Kalesinterflex Nedir

Kalesinterflex Nedir? Kalesinterflex’in Özellikleri Ve Avantajları Nelerdir?

Kalesinterflex nedir ?, Kalesinterflex özellikleri nelerdir?, Kalesinterflex avantajları ve uygulama alanları, kalesinterflex fikirleri ve kalesinterflex hakkında detaylı öneriler.

Kalesinterflex nedir? Alışıla gelmiş seramiklerin ötesinde yüksek kaliteli seramik malzemenin teknik özelliklerine sahip 1000 x 3000 mm x 3 mm boyutundadır. Sadece 21 kg ağırlığı ile devrim niteliğinde bir ürün. Hafifliği, esnekliği ve kırılmaya karşı dayanıklılıktan ötürü uygulamada sürat ve ekonomi sağlamanın yanı sıra istediğimiz şekilde tasarım yapabilir.

Kalesinterflex Türkiye’de En Büyük, Esnek, Hafif Porselen Seramik kolayca kesilebilen, boyutları ile sınır tanımayan mimari projelerin modern malzemesidir.

kalesinterflex uzun süredir araştırmalar sonucunda seramik karo alanında üretilmiş fiziksel ve mekanik özellikler açısından mevcut seramik karolara göre daha iyi olan yepyeni bir ürün olarak karşınıza çıkmıştır. Türkiye’nin en kaliteli seramik firmaları arasında yer alan Kale seramik bu alanda daha yeni bir üretme, daha iyi üretme vasfını yerine getirmiştir.

Ancak malzemenin bireysel tarafından kullanılması, yaygınlaşması sadece üreticinin çabasıyla yeterli değildir . uygulamacı ve satıcınında cabası ile bu mümkün olabilir.

Uygulama için Kalesinterflex ustası sayfamızdan destek alabilirsiniz.

Kalesinterflex Nedir

Kalesinterflex Nedir ? Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Kalesinterflex nedir? En büyük, en ince ve en hafif olarak yüksek kaliteli seramik malzemelerin ötesinde üstün özelliklere sahiptir . Kalesinterflex 1000 x 3000 x 3 mm sadece 21 kg ağırlığında devrim niteliğinde bir kaplama malzemesidir.

Öyle bir seramik düşününki mekan ayrımı olmadan her alana uygulanabilen. Hem duvar, hem yer, iç mekan ve dış mekan döşemeleri için kullanılabilsin. Modern tasarımların, mimari projelerin sınır tanımayan teknoloji ürünü bu malzeme kalesinterflex’tir.

Hafifliği, esnekliği ve kırılmaya dayanıklılığından ötürü uygulamada sürat ve ekonomi sağlamanın yanı sıra istenilen tasarımı yapabilme olasılığı sağlamanın yanı sıra kolay kesilebilen Türkiye’nin en büyük porselen karosu dur. Boyutlarda ve şekillerde sınır tanımayanlara kalesinterflex en ideal üründür.

# Peki kalesinterflex nedir, seramik ile kalesinterflex arasındaki fark nedir, kalesinterflex nasıl kesilir öneriler ve fikirleri, kalesinterflex renk modelleri, Kalesinterflex uygulama alanları ve özellikleri nelerdir? Halk dilinde çok tanınmayan ve tüm mekanlarda uygulama özelliğine sahip  dünyanın en büyük seramiği hakkında tüm deyatları yazımı okuduğunuzda öğrenmiş olacaksınız.

Kalesinterflex Nedir

Kalesinterflex yapı sektöründe kullanım için mükemmel bir malzemedir. kolaylıkla delinebilir ve istenilen her ebatta kesilebilir. Uygulama kolaylığı, ateşe dayanıklılık ve hafiflik özellikleri sayesinde iç mekan duvar ve zemin döşemelerinde, dış mekan kaplamalarında ve tüm özel proje uygulamalarına el verişli bir üründür.

Kalesinterflex ile seramik arasındaki fark nedir?

Seramik ile kalesinterflex arasındaki fark; seramikler iç mekan dış mekan olarak çeşitlenir ve  dayanıklılık ve porselen özelliği ile değişkenlik gösterir. Kalesinterflex ise hem iç, hemde dış mekan ayrımı olmadan üstün teknoloji özelliklerine sahiptir. Ayrıca yanmaz, kolay çizilmez, kimyasallar karşı dayanıklı olup, leke, pas tutmaz.

Kalesinterflex uygulama yapıldığı mekanlara estetik modern görünüm sağlar, inceliği sayesinde yer kaplamaz mekan geçişlerinde olumsuzluk teşkil etmez. Büyüklüğü sayesinde temizliği kolay olup kendini temizlemek gibi bir özelliği modellerinde barındırır.

kalesinterflex döşeme

Kalesinterflex Uygulama Alanları Nelerdir?

Yapı sektöründe kullanım için mükemmel bir malzeme. Kolayca delinebilir ve istenilen ebatta kesilebilen kalesinterflex döşeme kolaylığı ve ateşe dayanıklı hafiflik özelliği ile iç mekan duvar kaplama, zemin döşeme ürünü. Ayrıca dış cephe kaplamaları ve hijyenik alanlar ile endüstriyel , modüler yapılarda, özel projeler için elverişli bir malzemedir.

 • Düz sıva sütüne kalesinterflex yapıştırma
 • Alçı sıva üzerine kalesinterflex yapıştırma
 • Alçıpanel üzerine kalesinterflex uygulama
 • Boyalı yüzeyler üzerine yapıştırma
 • Seramik kaplı Yüzeyleyler üzerine yapıştırma
 • Gaz beton duvar üzerine kalesinterflex kaplama
 • Fugalı sistem uygulama
 • Zemin kalesinterflex uygulamaları

Kalesinterflex Nedir? Kalesinterflex'in Özellikleri Ve Avantajları Nelerdir?

Kalesinterflex ile modern mekanlara Benzersiz Yüzeyler

 • Kalesinterflex renk tonları ile doğanın yarattığı güçlü niteliği sağlar.
 • Muhteşem orjinal duruşu ile kusursuz uygulamaları ile tekrarlanamaz güzelliği sunar
 • Tüm ihtişamı ile zemin, duvar uygulamaları ile banyo, mutfak, havuz, teras , işyeri döşemelerinde zerafetin ambiyansına neden olur.
 • Kalesinterflex granitlerin en güzel klasikleridir.
 • Kalesinterflex çeşitleri doğal güzellikleri iç mekan tasarımında bugünün mimari dekorasyonlarında  modernliği yansıtır.
 • Maksimum kontrast isteyenlerin dekorasyon ortamları için mükemmel
 • Nefes kesici ve son derece güzel olan Kalesinterflex granit en son nesil alanın yıldızı. Gerçek bir hareket göstergesi

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube