Banyo ve Mutfağınızı Desenli Karo ile Dekore Edin

Banyo ve mutfak için farklı Desenli fayans karo stilleri

Evinizde banyo mutfak için desenli karo döşeme yapmayı düşündüğünüzde Banyo ve mutfak için nasıl bir hayat verme ve stil yapma konusunda nasıl bir fikir sahibisiniz. Mutfakta yada banyoda değişik bir etkiye olanak verecek desenli karo sadece görsel olarak güzel gözükmez.

Aynı zamanda diğer fayans özelliklerine sahip. Farklı tarzda desenli karolar çekici görünüm, uygun maliyet, dayanıklı yapısı, farklı desenleri ve renkleri avantajlarına sahip. İster nötr renk, ister cesur ve parlak renk bulma olanağınız var.

Banyo ve Mutfağınızı Desenli Karo ile Dekore Edin

Çiçek Desenli karo modelleri ve özellikleri 

Desenli karolar modern evlerin tasarımı düşünüldüğünde artık tercih edilen moda banyo fayansı haline geldi. Bir banyoda duş içi, klozet arkası dekor yada mutfak tezgah arası ( sıçrama alanı) için bası desenli fayans karolar çiçek bahçesinde bir his verir.

Banyo ve Mutfağınızı Desenli Karo ile Dekore Edin

Çapraz Desenli karolar ve fikirleri

Belki çapraz desenli fayanslar hiç düşünmediğiniz fikirler arasındadır. Ama çapraz desenli karolar mekana değişik görünümlü avantaj sağlar. Köşegen desen hareke ve eylem banyo yada mutfak hatta oda zemininde canlı ve renkli görünüm vermeye olanak için çözüm.Modern desenli çapraz görünümlü fayanslar banyolar için mükemmel bir örnektir.

Banyo ve Mutfağınızı Desenli Karo ile Dekore Edin Banyo ve Mutfağınızı Desenli Karo ile Dekore Edin

Mutfak Dolap Arası Desenli karo çeşitleri

Desenli karo tercihi mutfak dolap arası sıçrama alanında fark yaratır. Mutfağın dolabı ve tezgahı ile uyumu mutfağa karakter katacaktır. Mutfak siya, beyaz, kahve yada düz bir renklere sahipse desenli karo modelleri arasından yada renkli desenli fayans mutfakta “waw” dedirtir.

Mutfakların genel fayansı nötr dür buda dolap arasını yada zeminde kullanılmışsa gözünüzün üstesinden gelmeden hemen gözünüze çarpacak ilk nokta olarak karakter kazanır.

Banyo ve Mutfağınızı Desenli Karo ile Dekore Edin

Banyo ve Mutfağınızı Desenli Karo ile Dekore Edin

Modern banyo ya da mutfağı “way” faktörü eklemeniz için banyo desenli fayansı ve mutfak desenli karosu kullanarak fark yaratacağınıza emin olun!

Banyo ve Mutfağınızı Desenli Karo ile yenileme seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube