Banyo Örnekleri

Tasarım Yapmanıza Olanak Sağlayacak Lüks, modern ve Geleneksel Banyo Fikirleri

Banyo dekorasyonu için ilham veren banyolar arasından modern, lüks, geleneksel tasarım için en güzel banyo örnekleri arasından size uygun banyolarınızı seçin.

Ayrıca günümüz banyoları arasında fikir sahibi olacağınız çözüm odaklı banyo modelleri var. Gerçekten karar veremiyorsanız göz atmanız için tüm banyo stilleri ve trendleri kaplayan banyo fikirleri bulacağınız banyoları inceleyin bu yazımda.

banyo örnekleri

Huzur veren rahatlatıcı bir banyo hayal ediyorsanız, uzun ve yorucu bir günün ardından dinleneceğiniz banyoyu tasarlamak için lüks banyo örneklerinden ilham alın.

İster sade tasarımlı, ister çağdaş bir banyo tasarlarsanız önemli olan kullanılacak banyo ürünleri ile uyum, şık fikstürler, vitrifiyeler uzun kullanım sağlayacağınız kaliteli olmasıdır. Bütçeniz ne olursa olsun banyonuzu planlarken banyo örnekleri arasından size hitap eden seçenek vardır.

Banyo fikirleri ile dekorasyon için ilham veren örnek Banyolar

Banyo için tarzınızı seçme konusunda sorun yaşıyorsanız, daha fazla fikir sahibi olmak için modern ve kullanışlı banyo tasarımları sayfamızı ziyaret edin.

Metro fayansları ve ahşap görünümlü yer karoları bulunan modern banyo

Banyonuzun geleneksel fakat şık görünmesini istiyorsanız, metro fayans döşemeleri ve derzleri koyu renk ile ince tutun. Banyonun tamamını yapmak yerine hem paradan tasarruf etmek hemde sade bir görünüm elde etmek için duvarı sudan korumak için yarım döşeyin üst kısmı da açık griye boyayın. Zemini ise ahşap görünümlü yer karoları ile tamamlayın.

Banyo Örnekleri

Büyük Boyutlu Karolar ve Köşe küveti içeren klasik banyo

Retro genelde bir tasarım fikri olsa da, köşe küvetli bu banyo spa tarzı bir his verir. Geniş formatlı fayanslar banyonun boyutunu vurgular. Ekleyeceğiniz açık raflar ve ayak altına serilen paspas ile diğer aksesuarlar banyonuza çağdaş bir tasarım olanağı sağlar.

banyo örnekleri ve fikirleri

Bağlantısız pençe ayaklı ülke tarzı banyo

İlla banyo olması gerekmez. Yatak odası penceresi yanına yerleştirmiş bağımsız bir küvet tadından yararlanın. Pencerede kepenkler doğal ışık için ve kullanım için harika bir seçenektir. Çünkü manzara varsa tadını çıkarmak istediğinizde veya gizlilik için kapatabilirsiniz.

Bağlantısız pençe ayaklı ülke tarzı banyo

Büyük bağlantısız küvete sahip gri banyo

Banyolar genelde küçük alandır. Yer kazanmak adına duvar kenar boşluğu bu banyonun görüntü ve dizaynı için yardımcı olmuş. Duvara monteli musluklar, sıradanlıkta çıkıp derli toplu tutmaya da yardımcı olur. Basit bir karmaşıklık, güzel bir döşeme ile yıkanmak için küvete sahip olan anahtardır.

Büyük bağlantısız küvete sahip gri banyo

Velüx pencereli geniş çatı katı banyosu

Bu geniş banyo tavan arası ve dublex de bir banyonun ne kadar geniş olabileceğini gösterir. Her iki tarafa eğimli tavanlar bile banyoda aydınlık hissi verir. Boy mesafesi için duş yerine böyle bir banyo seçebilirsiniz.

