Banyonuzu Uygun Bütçeyle Yaratıcı Bir Şekilde Yenileme

Banyo yenileme düşüncenize modası geçmiş banyonuzdan sıkıldıysanız ve yenilemenin zamanı geldiğinde , ne bekliyorsunuz? Banyo yenilemek zor ve maliyetli bir iştir. Bütçenize bağlı olarak banyonuzu analiz edin ve nelerin yenilenmesi ve değişmesi gerektiğinin listesini oluşturun.

Banyonuzu Uygun Bütçeyle Yaratıcı Bir Şekilde Yenileme

Banyo yenileme yapmak göz korkutucu bir iş gibi gözükebilir. Ancak banyo fikirlerimiz ve uzman tecrübemizle buna gerek kalmayacak. Banyo yenilemeleri hakkında göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli unsurlar var. İster banyo dizaynı, ister kullanışlı banyo yenileme kararı vermek istiyorsanız banyo dekorasyonu fikir sayfamız ilham verici resim ve öneriler ile dolu.

Banyonuzun nasıl olmasını istediğiniz tüm stiller ve bütçenize göre banyo yenileme ilhamı almak modern banyolar için tasarım önerileri size yardımcı olacaktır.

Banyonuzu Uygun Bütçeyle Yaratıcı Bir Şekilde Yenileme

Banyo yenileme

Yapacağınız planlama ile bütçenizi karşılaştırın. Banyo yenileme esnasında karşılaşılan sorunlardan ve banyo yenilemede yapılan 4 tasarım hatası yapmayın. Size ilham verecek tavsiye ve ipuçlarını izleyin.

Banyonuzu Uygun Bütçeyle Yaratıcı Bir Şekilde Yenileme

Renklerle modernleştirin : Ne kadar bütçeniz olup, ne kadar fiyata mal olacağına bağlı olarak, banyonuza modern renkler ekleyin. Uyandığınızda zevk aldığınız bir banyo ile sabahları düzensiz bir banyo arasında fark var. Doğadan ilham alan renkler ile dizayn edin, kahverengi, yeşil, mavi tonları, bejler ile banyonuzda uyumu yakalayacak şekilde  tasarlayın.

Projenizi kendiniz yapın : Banyonuzun planlaması ve düzenini kendiniz yaparsanız banyo yenilemesi düşündüğünüz kadar pahalı olmayabilir. Duvarlarda ve zeminde büyük ebatlı seramik döşeme tercih edin. Su tesisatını komple yenileyin ilerde doğacak olumsuzlara karşı. Banyo yıkanma alanları için küvet yada duş teknesi yerine düz zemin engelsiz duş oluşturun. Banyoda boş alanlar ve duvara depolama alanı oluşturun.

Banyonuzu Uygun Bütçeyle Yaratıcı Bir Şekilde Yenileme

Mevcut Banyo aksesuarları tekrar kullanın : Banyonuzu neden yenileme gerektiğini değerlendirin. Banyonuzun eski görünümü ve yüzeysel nedenlerden değiştiriyorsanız, yenisi ile değiştirmek en iyi seçenektir. Klasik küvet yada duş teknesi varsa su kaçağı, oksitlenme ve renk solması yapmışsa, bunun bir çok yenileme olanağı var.

Klasik banyonuzun işlevsel ve güzel bir hal alması kullanışlı olması için destek talep edin.

Banyo yenileme

Banyonuzu Uygun Bütçeyle Yaratıcı Bir Şekilde Yenileme seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın.

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube