosu olan porselen beton görünümlü seramik modelleri kullanıldı.

Buna ek olarak klozet arkasına dekor oluşturmak için ahşap görünümlü seramik  ile yıkanma alanı, lavabo ve altına da küçük bir açık raf oluşturarak kullanışlı bir küçük banyo dizayn ettik.

Küçük Banyo tasarım, dekorasyon  için 0507 115 86 58 den  ARAMA yapabilirsiniz Yada WHATSAPP hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Fromus Network Doğal Sağlık Bantları