Velüx pencereli geniş çatı katı banyosu

parlak siyah küvetli çarpıcı renkli banyo

Siyah severler için banyo tasarlanmış ve düşünülmüş bir banyo. Ama görünümü kadar karışık değil elmasa benzer tazrda desen oluşturmak için siyah ve beyaz fayansları çapraz ( baklava dilimi ) döşemek etkili bir ilgi alanı yapar. Muhteşem bir küvet ve kırmızı özellik duvarı da banyoda şıklık katar.

parlak siyah küvetli çarpıcı renkli banyo

Altıgen siyah fayanslı renkli banyo

Banyonuza farklı bir dekor yapmanın imkanı olmadığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Altıgen fayans modelleri banyo tasarımında armatürlere çarpıcı bir fon oluşturur. Altın renkli bir ayna her zaman banyoda olmazsa olmazdır ve lüks bir banyoya son dokunuş katar.

Altıgen siyah fayanslı renkli banyo

Küçük dokunuşlu Gri banyo

Nötr renkte bir banyoyu canlı hale getirmek zor değil.Tomurcuklanan dallar içeren bir vazo ile mutfak dolabı yanında doğallık hissi vereceği gibi insan pisikolojisine de etki yapar. Çok sayıda çekmeceye sahip saklama alanı olan banyo tezgahı gri banyonuzu sadeliği ile dekoratif olanların dışında tutar.

Küçük dokunuşlu Gri banyo

Ayaklı küvet için yer kaplamayan dar banyo

Banyonuz dar ve sınırlı alan olarak mı hissediyorsunuz? O zaman ihtiyacınız olan banyo ilhamı için bu fotoğrafa bakın. Dar olabilir, fakat banyo için gerekli donanıma sahip olmayacağınız anlamına gelmez. Pençe ayaklı lüks bu banyo akraba ve dostlarınıza waw dedirtecek kadar gösterişli.

Ayaklı küvet için yer kaplamayan dar banyo

Çift lavabolu beyaz fayanslı nötr banyo

Belki banyo dolabı ve lavabo çok kişiye göre olmayabilir. Fakat çift lavabo olması kullanışlı olup arkasında desenli fayanslar kullanmak tarz olarakta hava katmış. Duvarların beyaz fayans ile sade tasarımı insana huzur verecek kadar şık.

 

Çift lavabolu beyaz fayanslı nötr banyo

Büyük ebatta traverten karolara sahip banyo

Banyo duvarlarında küçük seramikler ile daha az birleşim alanı ve derz dolgusu ile kusursuz bir görünüm vermek için büyük formatlı seramik kullanmak mantıklı. Aynı şekilde duvardaki uygulamayı zeminde de yapmak damar ve desen kesintisini önler ve daha büyük gösterir banyoyu.

Büyük ebatta traverten karolara sahip banyo

Parlak yeşil mozaiklere sahip küçük gri banyo

Küçük bir banyonuz varsa döşeme seçeneklerinden çekinmeyin. Duş içinde bir hareket ve özellik vermek için mükemmel bir örneğidir. Geniş formatlı gri fayansları ilgi alanı yapan minik ışıltılı parlak cam mozaik ile harika bir zemin oluşturabilirsiniz.

Parlak yeşil mozaiklere sahip küçük gri banyo

Gömme duşlu otel tarzı banyo

Son dönemde artık banyolar kadar duşlar da özen gösteriliyor. Banyoda duşlar suyun en çok kullanıldığı alan. Otel tarzı olarak hissetmek için banyonuzu mekanı en iyi şekilde kullanarak yerleşimi yeniden tasarlayın. Büyük boyutlu mermer fayans tercihi ile buna ek olarak duş paneli ve seffaf cam ile göz alacı banyo yaratın. Klasik bir lavabo ise banyoya stil ve saklama alanı katacaktır.

Gömme duşlu otel tarzı banyo

Daha fazla Banyo fikirleri mi Arıyorsunuz?

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube