Sıradışı Banyo Tasarımları

Benzersiz Fayans Tasarımı, banyo için 4 stille ifade edildi.

Sıra dışı Banyoyu dekore etmek için farklı stiller.

Sıra dışı banyo tasarımı yapmak için dekorasyon sınırı yoktur. Sıra dışı banyo tasarımları için özgür renkler, kullanışlı ürünler, farklı kalınlık ve formatlar da tasarım detaylarında en yeni teknolojide fayans ve seramik karolar banyolara yeni bir karakter kazandırıyor.

Banyo fayans modelleri bazen kişi zevkine, bazen farklı tarzlara göre mermer, ahşap, doğal taş, granit gibi doğada bulunan malzemelerden ilham alıyor. Diğer zamanlarda kendi stilistik özelliklerini sunuyor.

Banyo bazen keşfedilmeyi bekleyen stil ve yeni bir dekor ifadesi için dekorasyon yolculuğu. Dirençli, gösterişli, temizliği kolay, anti bakteriyel ve yüksek kaliteli ürünler tüm yaşam alanları kadar banyoyu sağlıklı, güvenli hale getirir

Sıradışı Banyo Tasarımları

Banyoyu çok farklı şekilde dekorasyon yapmak, dinamik ve esnek bir yer olarak görebiliriz. Banyonun içinde aksesuarlar, aydınlatma ve metallerin duvara eklenmesi ile iki tonlu yer duvar karoları sıra dışı banyo tasarımları için çekicilik katar.

Sıra dışı banyolar için 60 x 120 cm ve 60 x 60 cm modeller duvar ve zeminleri kaplıyor. Parlak döşeme ( lüks ) aydınlatma ile etkileşime girince seramik damarları güçlenerek malzemenin vurgulanmasını sağlar.

Sıra dışı banyo tasarımı için duş içini kalıcı ve modern yapmak için göz alıcı mocaik karolar ile geometrik desen süslemesi yapılabilir. Buna ek olarak büyük ebatlı seramik tercihi de yapılabilir.

sıra dışı banyo

Bu banyoda sementin organik yapısı porselen taş etkisi ile buluşmuş. Ekstra geniş olan 120 x 120 cm ve duvarda ise 120 x 260 cm ebatları sahip döşeme, modern bir tarza sahip yüzey oluşturmuş. Malzemenin 6 mm oluşu yalnızca banyo dekorasyonu için değil mobilya kaplama, mutfak tezgahları ve cephe kaplamaları içinde mükemmel uygulama ürünü.

Banyo yer ve duvarda kullanılan seramik kaplama 4 değişik yüzey çeşidi var. Çimento karışımı etkileşime girdiğinde suyun etkisini gösteren dokuya sahip. sıra dışı banyo için ideal ama buna ek olarak diğer mobilyalar ve aydınlatma eklenmeli.

sıra dışı banyo tasarımları

Sıra dışı banyo tasarımları için yine bir diğer ürün, seramik üzerindeki ahşap dokusunun izlerini doğadan yaşam alanlarına yansıtan koleksiyon. Banyo yüzeylerine doğal ve zarif görünüm kazandırır. Mükemmel şekilde kalibre edilmiş renk ve damarlarla sonuçlana 30 x 180 cm ebat olan gölge ve tasarım bir arada tutularak rafine ve doğrusallık duygusu yansıtılmış.

sıra dışı banyo

Doğada bulunmayan ancak, doğal ve dengeli bir estetik etkiye sahip toprak rengi bir taş. 60 x 120 boyutu ile tüm mekanlara uyum sağlayacak modern tasarım için ideal bir seramik ile kullanışlı sıra dışı bir banyo

Banyo Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.