Mermer görünümlü seramik modelleri

Mermer görünümlü Banyo Mutfak Yer seramik modelleri

Mermer görünümlü seramik modelleri iç mekanlarda modern ve estetik görünüm sağlar. Yer seramikleri gerçek mermer görüntüsü sağlar, fakat sadece seramikten yapılmıştır. Uygulama yapılan doğal mermer görünümlü seramikler birçok olumlu yönlerini görmemizi sağlar.

Mermer görünümlü yer seramiklerinde ki kalite, üzerindeki damarlar ve parlaklıklar dan bir çok doğal mermerlerden ayırt edilemez. Seramik firmaları çeşitli mermer desenli seramik üretimi ile her kişiliği yansıtacak yer karoları üretmektedir.

Lüks banyo tasarımı fikirleri

2018 Trendi mermer görünüme sahip yer seramikleri

Mermer, çeşitli renk ve damar efektleri ile birçok model ve kullanım alanı ile bilinen bir kayadır. Günümüz itibarı ile mermerin en çok tutulan olduğu için bu yer seramiklerine de yansıtılmıştır. Bir çok mermer görünüme sahip seramik renk ve modellerini bulmak mümkündür. Mermer görünümlü seramikler kullanım alanları ile hem iç mekan hem de dış mekanlar da kullanıma uygundur. Sağlamlığı sıcak ve soğuga dayanıklılığı ile bunun yanı sıra ile kolay temizleme özelliği de olduğu için tüm zemin döşemelerinde tercih edilme sebebidir.

Rektifiye edilmiş seramikler döşeme itibari ile ince derz ile döşenmesi bütün bir görünüm sağlar.

Mermer görünümlü seramik karo modelleri lüks bir görünüm sağlamak için en ideal üründür. Otel zeminleri şirketler, kamu binaları ve kişiye özel tüm zeminlerde tercih edilen bir üründür. Mermer seramikler asitlere, lekelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasından dolayı tercih sebebidir. Mermer seramik serileri gerçeklerine nazaran fark edilemeyen bir desenlere sahiptir. Daha sıkı ve modern bir yer zemini ister misiniz? Metal görünümlü yer seramiklerine ve ya eski görünümlü yer seramiklerine de göz atabilirsiniz.

Mermer Görünümlü Seramiklerin Avantajları Nelerdir?

  • Gerçek mermerden ayırt edilemez;
  • Dayanıklı, sağlam, aşınmaz, yanmaya ve çizilmeye  etkili;
  • Temizlemesi ve bakımı kolaydır;
  • İç mekan ve dış mekan yer döşemelerinde kullanılır;
  • Yerden ısıtmalı zeminlere idealdir.

Mermer Görünümlü Seramik Örnekleri

Mermer görünümlü seramik modelleri

Mermer görünümlü seramik modelleri

Mermer görünümlü seramik modelleri

Mermer görünümlü seramik modelleri

Mermer görünümlü seramik modelleri

Mermer görünümlü seramik modelleri

Mermer görünümlü seramik modelleri

Mermer görünümlü seramik modelleri

Mermer görünümlü seramik modelleri seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube