Ofis Zeminine 30×60 Porselen Seramik Kaplama

İş yeri Zemin Seramik Döşeme

Ofis olarak hizmet veren kurumsal firmanın zemin seramik döşemeleri için 30 x 60 sırlı granit içerikli seramikler tercih edildi. Sürekli hareketli yürüme alanları olduğu için çizilmeye ve aşınmaya dayanıklı olması uzun vadeli kullanım sağlayacaktır. Sırlı granitler sağlam ve sert yer döşemeleri.

Tüm alanlarda kullanıma uygundur, Avm, depo, bahçe, teras, bahçe ve dış mekan seramik kaplamaları için en uygun yer döşemesi porselen seramik malzemesidir.

Ofis Zeminine 30×60 Porselen Seramik Kaplama

Bir şirketin imajı mekanın görünümü ile alakalıdır. Kurumsal firma olduğu için görünüm olarak temiz ve şık görünüm alması seramik yer döşemeleri ve düzgünlüğü bunlardan biridir. Döşeme esnasında en iyi flex yapıştırma harcı kullanmak doğru olan seçimdi. İşyeri faliyette olduğu için tozumaz seramik yapıştırma harcı ve rengine uygun olarakta antrasit renkli flex ( esnek) derz dolgu kullanarak temizlik açısından da kirlenmeyi önlemiş olduk.

Ofis Zeminine 30×60 Porselen Seramik Kaplama Ofis Zeminine 30×60 Porselen Seramik Kaplama Ofis Zeminine 30×60 Porselen Seramik Kaplama Ofis Zeminine 30×60 Porselen Seramik Kaplama

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube