Mutfak nasıl yenilenir, mutfak yenileme fiyatları, mutfak yenilemede bilinmesi gerekenler, mutfağı yenileme ipuçları nelerdir, mutfak yenileme maliyeti ne kadara çıkar

En trend Mutfak dolabı modelleri ve Çeşitleri

Mutfak dolapları, mutfakların şıklığını ve görünümünün yanı sıra mutfak ihtiyaçlarını en iyi şekilde organize etmek için belirleyicidir. Ancak mutfak dolabı fikirlerinde ve tasarım trendlerinde son gelişmeler kişisel tarzlar ve isteklere göre belirlendiği için bazen seçim yapmak, karar vermek zor olabiliyor.

Mutfak dolaplarını değiştirmek ileriye dönük yatırım ve uzun yıllar kullanmak için bir yatırım sayılır. Mutfak dolap modelleri arasından seçim yapmak, kullanım kolaylığı sağlayarak modern dekorasyon ile tadını çıkarmak gerekir. Mutfak dolabı fikirleri edinmek istediğinizde sizlere kararsız kalmaktan kurtaracak modern, klasik bir görünüm ve yıllarca sürecek kullanımlar için mutfak dolabı fikirleri sunduk.

1. Renkli Mutfak Dolapları

Mutfak Dolabı Fikirleri

Çağdaş mutfak yaratmak için eski ahşap geleneksel tonlardan vazgeçip renkli mutfak dolapları mutfağa bir tarz yaratmanın en harika yoludur. Bazen mutfak dolaplarını değiştirmek maliyetli olup bütçenize uygun mutfak için koyu renkli ahşap dolaplardan vazgeçip en trend renkli mutfak dolapları mutfağa kişilik katmak ve modern değilse onunda pratik yöntemi var.

Mutfak dolapları için renk seçimi nasıl yapılır die zorlanmanıza gerek kalmadan mevcut dolap kapaklarını cesur ve modası geçmiş parlak ana renklerden olmak zorunda değil. Günümüzde nötr renkler modern ve klasik görünüm sağlar mutfak dolaplarına.

2. Ahşap Dokulu Mutfak Dolabı

Mutfak Dolabı

Mutfak dolabı seçiminde ahşap doku sevenler için ilk tercih mutfak dolapları yenilemede olacaktır. Ahşap mutfak dolapları için trend tasarım çözümleri düşünenler üzerinde çizgili ağaç hissi veren egzotik görünümü düşünmeli. Çizgiler dolap gövdesinde hem görünüm hemde modern mutfak dolabı tasarımında görsel etki yaratacaktır.

3. Parlak Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapları

Mutfak dolabı fikirleri arasına yüksek parlaklık ekleyin. Yansıtıcı yüzeyleri sayesinde kullanacağınız mutfak dolap renkleri doymuş hale getirerek yumuşak ve renkli olması ile birlikte temizliği kolay olur. Renkleri ve ahşap damarlarını geliştirip mutfakta aydınlık hava katar, modern görünür.

4. iki Tonlu Mutfak Dolabı

mutfak dolabı fikirleri

Mutfak dolabı tercihlerinizi yaratıcı bir hale getirerek kabin ve sıradanlıktan kaçının. İki renkli mutfak dolabı yaklaşımından birini seçerek mutfak tasarımında iki tonlu efekt uygulamayı deneyin.

  • Yüksek ve düşük iki tonlu efekt. Alt dolaplarınızda farklı bir renk kullanın. Taze, kalıcı bir görünüm oluşturmak için tamamlayıcı, zıt olmayan renkleri tercih edin. Renk seçimi zorlu olduğunuzu tespit edin, alt dolaplarda derinlik, daha zengin bir ton ve üst dolaplara uyum sağlayan aynı renk yada beyazdan daha açık renk tercih edin.
  • Gerçek iki tonlu mutfak dolabı. Karıştırmak yada eşleştirmek yerine iki tonlu görünüm elde etmek için iki tonlu mutfak dolapları tercih edin. Günümüzdeki iki tonlu efekte sahip mutfak dolap modelleri seçerken dikkatli olun. Çok meşgül ve sıkıcı görünebilirler. Zamana yayılan favori renklerle çağdaş görünüm, dolapların etrafına ikinci bir renk olmalı. Kapaklar iki tonlu dolapları içerir.

5.Rustik Modern Mutfak Dolapları

rustik modern mutfak dolapları

 Mutfak tasarımı yaparken yüksek kaliteli ve dayanıklı olan mutfak fikirleri için rustik mutfak dolapları ile dekorasyon yapmaya özen gösterin. Rustik mutfaklar en son trend dolapların çağdaş görünüm ve dokunuşları ile hem kullanışlı hemde modern bir mutfak yaratmanıza olanak sağlar.

6. Çağdaş mutfak dolapları

Çağdaş mutfak dolapları

Mutfak dolapları arasında çağdaş etki mutfak alanını unutulmaz kılar. Mutfak alt dolapları açarken yerdeki döşemeleri gösterir. Görünüm olarak değişik işlevsellik ve ergonomiktir. Çünkü dolaplar zemine yakın depolama alanları genellikle erişme kolaylığı sorunu yaşatabilir. Çağdaş mutfak dolapları dekorasyon yaparken çağdaş bir hava katmak için gizli led ışık eklemek ayrı bir tasarım olanağıdır.

7. Bambu mutfak dolapları

Bambu mutfak dolapları

Bambular sağlamlığı ile bilinir. Bambu ağaçları çok hızlı büyüdüğü için bambu mutfak dolapları yaptırmak daha uzun süre sağlamlıkla kullanmak anlamına gelir. Yüksek kaliteli bambu ağacından yapılan mutfak dolapları gelecek yıllar içinde kolay eskimeyen her zaman taze görünecektir.

Mutfak için  fikirler alacağınız diğer sayfalar

çok amaçlı mutfak dolabı, mutfak dolap örnekleri 2018, mutfak dolabı renkleri, mutfak dolabı modelleri 2019 fiyatları, hazır mutfak dolapları, mutfak kiler dolabı, beyaz mutfak dolabı modelleri, mutfak dolabı önerileri, mutfak dolapları tavsiyesi

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube