L şeklinde mutfak tasarım fikirleri

10 En iyi L mutfak dekorasyonu ve tasarımları için Tavsiyeler

L mutfak dekorasyonları alan şeklindeki kadar şık olmasına rağmen ilham alacağınız L şeklindeki mutfak tasarım fikirleri ile mutlu yaşam sürülüyor. Yeni bir L mutfak planlamak, tasarlamak, dekore etmek mi istiyorsunuz?

L mutfaklar nihai dekorasyon ve mutfak fikirlerimizle hayalinizdeki mutfağı oluşturmak. Peki nereden başlanmalı! ister eski mutfak tadilatı ister yeni oluşturun. L mutfak tasarımı yapmanıza yardımcı olacak L şeklinde mutfak tasarım fikirleri yazımıza göz atın.

Bir mutfağı nasıl tasarlayacaksınız? geniş ve açık alan bir mutfak dekorasyonu mu olarak tasarlarsınız. L şeklindeki bir düzeni seçmek, şık bir alan açısından verimli ve işlevsel dengeyi sağlar.

L şeklindeki mutfak tasarımları geniş bir mutfakta yemek masası ve mutfak adasına sahip olmak için uygundur. L mutfağa uygun bir plan yapıyorsanız tasarım fikirlerimiz mutfağınızın L şeklindeki düzeninden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

İlham almak için  modern mutfak fikirleri sayfamıza bakın.

L şeklindeki mutfağınızı ışıkla doldurun

L şeklindeki mutfağınızı pencere önüne yerleştirerek manzaraya bakmayı ve dışarıyı görmeyi ve doğal ışıktan faydalanmayı deneyin.

Kahvaltı masası L dolabın bir tarafını kullanmak size bol miktarda yemek alanı sağlar. Buda mutfak, yemek alanı ve yaşam alanını meşgul etmez. Bir kahvaltı büfesi yada ada tarzını seviyorsanız doğru koltuk yada bar taburesi seçmek önemli. Tepeden sarkan aydınlatmalar L mutfak  tasarımınızda ada mutfak ve keyf almanızı sağlar.

Güzel pastel renklerin trendini uygulayın

Renkli mutfakları sever misiniz? Pastel pembeler, toprak tonları, açık maviler bir araya gelerek L mutfak tasarımı ve dekorasyonu için eğilim yaratıyor. Soluk tonları da koyu tonlar ile mutfakta uygulamak kolay olur.

L mutfaklar için boş kalan duvarlarda gevrek beyaz ve gri taş yer karosu mükemmel bir vurgu oluşturur. Sadece duvarda değil l mutfak dolaplarında da tarzınıza uygun, kişilik katacak kapak ve depolama alan renkleri seçebilirsiniz.

L şeklinde mutfak tasarım fikirleri

L şeklindeki düzeninize bir mutfak adası ekleyin

Mutfak adaları, modern mutfağa ilavedir, ekstra hazırlık, saklama alanı sağlar, ayrıca akıllı ve lüks bir oturma çözümü oluşturur. Şık tabureler ile eşleşiyorsa sosyalleşme için mükemmel L mutfak dekorasyonu için uygun alan varsa kullanışlı olacaktır.

Bir mutfak duvar kenarına oluşturulan L mutfaklar, mutfak adası oluşturmak için idealdir. Mutfak adası için mutfağın geri kalanına rahat hareket edecek boyutta stil seçerek dekore edin.

Daha şık  modern mutfak fikirleri sayfamıza bakın.

L şeklinde mutfak tasarım fikirleri

L Şeklinde mutfak tezgahını bir masanı etrafına yerleştirin

Bir mutfak tasarlarken artık yemek yeme içme için masa ihtiyacı olacaktır. Bunu da L şeklinde dizayn ettiğiniz tezgaha 1.25 cm uzaklıkta boşluk bırakarak düzenleyin. Hazırlık alanı mutfağın ölçüsüne göre kısıtlanacak olsa da yemek sonrası için kolaylık sağlayacaktır.

L şeklinde mutfak tasarım fikirleri

L mutfağınıza yemek masası ekleyin

Mutfağınızın yemek masası ile uyumu L şeklindeki mutfak düzeni için iyi bir seçenektir. Mutfak dolaplarını mutfağın kenar duvarına yerleştirerek sandalye ve oturma için koltuk varsa bile bir yemek masası için merkezde yer bırakın.

Mutfak dolapları rengi ile uyumlu yada aynı renkte masa seçin. Koyu renk seviyorsanız mutfağın büyük göstermek için iyi bir seçim olur ve modern görünür.

L şeklinde mutfak tasarım fikirleri

L şeklindeki mutfak tasarım fikirleri seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın.

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube