metro fayans modelleri

Banyo Mutfak İçin Metro Fayans Modelleri ve Fikirleri

Banyo mutfak metro fayans modelleri geçmişten günümüze hep popüler banyo, mutfak, pastane ve restoran duvarlarına kattığı zarafetle hala moda. Metro fayanslar temiz hatları, sıkı derz bağlantısı ile mükemmel bir tasarım stili sunuyor.

Metro fayans çeşitleri her alanda kullanıma uygun farklı renk tercihi ile kullanılabilir. Beyaz metro fayans sade ve zamansız görüntüsü ile bunu yenmesi zor bir fayans çeşidi. Kusursuz efekti ve banyo yada mutfakta diğer özelliklere karşı ideal bir kaplama görevi yapar.

metro fayans modelleri

Siyah ve beyaz metro fayansları en çok tutulan olarak mekan duvarlarına özellik katıyor. Oval bükümlü bir duvar yada ızgara benzeri duvardaki etkili görünümü ile tasarım vurgusu yapacaktır.

Genellikle metro fayans modelleri 5 x 10 ve 10 x 20 ebatları ile ultra ince üretilmekte ülkemizde. Daha büyük ebatlı metro karoları mekana özellikli modern tasarım ögesi katacaktır.

Metro fayans döşeme için Farklı Desenler

Mekanınızda görsel ilgiyi artırmak için ve banyo duvarına görünümü farklı kılmak istiyorsanız metro fayans döşeme geleneğini bozup dikey olarak uygulayabilirsiniz. Yada en yeni trendlerden şaşmadan popüler balık sırtı döşeme yapabilirsiniz.

Metro fayansları hep gündemde kalan, bir yere gitmeyen tarzı ile geleneksel ve çağdaş tasarımın her türlü mekan stiline uyum sağlar. Ömür boyu kalıcı bir döşeme tercihi için metro fayansı seçin.

metro fayans modelleri

metro fayans, metro fayans serisi, metro tarzı fayans, metro mutfak fayansı, metro tezgah arası fayans, metro banyo fayans, metro fayans modelleri, 2019 metro fayansları, metro fayans çeşitleri, beyaz metro fayans, siyah metro fayans

Banyo Mutfak Metro Fayans Modelleri seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube