banyo yenileme

Banyonuzu Yenilemek için Bilmeniz Gereken Altı Temel İpucu. Banyo Nasıl Yenilenir? Banyoyu Yenileme Detayları

Banyolar evlerin en küçük ve birçok kişisel ihtiyaçların giderildiği alandır. Banyo yenileme kararınızla harika görünen işlevsel bir tasarıma sahip bir banyo evinize ve yaşam kalitenize katkıda bulunacaktır. Banyonuzu yenilemek için bilmeniz gerekenler projenizde size yardımcı olacaktır.

BANYO YENİLEME

Banyonuzda Ne Değiştirmek İstediğinize Karar Verin

Mevcut kullandığınız banyonuzda neyi değiştirmek istediğinize ve nasıl bir düzen olmasını istediğinize karar verin.

İhtiyaçlarınızı karşılama konusunda net olup, uzun yıllar kullanım sağlamak için gelecekteki yaşam değişikliğini düşünün. Olması gereken banyo ürünlerini marka ve modelleri not ederek liste oluşturun.

Özellikle komple banyo yenileme konusunda su tesisatını yenilemeyi göz ardı etmeyin. Tesisat kaç yıllık, hangi tür boru ile yapılmış bunlara ihtimal vermeyin. Zaten düzen itibarı ile yer değişliği olacağı için sonrasında oluşacak olumsuz problemleri ortadan kaldırın.

Banyo yenileme

Banyo Yenileme için Bir Tecrübeli Firmaya Danışın

Banyo yenileme işlemi öncesi tecrübeli firma ile görüşmek hem maliyeti belirlemek, hemde size daha akılcı fikirler ve çözümler sunacak olması menfaatiniz içindir. Banyo yenilemek maliyet gerektiren bütçeye dayalı zahmetli bir iştir.

Aynı zamanda kırım, sıva, tesisat işleri ve döşeme yapacak kaliteli ustalar barındırıyor olacaktır. Hem bir çok usta ile uğraşmak yerine tek bir kişi ile muhatap olmak yorucu olmaz sizin için.

BANYO YENİLEME

Banyo yenileme Bütçenizi Belirleyin

Banyonuzu yenileme kararı almak için tabi ki bir bütçeniz vardır. Banyonuza oluşturacağınız planı yaptıktan sonra bütçenizi karşılaştırın. Komple banyoyu değiştirmek masraflı olabilir, fakat evinize değer katacağı ve daha yaşanılır bir hal alacağını da unutmayın.

Alternatif olarak seçilen ve daha az maliyet olsun isteyebilirsiniz. O zaman duvar kaplama sağlamsa ve düzeninden memnunsanız kısmi olarak banyo dolapları, duş teknesi ve diğer banyo armatürleri ve aydınlatma yada tavanda yapacağınız yüzeysel değişlikler ile daha uygun hale getirebilirsiniz.

banyo yenileme

Banyonuza Görünün Verecek Stil Seçin

Değişik mekanlara ve kullanıma göre tasarlanan banyolar var. Sizde fikir sahibi olmak için internet üzerinden banyo fikirleri ve örnek banyolar bakarak size uygun olanı seçebilirsiniz.

Kullanacağınız ürünleri seçerken boyutları ve kurulum detaylarını not edin ve tasarım yapacak firma yetkilisine iletin. Bu sayede daha kolay ne istediğinizi dile getireceksiniz.

BANYOYU YENİLEME

Banyo yenilemenizi planlarken bilmeniz gereken çok şey var. Yardımcı olmak ve banyonuzu yenileme hizmeti talep etmek için bize ulaşın

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube