Mutfak, banyo, koridor için desenli yer karosu tasarımı

Mutfak, banyo, koridor ve daha fazlası için 14 çarpıcı desenli yer karosu tasarımı

Koridorlarda, banyolarda ve mutfaklarda iyi görünecek bu çarpıcı, geometrik ve geleneksel desenli yer karolarından ilham alın.

Mutfağınızda, banyonuzda veya koridorda sıcak ve modern bir görünüm arıyorsanız, bu parlak ve renkli desenli yer karoları döşeyin. Başlamadan önce farklı desenli çini seçenekleri arasından desenli yer karosu seçeceğinize karar vermeniz gerekir.,

 # İster otantik, ister çağdaş bir görünüm elde etmek için desen ve renkleri arasından seçim yapacağınız mutfak, banyo, koridor için desenli yer karosu tasarımı yapmanıza olanaklar sunan stiller var.

Mutfak, banyo, koridor için desenli yer karosu tasarımı

Çağdaş desenli çini döşemeyi düşünün

Daha çağdaş ortamda  desenli karo düzenlemek için yaratıcı olun. Mekanın büyük yada küçük olması önem arz etmeyen her alana mükemmel renk çeşitleri arasından size uygun olanı seçin. Size en yakın seramik bayilerine bakarak size uygun olanı seçebilirsiniz.

Çağdaş desenli çini

Uzun ömürlü Trend olan desenli döşeme seçin

Son yıllarda modern mekanlarda tasarım ürünü için tercih edilen desenli karo modelleri banyo, mutfak, koridor döşemelerinde popüler halde. Duvarda ne renk, nasıl bir uygulama olması önemli değil. Her stile uygundur zemine de modernlik katacaktır.

Trend gri, krem ve tüm renk uyumu ile motif yapılan desenli karolar mükemmel etki için kombine edilebilir, Duvar zemin için uygun, temizliği kolaydır.

Mutfak, banyo, koridor için desenli yer karosu tasarımı

Retro ve geometrik desenli karo ilham verici

Koyu gri karolar geometri desenleri ile mutfak banyo, işyeri ve daha fazla zeminler için eşsiz görünümlü

banyo desenli karo

Antika Tarzları döşemeyi deneyin

Dönem özellikleri taşıyan eski bir antika kaplama ve renkli çiçek tasarımlı deseni yer karoları ev ve işyeri için en ideal seçim olacaktır. Ama bir kural var antika ve eskitme stilleri seviyor olmanız gerekir. Klasik bir açıklama ve rustik bir görünüm için banyo, mutfak ve koridor zeminine bu tür yıpranmış kaplama yapabilirsiniz.

Mutfak, banyo, koridor için desenli yer karosu tasarımı

Fas etkilerin ilham alın

Fas tarzındaki 4 değişik motifleri içeren karoları eşleştirip günü aydınlık ve mekanı hafifletmek için renkli efektleri uygulamayı deneyin. Karışık olarak satılacaktır aynı zamanda kullanışlı, sağlam ve kolay temizlenir.

Mutfak, banyo, koridor için desenli yer karosu tasarımı

Çarpıcı bir görünüm için zemin ve duvarlarınızı karışık desenli karo ile döşeyin

Mutfak, banyo, koridor için desenli yer karosu tasarımı

Mutfak, banyo, koridor için desenli yer karosu tasarımı seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın.

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube