Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon Fikirleri

Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon Fikirleri

İşte hızlı ve kolay banyo dekorasyon fikirlerine genel bir bakış:
Eski banyonuzun şuan ki halinden sıkıldıysanız; değişim ve yenileme gerekiyorsa sizin için ucuz ve basit yöntemle banyo dekorasyon fikirleri hazırladım.

Banyonuzda yapacağınız en önemli değişim aydınlatma dır. Çünkü günümüzde banyo için beton, ahşap, doğal taş fayans modelleri kullanıldığında karanlık düşecektir. Aydınlatma kullanılarak duvarlar modern görünüm ve doğru renk ile eşleştiğinde banyo ruhuna kavuşacaktır.


Banyo dekorasyonunda aydınlatma değiştirme zor yada pahalı değildir, ancak banyoyu daha canlı ve büyük gösterir. Banyoda makyaj yaparken eski aydınlatma sıradan ampül ve aplikler soluk olacaktır. Ayna karşısında cildinizde çekici olmayan gölge ve garip renk tonu gösterir.

Banyo aydınlatma en son tavan kaplama sonrası yapılır. Duvarlar için geniş yüzeyler, açık renk fayanslar seçmelisiniz. Dilerseniz bir duvarı boya veya da duvar kağıdı ile dekore edebilirsiniz. Banyonuza vurgu, ve zengin tonlarda seçeceğiniz renk sıcaklık  katmalı.

Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon Fikirleri

Adım Adım Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon önerileri

Duvarlar İle Başlayın

Banyo dekorasyonları baş aktörleri duvarlardır. Duvarlar nem ve rutubeti önlemesi için fayans ile kaplanır. Eğer eski duvar fayansları kırık, kabarmış, değilse tadilat yapmak zor iş ve memnunum derseniz kirlenmiş derz araları temizleyerek yeni derz dolgu işlemi uygulayabilirsiniz.

Boş duvarlara tablo asarak canlandırın

Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyonuzda her ne kadarda olsa boş duvarlar olacaktır. Elinizde olan bir tablo, manzara resmi veya sevdiğiniz duvar askılı sepet olabilir. Bunu banyonuzda boş bulunan bir duvara asarak eşsiz bir görünüm verebilirsiniz.

banyo dekorasyon fikirleri düşünürken deniz yıldızı veya sepet gibi nesnelerden oluşan bir galeri banyo duvarınızı süslemenin en kolay yoludur.

Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon Fikirleri

Donanımları Elden geçirin

Hızlı ve kolay bir banyo dekorasyon fikri, dolap kapları, çekmece kulpları, havlu çubukları, kağıtlık banyonun donanımını değiştirmeyi içerir. Değiştirme işlemi yenisini yaptırmaktan kolaydır. Banyo dolabını değişmek maliyetli olur, oysa kapak kulplarını modern yapabilirsiniz.

Depolama alanı ve raflar oluşturun

Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon Fikirleri

Eskiye nazaran yatak odalarında yapılan giyinme ve kişisel bakım için ürünler, havlular banyoya taşındı. Bunu pratik ve ucuz bir maliyetle oluşturabilirsiniz. Boş uygun bir duvara askı ve raflar asarak depolama alanı yapabilirsiniz. resimde gözüktüğü gibi.

Banyonuza son rutuş olarak son dokunuşlar verebilirsiniz. Uygun köşelere süs veya canlı çiçek yada kokulu mum koyarak banyoda kişiliğinizi yansıtabilirsiniz.

banyo dekorasyon fikirleri, küçük banyo dekorasyon fikirleri, banyo için dekorasyon fikirleri, siyah banyo dekorasyon fikri, banyo fayans dekorasyon fikirleri,
Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon Fikirleri seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı banyo modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz?

Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, banyo tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin banyo tasarımı yapılmış banyo fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve banyo fikirleri almak için bizi arayın ..Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube