Fayans Lekesi Temizleme İpuçları

Fayanstan pas, yağ, küf ve derz lekeleri nasıl çıkar ? Fayans üzerinden leke çıkarma

Fayans  banyoda ve zemin döşemeleri için tercih edilen kaplama malzemesidir. Fakat fayans kullanımı için önemli bir etken temizliğidir. Zamanla oluşan Fayans  lekeleri temizleme için bazı fikirler gerekir. Banyo fayans aralarını temizleme sıkıcı bir iştir.

Ama önemli olan fayans lekelerini çıkarma için doğru yöntem kullanmaktır. Pas ve küf lekeleri en zor çıkacak lekelerden biridir fayans üstünde oluşan pas lekesini çıkarmak artık kolay.

Fayans Lekesi Temizleme İpuçları

# Tabi fayans üzerindeki lekeler nasıl çıkar ? die arattığınızda karşınıza bir çok renk ve değişik yöntem çıkıyor ve tüm bu fayans leke temizleme formulü arasından seçim yapmak ve fikir sahibi olmak oldukça güç oluyor.

Peki bu noktada nasıl bir leke çıkarma yöntemi  ile yola çıkmalıyız ? Hangi leke çıkarma ürünü, 2018 yılının en trend, kullanışlı olup sizlere temizleme ilhamı verecek leke temizleme arasında en iyisi ?

İşte tam burada fayans lekesi temizleme ipuçları adına en iyi fayanstan pas lekelerini çıkarma arasından en pratik yöntemi sizler için seçtim. İşte o en kolay pas lekesi, derz lekeleri, fayansları lekelerden arındırma ürünleri;

Fayanstaki lekeleri kolay temizleme için kullanılacak ürünler

Sirke : marketlerden kolayca temiz edilebilecek ve genelde mutfaklarda bulunan çok etkili bir temizleme ürünüdür. Fayans ve seramik dışında her türlü lekeleri temizlemede son derece yararlıdır. En iyi kullanım için sıvı deterjanı ve ılık su ile karıştırılıp lekeleri çıkarmak için kullanılmalıdır.

Kabartma tozu : Fayanslardan en zor lekeleri çıkarmada son derecede faydalıdır. En iyi sonucu almak için sıvı bulaşık deterjanı ile birlikte kullanılmalı. Bu işlemi yaparken eldiven takılmalı ellerinizi korumak için. Lekeler temizlendikten sonra duru su ile durulayın.
Klor : Banyo seramik ve fayanslarını temizleme için diğer bir yöntem klordur. Kolayca temin edilebilen en iyi temizlik yöntemi uygulayan olarak denenmiştir. Sadece lekeleri çıkarmakla kalmayıp, zararlı maddeleri yok eder ve antibakteriyel bir temizlik sağlar.
Zeytin yağı : En kolay ve hızlı leke çıkarmak için evdeki kullanılan pişirme yağı da kullanılır. Sadece bir kaç damla leke üzerine dökülüp ovalanarak bir bez yardımı ile. Lekeler ovalama sonrası deterjan veya sabunlu su ile yıkanarak lekeler giderilmiş olur.
Fayans Lekesi Temizleme İpuçları

fayansa üzerindeki lekeler nasıl çıkar?, fayans aralarını nasıl temizlerim, fayans lekelerini ne çıkarır ? Derz dolgu lekesi temizleme, çay ve kahve lekesi fayans üzerinden çıkar mı

Fayans Lekesi Temizleme İpuçları seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.