banyo yer seramikleri

Banyo Yıkanma Alanları ve Duş Alanı Modelleri ve çeşitleri

Banyolarda eskiye nazaran küvet ve duş tekne modası eskide kaldı. Banyoya yeni ve düz geçişli yıkanma alanı akılca kullanım ve aynı zamanda yeni bir soluk getirecektir. Her tarza uygun banyo yıkanma alanları tasarımı yapmak mümkün. Sizde engelsiz duş alanı oluşturmak için fikir olacağınız lüks duş sistemleri modellerini sunuyorum.

30 Çağdaş Yıkanma Alanı Fikirleri

Banyo tasarımı yaparken önce yıkanma alanına odaklanılır ve standart ölçü yerine mekanım konumuna göre istenilen rahat ölçü değerlendirilir. Engelsiz duş alanı insanların istediği ve bu aynı zamanda hijyen bir alandır. Yeni tarz duş fikirleri hem zevk almak hemde banyoya çağdaş bir görünüm katmaktadır.

Modern banyo Yıkanma alanı ve Duş Fikirleri

30 Çağdaş Yıkanma Alanı Fikirleri

Opak Duvar  ile duş sistemi

Genellikle banyoda duş alanı seçimi hep iki duvara gelen köşe duvarda önüne duş kabin gelecek şekilde tasarlanır. Ev sahipleri son trend banyolar için cesur ve lüks duş alanı seçerler. Buda banyo içinde tüm güzel detayları barındırır.

Banyolarda duş içi artık düz zemin ve büyük ebatlı seramik kullanılarak su tahliyesi için uzun yer süzgeci kullanılır. Buda şıklığın simgesi olur. Sizde banyo duş alanları için uzun süzgeç ve tek parça seramikle bütünsellik oluşturun.

30 Çağdaş Yıkanma Alanı Fikirleri

Renkli banyo Duş Alanları

Eski soluk fayanslar üzerine dekore edilmiş soğukluk hissi veren banyolar vardır. Banyo tadilatı yaparken duşunuzu parlak fayans üzerine canlı renkler ile yenilemekten çekinmeyin. Zengin ve dolgun renklere sahip fayans  seçenekleri renkli olan duşu kullanışlı ve gösterişli hale getirir.

30 Çağdaş Yıkanma Alanı Fikirleri duş takımı

Banyo Duş Takımı

Mademki banyo modern ve gösterişli olacak. Duş alanında artık duş içi yıkanma alanları spa etkisi hissi yaratır duş takımı ile. Banyoya duş sistemi tesisatı ile duvar fayansına uyumlu ankastre duş sistemi ile konfor etkisi verin.

30 Çağdaş Yıkanma Alanı Fikirleri Duş Aydınlatmalı Banyo Yıkanma Alanları

Banyo aydınlatması göz ardı edilen özelliktir. Banyo yenilemede yapılan 4 tasarım hatası arasında olanı istediğiniz noktada ve ruh halinizi zinde hissetmeniz için aydınlatma düşünün. Duş alanına ışık eklemek birazda romantizm etkisi sevmektir.

Bazı duş sistemleri led ışıklıdır bunu modern yıkanma alanı oluşturmak için düşünerek dizayn edebilirsiniz.

30 Çağdaş Yıkanma Alanı Fikirleri

Yıkanma Alanları Fayanslarını Karıştırın

Banyo yıkanma alanları fayans ve desenlerini karıştırarak özel bir görünüm ile konsept yapın. Bunu nasıl yapacaksınız.

  • Duş içinde zıt fayans kullanın.
  • Fayansları dikey kullanın;
  • Duvarın birini diğer duvarlardan farklı renk ve desenli fayansla döşeyin.

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram