kalesinterflex uygulama

Didim Akbank Şubesi Cephe Sinterflex Uygulama

Sinterflex döşeme işleri modern mekanların iç ve dış kaplama malzemesi olarak dayanıklı ve görsel etki için bir çok renk ve modelleri ile trend olmuştur. Sinterflex döşeme ustası olarak bu projede yine biz insanların para ihtiyaçlarını giderdiği didim Akbank subesi cephe kalesinterflex uygulama ile devam etti.

Türkiye genelinde sinterflex uygulama yapanlar olarak malzemenin ince ve büyük olması ile birlikte hassas ve titiz bir çalışma gerektirir. Bu hassas çalışma tecrübe ve bilgi gerektirir. Günümüzde kalesinterflex cephe uygulama işleri mekanik sistem veya silikon yapıştırma ile tercih edilir. Didim Akbank şubesi cephe sinterflex uygulama nasıl bir çalışma sistemi ile yapıldı.

kalesinterflex uygulama

Sinterflex cephe Kaplama Yapım Aşaması

Sinterflex cephe uygulama sistemi çevreye duyarlı bir teknoloji sistemi ile görsel olarak çevre dostu bir seramiktir. Esnek olup hafifliği ile uygulama kolaylığı sağlar. Onun içindir ki kurumsal firmalar yoğun insan trafiği olan ve hijyen olup kendini temizleme özelliği de bulunur. Didim ak bank şubesi cephe kaplama pürüzsüz yüzey mat beyaz tercih edildi.

Uygulaması ise klasik yapılan mekanik sistem dışında cepheye direk poliüretan yapıştırma yapıldı nedeni ise. Hem sağlamlık hem de doğabilecek olumsuzluklara karşı cephe korunması. Mekanik cephe sinterflex kaplama sisteminde duvar yüzeyindeki ısı yalıtımı yangına dayanıksız. Örnek yangınlarda çıkan cephe yanmaları buna örnek.

Sinterflex yangına ve asitlere karşı dayanıklı oluşu ile bu olasılık ortadan kalkmış oldu. Diğer bir darbelere karşıda direk yapıştırma olduğu için sağlamlık teşkil ediyor. Binanın 2 kat olmasıda buna müsaade etti sinterflex cephe uygulama resimleri ve örnekleri aşağıda.

Sinterflex cephe Kaplama Sistemi

Sinterflex cephe kaplama yaptırmak isteyenler için tavsiye ve bilgi sahibi olması önemlidir. Bazen tasarımcılar projede sinterflex uygulama görünce merak ediyor. Sinterflex 1000 x 3000 mm ebatında olup 5 mm ve 3 mm kalınlığı ile fileli ve filesiz olarak imal edilir. her projeye uygun ebatta kesilebilir.

Sinterflex cephe uygulama ürünün özellikleri ve farklı modelleri sayesinde tüm iç. dış mekan, yer, duvar ve cephe uygulamalarında çözümler ile modern ve mimari projeler ve yaşam alanı uygulama malzemesidir. Sinterflex bir plaka ağırlığı 21 kğ  dır esnek ve hafifliğinin yanı sıra sağlam ve kolay çizilmez, yanmaz ve leke tutmaz.

Sinterflex cephe uygulaması projeye uygun ebatlara göre çizilir ve kesimleri standart ebatlanır. Ebatlama ölülerine göre ankrajlar cepheye  sabitlenir. T  profiller cepheden yaklaşık 8 – 15 cm ayrık şekilde cıvata yardımı ile sabitlenip poliüretan yapıştırıcı sistemi ile yapıştırılır. Farklı sinterflex uygulama yöntemleri hakkında bilgi almak için kalesinterflex fikirleri sayfamıza göz atın.

Sinterflex-cephe-kaplama-kalesinterflex uygulama kalesinterflex uygulama

kalesinterflex uygulama

kalesinterflex uygulama

kalesinterflex uygulama

Sosyal Medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest