cam mozaik

Mutfak tezgah ve duvarlar için uygun ve yaygın cam mozaik mekanlara lüks hissi verir. Cam mozaik karolar aydınlık çağrıştırır uygulama yapıldığı alanın stilini ve karmaşıklığını artırır.

Fayanslara nazaran biraz pahalı bir seçenek olabilir. Havuz ve duş içi zemin harici uygulaması uygun değildir.

Cam mozaik uygulamadan önce özelliklerini bilmek gerekir.

Cam karoları döşeme oldukça dayanıklı olsa da, ağır bir madde darbesinde kırılacağı, çatlayacağı gibi tehlikeli durumlar yaratır.

Çünkü kırılan kenar cam içerikli olduğu için el, ayak kesilmesine neden olur.

 

 

“Cam mozaik modelleri.”

2020 yılı ile mutfak tezgah üstü ve dolap arası için her zevke ve tarza uygun cam mozaik modelleri var. Metro tarz ve cam fayans, karışık çeşitleri ile tasarım yapama olanağı sağlıyor
cam mozaik döşeme fiyatları

Cam Mozaik & Duvar ve Zemin Cam Döşemeler

Evinizde mutfağa önem verdiğinizi kanıtlama zamanı. Neden dekor yapmıyorsunuz? Hangi oda daha çok tadilat ihtiyacı duyuyor?. Konu cam mozaik olunca belki mutfağın ihtiyacı var?, belki banyoda bir boş duvarda imaj verebilmek için kullanabilirsiniz. Bu gösterişli cam mozaik karo modelleri arasından zevkinize uygun olan seçimi yapın.

Mutfağın zaman zaman yenilenme ihtiyacı vardır. mutfak tezgah arası için en kolay yol cam mozaik uygulamadır. Mutfağınıza cam mozaik çeşitleri ile stil ekleyin.

Modern Seramik Modelleri

Kolay Temizlenir

Cam mozaik karolar lekelere ve küflere karşı dayanıklıdır. Kiri kolay göstermez. Kimyasallara karşı dirençli ve dayanaklıdır. Temiz nemli bir bez ile rahatça silinebilir.

Aydınlık Görünüm

En karanlık ve renkli cam mozaik karolar bile ışığı yansıtmak eğilimindedir. Cam mozaik çeşitleri hiç bir döşeme malzemesinde olmayan ışıltılı görünümü yakalayabilirsiniz.

DAYANIKLI

Cam mozaik döşeme yüke maruz kalmayacağı için çekiç gibi sert cisimlerle uygulanan darbeye karşı dayanıklı. Çizilme başka bir etkendir keskin aletle çizilebilir.

 

Cam Mozaik ve Cam mozaik karoları hakkında harika şeyler

Cam mozaik karoları harikadır!, parlıyor, ışığı yansıtıyor. Tüm ev dekorasyonlarında stil vermek için kullanılır. Şimdi onu mutfak tezgah arasına davet etme zamanı. Daha şık ve modern etki yaratmak için, ama bir gerçek var ki cam mozaikler kolay temizlenir. 

Cam mozaik nasıl temizlenir? Sıçrayan yağ lekesi, sabun lekeleri bir şekilde sıçrar siz sadece onu parlaklığı ve yüzeyi sayesinde fazla uğraşmadan silebilirsiniz. Her defasında silme imkanı olmazsa çirkin görüntü ve lekeler oluşur. Cam karolar normal bir deterjan ile kolayca temizlenir.

Cam mozaik karolar ile sonsuz stil ve olanak ve cam mozaik döşemeye gelince bir çok olasılık var. Çağdaş renklerin karışımı her zaman tercih edilen modeldir. Renklerin karışımı duvar ve zemine çekicilik katar.

Cam Mozaik Modelleri ve Uygulama Örnekleri

Cam mozaik modelleri arasında en modern uygulama yapmak için mutfak tezgah arası ve dolap arasına renkli ve sade tasarımlı çeşitleri trend. Cam mozaik örnekleri, döşeme fikirleri için 

ARAMA yapabilirsiniz Yada WHATSAPP hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Fromus Network Doğal Sağlık Bantları