Granit Döşeme Fiyatları ve Granit Uygulama Örnekleri

Bostancı Banyo fayans yenileme, Fayans döşeme İşleri

Bostancı  şenesenevlerde komple daire tadilatı yapma kararı veren müşteri eski kullanışsız banyo,  antre, mutfak seramikleri söküldü. Banyo tadilatı için su tesisatı, elektrik tesisatı değişti. su tesisatı öncesi projelendirilerek banyo dolabı, havlupan, duş kabin, asma klozet rahat kullanım için detaylı düşünüldü. En önemlisi ise kapıdan girince ne görmek istenmesi idi aplikli ayna ve banyo dolabı oldu.

Tesisattan dolayı oluşan kırımlar tamir harcı ile doldurularak en önemli olan izalasyon işlemi yapıldı. Duş teknesi tercih edilmedi yere sıfır duş kabin monte edileceği için 60 cm evimetal yer süzgeci kullanıldı.

En iyi ve Kaliteli Fayans seramik Yapıştırıcı olarak Hangi marka kullandık

  • Banyo duvar fayansları olarak çanakkale seramik banyo duvar fayansları rektefiyeli 33 x 110 Maburu bej, Maburu bej dekor
  • Mutfak, antre, koridor ve balkon için çanakkale seramik 60 x 60 Greige rektefiyeli zemin seramik modelleri
  • Üstün teknik özelliklere sahip iç dış mekanlar da tüm seramik modelleri kullanıma uygun kalekim 1054 teknoflex yapıştırıcı.

En Kaliteli Seramik Fayans Yapıştırıcısı

Banyo ve antre zeminine çanakkale seramik 60 x 60 Greige rektefiyeli Granit Karo kullanıldı

Mekanın özelliğine uygun olarak hem iç, hemde dış mekanda kullanıma uygun özelliklere sahip olan granit karo kullanıldı. Çanakkale yer seramik ürünü olan 60×60 cm ebatında rektefiyeli greige çizilmeye ve kir ihtiva eden ayakkabı ile dolaşılabilen avm, alışveriş merkezleri, hava alanları gibi tüm zeminlerde aşınmaya dayanıklı rüstik dokusu ve görünümü ile mekanın havasını daha modern hale getirdi.

Uygulamada derz aralıkları 1 mm olarak döşeme yapıldı. Derz  dolgu seçimi ise kerakol antrasit seçimi ile kombine edilerek uyum içinde tamamlandı.

seramik uygulamaları seramik uygulamalarıBostancı'da Banyoya 33 x 100 Rektefiyeli Fayans Döşemebanyoya fayans döşeme, rektefiyeli fayans, banyo fayans tadilatı, banyo fayans yenileme, banyo fayans tadilat işleri, fayans döşeme bostancı, çanakkale seramik banyo zemin seramik fayans modelleri, çanakkale seramik duvar fayansları, yer seramikleri, kamalı sistem seramik uygulama, fayans döşeme

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube