Modern Banyo Seramik Karoları

En Trend Banyo Seramik Karoları

Banyo seramik karoları en trend modern tasarımlar için rekabetçi fiyatlarla sunulmaktadır. Çeşitli renklerde, boyutlarda, kaplama için seramik firmaları tarafından kaliteli olarak üretilmekte. Çok geniş  beton, mermer, ahşap ve renkli ve sade renkli her zevke uygun banyo seramik karo serilerine sahip.

Modern Banyo Seramik Karoları ve Modelleri

Lüks, modern beton görünümlü bir banyo yada şık görünüme sahip çağdaş mermer etkili banyo hayal ediyor musunuz ? Teknoloji ile sizin için doğru  banyo yer duvar karosuna sahip olmak mümkün. İster büyük ebat  seramik, ister 60 x 60 ister, 60 x 120 cm yer karosu hem duvar yer uygulaması ile şık bir banyo tasarımı yapmanız için olanak sağlar.

Banyo seramik karoları boyutlarından ziyade rektefiyeli, parlak, mat olarak ta beğeneceğiniz renkli ve beyaz seramik banyo çeşitleri ile dekore edebilirsiniz.

Modern Banyo Seramik Karoları

Büyük Ebat Banyo Seramik Karosu

Banyo için normal sıradan seramik uygulama istisna değildir. 100 x 100 cm den 1000 x 3000 mm kadar hatta 1500 x 3200 mm ebatın da porselen içerikli karo döşemesi  yapmak mümkündür. Büyük ebatlı banyo seramikleri banyoya lüks ve modern bir görünüm katar, ayrıca derz azınlığı oluşturur. Ayrıca temizliği kolay leke tutmaz ve gösterişli solma yapmaz. Buda uzun yıllar kullanım sağlar.

 En iyi Banyo Seramik Karoları 

Banyo seramik karoları sırlı üst tabakaları sayesinde temizlenmesi kolaydır. Ayrıca suya ve dona dayanıklıdır. Yerdeki banyo karolarında insanların aradığı kaymaz olmasıdır. Banyo Duvar seramik karoları ile banyo kaplaması tek desen olunca uyum sağlar. Aynı desen ve boyuttaki seramik karoları banyo yer duvarda kullanarak, yada hareket vermek için duş içinde, klozet arkasında kontrast oluşturabilirsiniz.

Yer duvar Seramik Karoları banyonuzda hangi stilde istediğinizi biliyor musunuz? Evinize en uygun boyut ve renklerdeki banyo karoları için tavsiye alıp fikir edinebilirsiniz.

Banyo Tasarımı için İlham alacağınız Banyo Seramik karo Örnekleri

Modern Banyo Seramik Karoları

Modern Banyo Seramik Karoları

Modern Banyo Seramik Karoları

Modern Banyo Seramik Karoları

Doğal Taş Görünümlü Yer Seramikleri 

Beylikdüzü Seramik Fayans Ustası

Cihangir Seramik Fayans Ustası

Bahçelievler Seramik Fayans Ustası

Acıbadem Seramik Fayans Ustası

Bakırköy Seramik Fayans Ustası

Ataşehir Seramik Fayans Ustası

seramik fayans döşeme

Aksaray Seramik Fayans Ustası

fayans

Banyo seramik karoları, banyo seramik karo modelleri seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube