Gri Banyo Fikirleri

Gri banyolar son yıllarda popülerliğe sahip, bu yüzden bu şık gri banyo fikirleri ile ilham alın.

Gri banyo fikirleri mi arıyorsunuz? Bir çok yarar sağlayacak ipucu ve püf noktaları ile banyonuzda zevkinize göre olan tonu yakalayın. Her hangi bir nötr renkler gibi doğru tercihle banyo tasarımınızı yapabilirsiniz. Grinin neden popüler olduğunu görme imkanı da olacaktır. Doğru seçimi ile ışık saçımı ve kapalı alanlarda griler soğuk renk görünse de koyu gri siyahı andırabilir.

Gri renkler banyolar için soğuk mudur? Asla önemli olan doğru tonları eşleştiğinde rahatlatıcı bir renktir. Çoğu renkler gri ile uyumlu olur fakat siz istediğiniz tonu bulmaya çalışın. Görünüşe göre bir çok tonu var, bu nedenle banyoda hangi gri rengi kullanmak için yardıma ihtiyacınız olacak olursa en iyi gri banyo fikirleri seçimimize göz atın.

Tasarım ilhamı için banyo fikirleri sayfamıza göz atın.

Banyoya Aksesuarlarla Renk ekleyin

Gri Banyo Fikirleri

Sizce gri renk soğuk mudur? Bi düşünün derim. Bir banyoda rahatlık aranırsa düzeni griden başka renk kanıtlayamaz. Gri, kahverengi renkler sıcaklık hissini artırır ve iyi bir aydınlatma ile mükemmel bir seçimdir. Sıcak soluk griler banyoya gelişmişlik katar ve çok yönlü olurlar. Daha fazla ilgiyi seviyorsanız gri banyo tasarımında led aydınlatmalı nişler oluşturun renkli aksesuarlar kullanın.

Duş alanını komple gri fayans kaplayın

Gri Banyo Fikirleri

Tabandan tavana kadar fayans döşeme, hem banyo duş alanını çekici göstereceği gibi hemde diğer yan oda duvarlarını koruma görevi üstlenecektir. Onun için tüm aile breylerinin ortak gri fayans renk seçimini birlikte yapın.

Duş içini komple gri fayans kaplama yaparken dilerseniz içine niş oluşturup, çarpıcı bir kontrast içinde beyaz armatürler ve parlak krom duş seti ile grinin düz görünmesini sağlayın.

Kentsel Bir his yaratın 

gri banyo fikirleri

Banyonun genelinde koordineli desen veya renkle gri alanlar ayırın. Banyodaki soluk metro fayansları sakinleştirici, kullanacağınız ahşap mobilyalar ile doğallık alacaktır.

Bu gri banyo fikirlerini sevdim fakat daha fazla fikir mi istiyorsunuz? OKUYUN: modern ve kullanışlı banyo tasarımları

Daha fazla Banyo fikirleri mi Arıyorsunuz?

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube