Kişisel Tarzınızı Yansıtan Fayans Modelleri

Fayans Modelleri 2019

Yaşam alanlarımız kişisel zevklerimize ve tarzımıza uygun kişiliğimizin ifade şekli ile tasarımı yapılmasıdır.  Kişisel tarzımızı yansıtan fayans modelleri ile hayalimizdeki evi dekore ederken renk seçimi, boyutu ve mekana uyumu önemlidir.

Günümüzde fayans çeşitleri çok sayıda seçeneklere sahip olunca bazen modern bir görünüm elde etmek için bazen göz ardı ettiğimiz detaylar oluyor. Kişisel tarzınızı fayanslar ile keşfetmek ve yardımcı olmak.

Lüks fayanslar ve modelleri

Evinizin zemin ve duvarlarında lüks dokunuş katmak istiyorsanız, parlak veya mat lüks fayanslar bu isteğinizi yerine getirebilir. Fayans tasarımları yaparken çizilmeye ve leke tutmaya dayanıklı olmaları ideal bir seçimdir.

Lüks fayanslar

Farklı tonlarda rektefiyeli fayanslar evinizi büyüleyici ve etkileyici yapacaktır. Yalnız lüks fayans modelleri ile mobilya ve banyoda ise vitrifiyeleri eşleştirerek dizayn edin.

Vintage Tarzı Fayans banyo

Eğer ki eski tarzda bağbozumu sizin sevdiğiniz ise fayans tasarımı yaparken eski yaşam cazibesini evinizde oluşturabilirsiniz. Hem iç mekanda hemde dış mekan tasarımında farklı desen ve ebatlarda vintage fayanslar mevcuttur.

Vintage tarzı fayanslar şimdilerdeki fayans modelleri gibi aşınmaya ve neme, dayanıklı vintage fayans modelleri ile daha doğal ve dingin ortam yaratabilirsiniz.

Vintage Tarzı Fayans

Vintage fayanslarda sayısız renk ve desen çeşitleri vardır. Genellikle eski görüneme sahip el yapımı ve motiflerle donatılmış duvar karılarıdır. Mermer tozu ve çimento ile imal edilmiştir. Kamu binaları ve vintage tarzı severler için hala trend ve popülerdir.

Çarpıcı bir özellik aradığınızda vintage fayans modelleri desenleri ve renklerin karışımı ile özgün ve yaratıcı bir yaşam alanı için ideal seçimdir.

Vintage fayansların özellikleri ve avantajları

  • Eski görünüme sahip yer duvar karolarıdır;
  • En kaliteli malzemelerden üretilir;
  • Dayanıklı sağlamdır;
  • Her Boyutta mevcuttur;
  • Orjinal desen ve renklere sahiptir;
  • Şaşırtıcı ve ihtişamlı durur.

Doğal Fayanslar

Doğal fayans deyince aslında aklımıza ilk gelen doğal taş ve ahşaplar gelir her ikisi de doku ve tasarımda harika olanaklar sunar. Farklı boyutları ve desenleri ile çarpıcı bir görünüm verir. Evlerin duvar ve zeminlerinde monotonluğu ortadan kaldırır.

Her kişiliğin kendine özgü uygun fayans tasarımı ile kendinizi ifade etme fırsatıda bulursunuz. Evinizi heyecan dolu bir ortam yapmak için her kişiliğe uygun tarzda fayans modelleri ile hayatınızı çağdaş yapabilirsiniz.

Kişisel Tarzınızı Yansıtan Fayans Modelleri

Kişisel Tarzınızı Yansıtan Fayans Modelleri seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.